Harta RO53

DeletedUser41053

Eu nu sunt fan speed ... am intrat ca nu jucam pe nici o lume si am zis sa ne distram un pic cu prietenii sorin ksi ... :) Nu avem nici o treaba cu orgolile voastre si cand intram te rugai de mine sa iti las locul 1 ca tragi la clasament :)) ... hai pa
 

DeletedUser45667

As indemna ambele parti sa se abtina de la jigniri si injuraturi. Inteleg ca sunt oameni suparati si orgolii ranite dar e doar un joc, nu suntem pe maidan. Totusi sa pastram o nota civilizata. Nu cred ca e cazul sa vina Raka sa ne ameninte cu ban ca sa incepem sa vorbim mai omeneste.
 

DeletedUser41053

Macar eu nu am luat backstab pe lumea 53 :)))

Macar recunosteti ca ati facut backstab ... atat puteti ... asa ati facut cu toate triburile aliate :) ... numai datorita backstabului ati ajuns unde sunteti. Dar o sa se intoarca roata.
 

DeletedUser48234

Eu nu sunt fan speed ... am intrat ca nu jucam pe nici o lume si am zis sa ne distram un pic cu prietenii sorin ksi ... :) Nu avem nici o treaba cu orgolile voastre si cand intram te rugai de mine sa iti las locul 1 ca tragi la clasament :)) ... hai pa

Ma rugam de tine ? Esti chiar idiot:))) cand o sa castigi un sezon la speed atunci am respect pentru tine si te consider un jucator bun :) Acolo eu intram cu echipa si dadeau 15 pe mine voi intrati ca mucegaitii si nu va ataca nimeni:) ca si aici pe lumea 53 nu ai facut nimic si vrei locul 1 asa si pe speed eu cu echipa scoteam toata harta pe qifsha si voi cresteati linistiti si vroiati locul 1 :)
 

DeletedUser48234

Macar recunosteti ca ati facut backstab ... atat puteti ... asa ati facut cu toate triburile aliate :) ... numai datorita backstabului ati ajuns unde sunteti. Dar o sa se intoarca roata.

Invingatorii fac regulile,iar invinsii le respecta!!!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Macar recunosteti ca ati facut backstab ... atat puteti ... asa ati facut cu toate triburile aliate :) ... numai datorita backstabului ati ajuns unde sunteti. Dar o sa se intoarca roata.
Aahahaha mai stii cand membrii green faceau ticket la support membrilor Gentle? Aa? a??? Aduc ginkobiloba daca e nevoie
 

DeletedUser48152

DULCE RAZBUNARE !!! :)

m-ati manevrat pe L42, v-am manevrat pe L53!!

KHARMA!!!
 

DeletedUser47387

deci...
eu am zis ca va fi razboi:)))...
marius sa vede ce educatie ai dupa posturile lasate... faci de ras gentle cu posturile astea(nu ca nu sa facut destul de ras si fara el) :rolleyes::rolleyes:
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
As ruga totusi sa nu ajungem intr-o directie foarte dubioasa cu injurii si discriminari. Va sfatuiesc sa va referiti strict la joc.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ciudat,ca tocmai tu esti acela care nu face asta ,superior domle,noi suntem tarani cu generala,el are facultate
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Ciudat,ca tocmai tu esti acela care nu face asta ,superior domle,noi suntem tarani cu generala,el are facultate
Eu nu m-am luat de etnia nimanui si nici nu ma intereseaza cine ce face. Raspund cu chestii legata de viata personala numai atunci cand mi se aduc acuze de aceeasi natura.
Fiecare se exprima cum considera, eu am dat un sfat gratuit, cine doreste il va urma.
 

DeletedUser13059

Cam rar am luptat noi cot la cot. Ca v-am salvat sezutul de multe ori, e altceva. Nu Alin a ales sa rupa alianta ci noi, ceilalti membri din trib. Care nu am fost de acord cu conditiile voastre de fuziune. Degeaba va luati de el, nu el e omul pe care il cautati. Cei pe care ii cautati sunt cam toti din top30 din Gentle. Credeati ca suntem prosti ca SH-ul cand i-ati prostit pe final de lume sa va treaca la nume si sa va dea si voua drept de victorie. Nu a iesit tura asta. Poate pe alta lume.

tu compari SH cu voi ? :)) SH ii trib care sa tinut de cuvant cand sa stabilit ceva , chiar daca unii au dorit razboi nu sa facut asta , aici la voi ii un trib condus de 2-3 pokemoni care au dorit sa dea back si asta sa intamplat , mare branza ... pe o alta lume o sa mai intrati in formula asta ? cred ca nu .. si daca intrati o sa fie macel :D


sa ramanem la mesaje salvate... am citit ca ti- s-a facut scarba de triburi dupa faza asta...

saracul de tine... pe 42 nu ti s-a facut scarba dupa toate scarbaturiile care le-a facut greenul? :))

eu am intrat pe L53 sa va aduc la acest punct!

KHARMA IS A BITCH!!!

mi-a facut placere sa te vad la interne acolo ... chiar ai aratat ce poti pe harta :))) 1-2 recuperari si ai parasit contu ...


*vezi ca ii karma nu kharma , nhoobule
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

imi pare rau daca tu esti incapabil sa dai copy paste de pe forum unde ai toate scripturile necesare daca vrei sa le folosesti ;) eu sunt vinovat tu nu ai habar sa le folosesti ?:))
 
Sus