Harti Lumea 12

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

o prima harta:top 7 triburi.cam devreme,dar,cel putin,veti sti cum sint pozitionate unele triburi

imagetop10php.png
 

DeletedUser

EoA :X :X :X ..trebuia sa pui si academiile tuturor tribulurilor nu doar a lu' NWO ..
 

DeletedUser

Noobs si EoA par sa fie cei mai bine grupati si cel mai probabil sa reziste in timp.

Tribu ala cu mutra rank'ed 1 nu stiu..poate sunt playeri buni, poate e doar mass-recruiting.
 

DeletedUser

Noobs si EoA par sa fie cei mai bine grupati si cel mai probabil sa reziste in timp.

Tribu ala cu mutra rank'ed 1 nu stiu..poate sunt playeri buni, poate e doar mass-recruiting.

"tribul ala cu mutra rank'ed 1" e elita speedului romanesc :D
 

DeletedUser

Noobs si EoA par sa fie cei mai bine grupati si cel mai probabil sa reziste in timp.

Tribu ala cu mutra rank'ed 1 nu stiu..poate sunt playeri buni, poate e doar mass-recruiting.

Noi, [-_-], suntem un trib pre-made (am pus la punct detaliile inainte sa inceapa lumea)...nu e vorba de mass-recruiting.
 

DeletedUser7072

Noobs si EoA par sa fie cei mai bine grupati si cel mai probabil sa reziste in timp.

Tribu ala cu mutra rank'ed 1 nu stiu..poate sunt playeri buni, poate e doar mass-recruiting.

:))

tribul ala cu mutrita e cel mai bine pozitionat. are cele mai bine gandite recrutari. forma aia e data de faptul ca am intrat cam toti la aceasi ora.

dar de ce spun ca suntem bine pozitionati? pt ca nu e nici un membru care sa fie la mai mult de 1 ora cu sprijinul de un alt membru [-_-]

celelalte triburi mentionate de tione pt pozitionarea pe harta sunt facute prin mass recruit. si sunt triburi de duzina... in cel mai bun caz
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Deci ErwinRommel semnatura ta e prea tare :)))

On topic:E prea devreme pentru a posta harti...dar nu stiu de ce am impresia ca tribul noobs o sa faca treaba ca si pe l5.
Bafta tuturor pe l12 :)
 

DeletedUser

Cred ca ar trebui sa ii dati o bere lui iurka pentru harti :)

LE: Ms anomaly :p
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus