Harta Lumea Clasica

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cand revine TW-tools..... e cineva care stie si care are timp sa faca o harta a lumii clasice ca si la celelalte lumi?:D


LE:e lc in titlu abia acu am vazut:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

LR se vede pe acolo ? Suntem mici , uniti si curand o sa auziti si de noi :)
 

DeletedUser3235



am incercat si eu sa fac harta ... pentru prima oara, zic ca ii destul de bine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1526

EC domina harta, se vede clar. BURN este foarte bine asezat. N.W.O o sa dispara incetul cu incetul, inamicii o sa-i distruga.
 

DeletedUser3235

ms Rhymes.
N.W.O nu are tocmai o asezare prea buna , is rasfirati tare ,si se pare ca are razboi cu United si poate si cu LS , deci daca ii adevarat, vor disparea treptat, sau se vor refugia in alte triburi.
HALF-LIFE in data ce veti intra in TOP 10 veti aparea si voi pe harta .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3235

HALF-LIFE daca vrei o harta cu tribul tau si cu anumite triburi da-mi msj pe joc si iti voi face una.
 

DeletedUser

ma da tribul swarm de ce nu l-ai trecut???...e un trib care domina pe Empire:))
 

DeletedUser3235

swarm ii tocmai pe locul 23 , cand va intra in primele 10 atunci va fi trecut si el.
 

DeletedUser994

pe mine sincer, incepe sa ma plictiseasca lumea clasica. Nu mai am ce ataca ... sunt inconjurat de aliati si cativa neutri in nord ... in curand nu va mai fi nimic ... daca nu as fi conducator PHX m-as fi retras demult.
 

DeletedUser

foarte frumoasa harta...se vede clar cele 3 triburi care conduc lumea clasica pana acuma
EC ~PHX~ si BURN
 

DeletedUser

faina harta paolyka. :)
mie Sw! imi aminteste de Priory de pe 3 ... nush dc ... poate doar forma ... ca altcnva din trib inafara de mine nu a fost in Priory ;))
 

DeletedUser2368

Paolyka ne certam ! :mad: De ce Sw! cu roz ! WTF man? :confused: Noi suntem warriori :p deci baga acolo cu rosu sau altceva ! I hate pink ! :) In fine eu sunt pro cele 3 triburi mari ! Totusi zic fiti realisti ! Burn si ~EC~ se vor manca intre ele ! Exceptie doar daca ~PHX~ si ~EC~ nu se vor manca inainte ! :) Eu urez bafta tuturor ! Wrath a cazut ! A urma Troy care a cazut ! Acum urmeaza T-U-A care va cadea ! Ce-mi place Wrath a ajuns sa se injumatateasca in al 3-lea trib ! defapt vreo 15-20% :) LONG LIFE FOR PPL WHO KNOW TO PLAY ! RESPECT !
 

DeletedUser2368

LR se vede pe acolo ? Suntem mici , uniti si curand o sa auziti si de noi :)
Noi am auzit de voi ! Dar va zic un sfat prietenesc ! Nu faceti prostia sa va faceti "reclama" ca imediat sar sacali pe voi si va pap ! Fiti mai retrasi usori si spor la cuceriri ! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus