Harta-ultimul atac

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser5809

Ok, scriptul asta l-am vazut mai de mult si mi-a placut foarte mult, dar din cauza ca noi avem formatul de timp diferit, a fost mai grele.

Ce face scriptul, pai te duci pe harta, dai pe script si iti arat in dreptul satelor pe care le-ai atacat, cat timp a trecut de la ultimul atac:

Cod:
javascript: (window.main || self).$.getScript('http://dl.dropbox.com/u/24469843/International/MapOverlay.js', function () {     var script = new MapAttackOverlay();     script.execute(); }); void(0);
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

misto. dar culorile nu sunt clare inca. la 4,8 4,9 D imi apare si cu alb si cu albastru pe sate diferite
 

DeletedUser

o notificare...mie nu imi arata data si ora ci cat timp a trecut de cand a fost ultimul atac pe satul respectiv...de ex 4.9 D inseamna ca am atacat satul respectiv acum 4.9 zile
 

DeletedUser40272

misto. dar culorile nu sunt clare inca. la 4,8 4,9 D imi apare si cu alb si cu albastru pe sate diferite

difera culorile datorita prazii, daca ai luat full e albastru, daca nu ai luat full e alb
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

difera culorile datorita prazii, daca ai luat full e albastru, daca nu ai luat full e alb



editeaza, scriptul asta iti zice cat timp a trecut de la ultimul atac, nu cum ai zis aici

Da, ai dreptate, scuze, cine stie la ce m-a gandeam. Am stat ieri si alalteri sa vectorizez niste desene si am inceput sa gandesc pe langa.:(
 

DeletedUser17342

foarte folositor asta, mai ales cand ai multe atacuri pe cineva intr-o zona de granita :)
 
Sus