Harta RO53

DeletedUser48234

Se vede ca esti un pic bronzat. Comportament tipic.

Nu sunt,am doar un ten foarte frumos spre deosebire de tine dude =))) Curatati satele din mijlocul vostru luate de la prietenul Zizou,va urat succes in castigarea lumii 53 :))))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cine ai fost tu pe 42 și ce ai făcut tu pe 42 dacă știi așa de multe.
Ori ai fost în tabăra pierzătorilor, ori în cea a celor care încă purtau dușmănie pentru războiul de la începutul lumii (ăia ciudoși, minoritarii) ori vorbești din auzite de la marele ralf10, care-și asumă peste tot ce ne-a făcut el nouă :)))
Oarecum din ce ai scris tu, întrucât chipurile Alin ar fi fost cel care s-a opus măsurilor voastre pe el l-am prostit sau cum ?
Vezi că în top 30 din Gentle sunt ăia luați din 4fun și winter pe care spunea Alin și cu elijah că-i bagă la interne, cum se liniștesc apele, iar eu spre deosebire de voi nu vorbesc din cărți ci din conversațiile salvate.
Ba nu, cu el am bătut palma, datorită lui alianța a luat formă, el și elijah ne-au promis marea cu sarea.

Probabil și ăia din Thor au prostit SH-ul de le-ați dat backstab. :rolleyes:
Nu mai suferi ca o alianta pana la capat nu presupune si o fuziune
sa nu mai vorbim de arfele voastre ...hai bai zeus unde esti sa termini pe primul loc
 

DeletedUser48152

Cine ai fost tu pe 42 și ce ai făcut tu pe 42 dacă știi așa de multe.
Ori ai fost în tabăra pierzătorilor, ori în cea a celor care încă purtau dușmănie pentru războiul de la începutul lumii (ăia ciudoși, minoritarii) ori vorbești din auzite de la marele ralf10, care-și asumă peste tot ce ne-a făcut el nouă :)))
Oarecum din ce ai scris tu, întrucât chipurile Alin ar fi fost cel care s-a opus măsurilor voastre pe el l-am prostit sau cum ?
Vezi că în top 30 din Gentle sunt ăia luați din 4fun și winter pe care spunea Alin și cu elijah că-i bagă la interne, cum se liniștesc apele, iar eu spre deosebire de voi nu vorbesc din cărți ci din conversațiile salvate.
Ba nu, cu el am bătut palma, datorită lui alianța a luat formă, el și elijah ne-au promis marea cu sarea.

Probabil și ăia din Thor au prostit SH-ul de le-ați dat backstab. :rolleyes:


sa ramanem la mesaje salvate... am citit ca ti- s-a facut scarba de triburi dupa faza asta...

saracul de tine... pe 42 nu ti s-a facut scarba dupa toate scarbaturiile care le-a facut greenul? :))

eu am intrat pe L53 sa va aduc la acest punct!

KHARMA IS A BITCH!!!
 

DeletedUser45667

Nea Tache, eu personal nu am jucat pe 42. Dar co-playerul meu a jucat. Daca el va vrea sa iti raspunda, o va face in numele lui. Nu iti fa tu griji pentru Thor, ei stiu ce au facut si de ce a cazut alianta cu ei. Tu sa iti faci griji pentru tine si pentru voi. Cu tine nu am avut nimic de impartit nici pe harta nici pe extern. La fel, sunt destui de la voi pentru care am un foarte mare respect. Dar sunt cativa jucatori care merita tot ce se intampla. Oameni fara caracter si bun simt. Daca tu vrei sa legi de Alin, e treaba ta. El e printre putinii care a fost de partea voastra. Vrei tapi ispasitori, ne ai pe noi. Go ahead!
 

DeletedUser41053

mama ce voinici sunteti voi acum cand aveti 60% din harta off mai mai ... dar acum 3 luni parca nu erati asa de viteji ...

BTW. eu am acceptat conditile puse acum o luna in care se mentiona clar ca locul 1 e din gentle ... asa ca nu veniti aici cu gogosi de genu zeuss trage la locul 1.
 

DeletedUser45667

Domnule Zeuss, sa nu dezgropam mortii. Acum 3 luni noi incepeam sa scoatem pe cei din Winter si Zig. Sa nu revenim la momente din trecut nu asa placute urechii.
 

DeletedUser41053

Nu rezolvi nimic cu asta.. am repetat tuturor, nu voi baga niciodata jucatori activi la interne, sincer, iti poate confirma oricine din Gentle ca v-am tinut partea in treaba cu fuziunea, dar multi de la noi nu v-au vrut. Bafta la posturi, vad ca te pricepi bine la asa ceva..

O sa dam citatul in care ne ziceti clar si tu si unnamed ca o sa ii bagati pe toti care au venit din Thor si 4Fun. Stai linistit ca am pastrat toate conversatiile cu voi.
 

DeletedUser48234

Mai bine va apucati de 57 :) Nu ati fost in stare sa i scoateti pe angel si varu atat timp :)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Noi am luat 3 continente si ei abea l-au luat pe al lor...si tot datorita noua=))
si ei vin acum cu pretentii pffff
 

DeletedUser41053

Domnule Zeuss, sa nu dezgropam mortii. Acum 3 luni noi incepeam sa scoatem pe cei din Winter si Zig. Sa nu revenim la momente din trecut nu asa placute urechii.

Pai da ca zig si winter au facut nu 1 ci 3 organizate pe noi cu efectiv complet. Voi ati avut timp sa va aranjati intre timp

Ce ziceam ca sunt gogosi ce vindeti voi aici:


[2/13/2017 7:23:53 PM] Sincu.Cristi: eu asa am zis ca sunt 100 de locuri 2/3 sa fie de la voi
[2/13/2017 7:23:58 PM | Editat 7:24:01 PM] Sincu.Cristi: 1/3 de la noi
[2/13/2017 7:24:01 PM] Unnamed/Aleku: si eu ar trebui sa am ca am castigat lumea 44 singur cu inca 2 oameni
[2/13/2017 7:24:06 PM] Unnamed/Aleku: dar n am
[2/13/2017 7:24:19 PM] Unnamed/Aleku: asta nu inseamna nimic
[2/13/2017 7:24:37 PM] Sincu.Cristi: eu sincer vreau sa se termine lumea cat mai repede
[2/13/2017 7:24:39 PM] Sincu.Cristi: :X
[2/13/2017 7:25:09 PM] Unnamed/Aleku: orcm locu 1 din gentle
[2/13/2017 7:25:21 PM] Unnamed/Aleku: asta cred ca era subinteles
[2/13/2017 7:26:02 PM] Sincu.Cristi: (dull)
[2/13/2017 7:26:13 PM] Sincu.Cristi: nici sa vreau nu pot sa concurez cu voi
[2/13/2017 7:26:15 PM] Stamatescu / Alin: sa ajungem in momentul acela
[2/13/2017 7:26:18 PM] Magda (maram): :O
[2/13/2017 7:26:18 PM] Stamatescu / Alin: si vedem
[2/13/2017 7:26:19 PM] Sincu.Cristi: aveti zone prea bune de farmat
[2/13/2017 7:26:29 PM] Stamatescu / Alin: vom face o voce
[2/13/2017 7:26:30 PM] Stamatescu / Alin: atunci
[2/13/2017 7:26:33 PM] Stamatescu / Alin: si stabilim
[2/13/2017 7:26:41 PM] Stamatescu / Alin: asta ar fi ultimul lucru pe lista
[2/13/2017 7:26:50 PM] Stamatescu / Alin: hai sa scoatem
[2/13/2017 7:26:54 PM] Stamatescu / Alin: ce mai e de scos
 

DeletedUser41053

Noi am luat 3 continente si ei abea l-au luat pe al lor...si tot datorita noua=))
si ei vin acum cu pretentii pffff


Voi ati scos 3 continente pt ca ati facut recrutari ... noi nu am facut ... am avut ocazia sa recrutam tot zigul si din winter dar nu am facut-o pentru vorbisem de fuziunea asta cu mult timp in urma. Regret ca nu am facut recrutari cum ati facut si voi !!! Am mers pe mana lui Alin si uite unde am ajuns.
 

DeletedUser48234

Ma primiti la voi sa imi dati pp la cate un sat luat din Gentle ? :))))
 

DeletedUser3547

Eu cred ca tu te rugai de noi sa intram sa te ajutam ca ti-o iei pe coaja. :)) Ce tigan esti HAHAHAHAHAHA.
Si ca si aici, plangi sa ia locu 1 cineva de la voi :))) PENIBIL
 

DeletedUser48234

Eu cred ca tu te rugai de noi sa intram sa te ajutam ca ti-o iei pe coaja. :)) Ce tigan esti HAHAHAHAHAHA

eu ? chiar ca esti ratat...deasta nu ati mai intrat pe speed ca va mutam de pe mapa :)) va dau clasa la speed la orice ora :) acum voi vorbiti din invidie ca ati jucat atat pe lumea 53 si ati luato in gura pe romaneste backstab ca la fraieri :)
 

DeletedUser3547

Nu mai cita din manele :)
Cand simti nevoia sa te lauzi singur asta spune tot :)
 
Sus