Harti lumea 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

!!!

:)) in 2 saptamani nu cred ca vor mai exista H~U~N ! Cat despre AQUA si la ei sunt o gramada de noobi si nu stiu cat vor mai rezista: probabil pana la primul razboi mai serios!! uitate la atacuri amuzante sa vezi cum ataca ei cu nobil!:eek:
 

DeletedUser

IMMO aia nici nu se vad pe harta...probabil or sa dispara foarte repede :D
 

DeletedUser

Ma da vad ca toata distractia e numai in centru :|
Asta e ultima lume pe care intru tarziu !
 

DeletedUser

LE: hai sa nu te mint. intreaba-l pe colegul tau, fragzor, de ce lipsiti de pe aceasta harta.
Poate isi aduce aminte si Black Leon despre ce este vorba.

reimprospateaza-ne memoria...fragzor e in concediu si nu ne poate elucida dilema cu problema :p
leon e pozitionat in gaurile negre din k55 a hartii colegului

lastmapleon.png
 

DeletedUser7039

treasure_map.gif


Este de remarcat pozitionarea tribului LoW care abordeaza o tactica de invaluire impotriva tribului NORD.. Acum ramane de vazut daca va functiona..

In orice caz, tribul NORD a recrutat multi refugiati in ultimul timp, ceea ce ma face sa cred ca nu vor triumfa ei.

p.s. Harta este codata si prelucrata in PhotoShop, iar postarea mea se adreseaza unor cititori avizati. Cine nu stie despre ce e vorba, insist sa nu isi dea cu parerea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15145

treasure_map.gif


Este de remarcat pozitionarea tribului LoW care abordeaza o tactica de invaluire impotriva tribului NORD.. Acum ramane de vazut daca va functiona..

In orice caz, tribul NORD a recrutat multi refugiati in ultimul timp, ceea ce ma face sa cred ca nu vor triumfa ei.

p.s. Harta este codata si prelucrata in PhotoShop, iar postarea mea se adreseaza unor cititori avizati. Cine nu stie despre ce e vorba, insist sa nu isi dea cu parerea.

Pentru un ochi atat de format in citirea acestor harti iti pot spune si numele tactici abordate de LoW dar dupa parerea mea harta aceasta facuta de tine reperezinta in totalitate strategiile fiecariu trib in parte , meriti nota 10 pentru ca doar boi , putem citi harta facuta de tine , presupun ca inca mai puteai accentua pozitia anunmitor triburi..dar totusi 10.
 

DeletedUser21260

treasure_map.gif


Este de remarcat pozitionarea tribului LoW care abordeaza o tactica de invaluire impotriva tribului NORD.. Acum ramane de vazut daca va functiona..

In orice caz, tribul NORD a recrutat multi refugiati in ultimul timp, ceea ce ma face sa cred ca nu vor triumfa ei.

p.s. Harta este codata si prelucrata in PhotoShop, iar postarea mea se adreseaza unor cititori avizati. Cine nu stie despre ce e vorba, insist sa nu isi dea cu parerea.

cred ca este cea mai buna harta care am vazuto in ultima vreme:D:cool:
 

DeletedUser1754

eu fac parte dintre cititorii neavizati si totodata neascultatori - adik imi voi da cu parerea :p
CE CAUTA URSUL PRINTRE PALMIERI!?!??!? :)
 

DeletedUser1754

mda, o rugaminte: de plictiseala poate face cineva care se pricepe o harta actualizata cu triburile din top 20...

gluma-i gluma dar pastele a trecut. sa revenim la rutina obisnuita?
sexy, cu toata simpatia de la mine (adik chiar nu e o provocare): ti-a zis cineva ca esti sadik(a)!? :p
scapa si tu hatzurile din mana o zi, doua, sa vedem ce se intampla...daca lucrurile o iau razna, cred ca e de ajuns sa bati o data din picior si se face LINISTE, ca acum :)

RUTÍNĂ - s.f. Capacitate câştigată printr-o practică îndelungată; (depr.) obişnuinţă de a acţiona sau de a gândi totdeauna în acelaşi fel. ♦ Totalitatea obişnuinţelor sau a prejudecăţilor considerate ca fiind un obstacol în calea noului, a creaţiei sau a progresului. – Din fr. routine.
Sursa: DEX '98


nu consideri ca asta fac?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus