Harti Lumea 11

  • Autor subiect A n d r e Y
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Prima harta :)

* Rog fara SPAM aici !

mapkkh.jpg
 

DeletedUser523

mah noi semanam cu o cobra regala:eek::cool::Dpana la forma zidului mai avem mult de lucru:D
 

DeletedUser18538

image.php


~SW~ - rosu
Wall - albastru
Moh - verde inchis
300 - roz - mov
-NwO- - galbui
ATL - verde deschis
 

DeletedUser1969

prea inghesuiti...acu va e bine ca vedeti multe pct albastre dar cand o sa cada protectia pe cine farmatii?
 

DeletedUser

~SW~ astia de unde au mai aparut? mai exista si pe alte lumi saau pot sa ii consider PLAGIATORI ai tribului -=SW=- ???
 

DeletedUser

lool uitati-va mah putin is trei triburi SUPREME.WARRIORS pe lumea 11 : S.W , ~SW~ si -=SW=- .. doamne .. si aia din S.W au luat si emblema de la -=SW=- care este pe lumea 10 :O doamne !
 

DeletedUser18538

lool uitati-va mah putin is trei triburi SUPREME.WARRIORS pe lumea 11 : S.W , ~SW~ si -=SW=- .. doamne .. si aia din S.W au luat si emblema de la -=SW=- care este pe lumea 10 :O doamne !

Iti arat pe forum aveam 4 imagini din care sa alegem si am ales-o asta
 

DeletedUser

cum sa ai mah imaginea PERFECTA cu a noastra? acelasi scris aceeasi poza .. nu ma lua cu dinastea ..:eek:
 

DeletedUser6637

xelrp0.jpg


Tribul EXIT!
E posibil ca in momentul de fata sa nu intereseze pe nimeni dar daca tot am facut harta am zis sa o pun !
 

DeletedUser1959

nu e prea de vreme sa aruncam cu harti?
Pariu ca intr-o luna doar doua-trei triburi mai raman in top :)
 

DeletedUser

nu e prea de vreme sa aruncam cu harti?
Pariu ca intr-o luna doar doua-trei triburi mai raman in top :)

nu conteaza,important e sa ne mai aducem aminte si de trecut :)

sunt peste 1000 de triburi mie greu sa cred ca vor mai ramane doar 2-3 triburi in clasament(o gluma) :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus