Harti lumea 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai din ce vad eu e familia GE :p
Sincer nu am suportat niciodata cuvantul familie in materie de triburi! Familia presupune cu totul altceva decat semnificatia cuvantului atribuita in materie de triburi - cel putin in conceptia mea!

cinstit, n-am inteles niciodata ideea asta de familie de triburi. am considerat-o, mereu, doar o comoditate pentru a face hartile mai usor. in rest, cred ca pe o harta, indiferent de afilierea triburilor, ar trebui sa apara toate, distinct, indiferent cat ar fi de mici.
@dexteriade: ai dreptate. cei mai in masura sa faca lumina ar fi zanzi si tdc12. eu imi recunosc ignoranta, ca sa nu spun indiferenta fata de a retine acest tip de date. hartile si evidenta triburilor, statisticilor, etc., au fost, mereu, apanajul celor 2. :)
 

DeletedUser

si totusi congres are dreptate - cu siguranta numele nu era =1= :)

a fost momentul in care =1= si =2= au disparut iar zarg a fuzionat prin asimilare cu GE - sau cel putin asa stiu eu - in final a aparut "familia" Getic Elders...

Ai perfecta dreptate, cu completarea ca =1= si =2= au disparut in componenta ~1~, ~RoF~ si G~E~K (academie a G~E). Nu a existat niciodata Gemina, ZARG si G~E sub denumirea de Familie =1=. Familia =1= era compusa din triburile =1= si =2=.
 

DeletedUser

Ai perfecta dreptate, cu completarea ca =1= si =2= au disparut in componenta ~1~, ~RoF~ si G~E~K (academie a G~E). Nu a existat niciodata Gemina, ZARG si G~E sub denumirea de Familie =1=. Familia =1= era compusa din triburile =1= si =2=.

Total de acord cu naercis ..aici ;)
 

DeletedUser3192

doamne ce vremuri...mie dor de ele :(

84943382.png
 

DeletedUser

cand ma uit la cat de mic si amarat arata zarg-ul, nu-mi vine sa cred :):) un amarat de purice intr-o "turma de elefanti" (e doar o metafora si sper sa fie inteleasa ca atare).
 

DeletedUser

stefane cand ai timp poate refaci hartile avansate avand IMMO intr-o tabara si VM-EC in alta tabara
 

DeletedUser

:D ziceam doar ca ar fi mai frumos sa vedem harta cu =NG= distins de VM-EC...nu am spus ca ar fi dusmanii VM-EC.:cool:
 

DeletedUser

Inteleg ca acum cateva zile cand m-au invitat la ei, au vrut sa ma scoata la pensie... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ceva întâlniri tribale plănuiţi? nu-mi convine că am pierdut 1 an din viaţă alături de persoane pe care nu le cunosc.
dar fără măscărici, că nu am timp de discuţii tribale.
 

DeletedUser4380

Pana la pronuntarea unui membru din conducerea =NG= avem asa :


Click pe SPOILER


toptribes.png


________________________________________________________________________________

topnoblerso.png


________________________________________________________________________________

topktribese.png


________________________________________________________________________________

topavgtribesy.png





O seara placuta !

Ma gasiti pe privat @ pick007 (click pe samnatura)
 

DeletedUser

da ce vremuri :D acum sunt singur singurel in Gemina pe l10 .. culmea de cand colegi mei au plecat in GE inca mai rezist singur singurel :))

Pirates here :d
 

DeletedUser

IMMO detine cam 90% din harta tocmai din acest motiv L10 se va si inchide in decembrie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus