Harti avansate ro17 - Discuţii

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8343

Harti avansate - Discuţii
Lumea 17

seperator.gif

Pentru ca tocmai s-a instaurat topicul de Harti avansate m-am gandit ca ar fi util si un topic in care sa va manisfestati parerile vis a vis de noile schimbari aparute pe harta .De asemenea am facut important acel topic pentru a fi vazut mai usor.

Incercati sa nu faceti spam va rog!

Distracţie plăcută!


*topicul se află,aici- harti avansate ro17
 

DeletedUser8343

am observat ca exista si un topic pentru hartile locale, sau pentru hartile cu anumite triburi :)
 

DeletedUser

sincer sa fiu,mi se par aiurea hartile avansate...nu se intelege absolut nimic...sunt prea multe triburi cu culori asemanatoare...
 

DeletedUser

sincer sa fiu,mi se par aiurea hartile avansate...nu se intelege absolut nimic...sunt prea multe triburi cu culori asemanatoare...

postase cineva ca el se ocupa de partea legata de culori, ca le poate modifica in caz ca se doreste asta. Nu stiu daca poate modifica culorile.

De L17 se ocupa keleedy din cate am putut vedea
 

DeletedUser

da eu ma ocup si pt ca toata lumea are un sat de aceea se vede nasol imi cer scuze dar nu pot de unu singur sa vad toat triburile si sa le atribui o culoare corespunzatoare am incecat la triburile din top 10 o sa vad ce pot face pt ca sa terminat protectia >:)
 

DeletedUser

keleedy posteaza hartile asa cum sunt si apoi vorbesti cu autorul lor sa le modifice culorile.
si inca ceva... fair-play sa postezi si familiile din ce triburi sunt compuse ca sa stie lumea.

deocamdata sunt astea:
Families
T.H F. - T.H, T.H.A, 3.H, C.A.G
Yakuza F. - Yakuza, Nippon
AXAN F. - AXAN, AXAN-a, AXAN~A
TEUTON F. - TEUTON, ORDER
NG F. - NG, NG-A
BW F. - BW, ~B.W~
~S~ 1 F. - ~S~ 1, ~S~ 2, ~S~ 3
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

man eu trebuie sa scrie familiile si sa schimb culorile dar trebuie lumea sa inteleaga pt ca sunt imprastiati jucatorii de aceea nu sa vad bine si mai ales ca e un punctulet fiecare sat ..
 

DeletedUser23305

Text original Stefanenea
vezi ca noi Easy , am fosrmat o familie in k45 cu Infern si G-G . ca sa treci la harti avansate

vad ca a fost trecut doar cu G-G
 

DeletedUser29146

C.I.R. au aliante doar cu academiile lor...in rest nimic...nu mai vorbiti aiurea asa...
 

DeletedUser

"Ca sa te joci de-a dragostea trebuie sa stii mai intai sa te joci de-a razboiul, intrecere compusa din 2 indemanari:
Sa stii sa invingi fara aroganta,adica fara sa iti trambitezi victoria si sa stii sa pierzi fara umilinta,adica fara a-ti apleca fruntea"

invatati de aici si dupa discutati despre Harti pana acum nici un trib nu misa parut prea serios....
 

DeletedUser

Inca nu. Ca nici unii nici altii nu sunt jucatori slabi. Ce rost are sa se omoare intre ei din start si sa ii farmeze dupa aia noobii.
 

DeletedUser

Aici discutiile sunt despre harti avansate dar nu vad c-a cineva sa creeze o harta sa putem dezbate direct pe subiect ...
Din pacate
 

DeletedUser

Aici discutiile sunt despre harti avansate dar nu vad c-a cineva sa creeze o harta sa putem dezbate direct pe subiect ...
Din pacate

Casca ochii si mai cauta un pic mai sus si o sa vezi si topicul "Harti avansate".
Se vede ca esti un utilizator frecvent al forumului extern....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus