Harti lumea 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4380

Situatia cuceririlor din ultimele 24 de ore


topnoblers.png




Ceea ce este postat la HARTI AVANSATE este situatia privind ultimele 7 zile

Enjoy .
 

DeletedUser

harta din martie 2010 este gresita. in niciun caz nu faceam parte dintr-un trib component al familiei =1=. roaga pe cei care au date exacte sa ti le dea si, daca poti, corecteaza harta....
 

DeletedUser4380

Imi cer scuze pentru ca nu am enuntat si componenta celor 2 tabere . Merci Gy pentru completare :):)

Daca doriti o sa scot marginea din dreapta imaginii sa nu fie discutii Astept mesaj pe privat ;)
Aceasta este componenta taberelor :)
Tabara 1 : IMMO;RTALS;noobs;VM-EC;Nebunu;nGen;=NG=;MIB;=NG-B=;=NG-A=,
Tabara 2 : WRATH;Gemina;ZARG;G~E;WRATH;G~A;G~A
 

DeletedUser3192

stii si tu cat de furtunoasa a fost perioada aia si, daca e sa fim corecti, daca e sa se dea un nume familiei respective, in niciun caz nu poate fi =1=. ca sa nu jignesc pe nimeni, ar trebui sa fie evidentiate 2 familii, GE si =1=, dar, in niciun caz nu eram familia =1=.

pai din ce vad eu e familia GE :p
Sincer nu am suportat niciodata cuvantul familie in materie de triburi! Familia presupune cu totul altceva decat semnificatia cuvantului atribuita in materie de triburi - cel putin in conceptia mea!
 

DeletedUser

si totusi congres are dreptate - cu siguranta numele nu era =1= :)

a fost momentul in care =1= si =2= au disparut iar zarg a fuzionat prin asimilare cu GE - sau cel putin asa stiu eu - in final a aparut "familia" Getic Elders...
 

DeletedUser30593

SA fiu eu de vad pe undei damul:))

iara tu bai frate:|

ai facut iara un trib.. te pomenesti ca esti in top15 si gata ..
vreau sa vad .. undei dahmul



stefan!! tata baga mare o harta special pentru el si pune sa vada si el unde-i tribul lui :| vai
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus