Harti lumea 10

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 10' creată de sexy-sadik, 5. Feb 2009.

Distribuie această pagină

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. cinstit, n-am inteles niciodata ideea asta de familie de triburi. am considerat-o, mereu, doar o comoditate pentru a face hartile mai usor. in rest, cred ca pe o harta, indiferent de afilierea triburilor, ar trebui sa apara toate, distinct, indiferent cat ar fi de mici.
    @dexteriade: ai dreptate. cei mai in masura sa faca lumina ar fi zanzi si tdc12. eu imi recunosc ignoranta, ca sa nu spun indiferenta fata de a retine acest tip de date. hartile si evidenta triburilor, statisticilor, etc., au fost, mereu, apanajul celor 2. :)

2. naercis

naercis member

Ai perfecta dreptate, cu completarea ca =1= si =2= au disparut in componenta ~1~, ~RoF~ si G~E~K (academie a G~E). Nu a existat niciodata Gemina, ZARG si G~E sub denumirea de Familie =1=. Familia =1= era compusa din triburile =1= si =2=.

3. Total de acord cu naercis ..aici ;)

4. gykanes

gykanes member

doamne ce vremuri...mie dor de ele :(

5. cand ma uit la cat de mic si amarat arata zarg-ul, nu-mi vine sa cred :):) un amarat de purice intr-o "turma de elefanti" (e doar o metafora si sper sa fie inteleasa ca atare).

6. 2711

2711 member

:))) tare=))

si noobs ;) ce mic arata :)

7. stefane cand ai timp poate refaci hartile avansate avand IMMO intr-o tabara si VM-EC in alta tabara

8. naercis

naercis member

cred ca esential ar fi sa se treaca =NG= separat de VM-EC.:D

9. gykanes

gykanes member

sunt aliati cu ambele tabere :))

10. naercis

naercis member

:D ziceam doar ca ar fi mai frumos sa vedem harta cu =NG= distins de VM-EC...nu am spus ca ar fi dusmanii VM-EC.:cool:

11. Inteleg ca acum cateva zile cand m-au invitat la ei, au vrut sa ma scoata la pensie... :D

Ultima editare de un moderator: 31. Mar 2011
  12. Ceva întâlniri tribale plănuiţi? nu-mi convine că am pierdut 1 an din viaţă alături de persoane pe care nu le cunosc.
    dar fără măscărici, că nu am timp de discuţii tribale.

13. St3f@n

St3f@n member

Pana la pronuntarea unui membru din conducerea =NG= avem asa :

Click pe SPOILER

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

O seara placuta !

Ma gasiti pe privat @ pick007 (click pe samnatura)

14. da ce vremuri :D acum sunt singur singurel in Gemina pe l10 .. culmea de cand colegi mei au plecat in GE inca mai rezist singur singurel :))

Pirates here :d

15. naercis

naercis member

multumesc Stefan!

16. o noua harta ceva sa vad si eu cum o mai duce IMMO?

17. IMMO detine cam 90% din harta tocmai din acest motiv L10 se va si inchide in decembrie

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.