Harti Lumea 24

DeletedUser

55130446.jpg



Wall - Albastru
Spor - Rosu
MoD - Verde



Cam asa arata zona n-v la momentul actual ! Sunt prezente doar triburile care in privinta mea domina zona ! In celelalte zone nu stiu cine domina !


Rog pe cineva care are cont pe Harti Avansate sa posteze hartile in acest topic !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu as vrea sa il rog (din nou) pe domnul Tulio sa ne incante cu hartile care se updateaza singure :)

As aprecia foarte mult :*
 

DeletedUser25287

Lumea 24 inca nu a fost incarcata pe acel site care le genereaza.

showmap.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa facut un topic cu hartile de tulio...oare mai are rost asta? :)
 

DeletedUser23756

Cu placere, am sa-i multumesc si eu lui Rares pentru ajutor.
 

DeletedUser

Nu ai pentru ce Tulio :) ne bucuram pentru ca ne ajuti cu harti.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
ca de obicei va grabiti sa postati harti si puneti doua trei triburi care oricum dispar in 2-3 luni
 

DeletedUser

ca de obicei va grabiti sa postati harti si puneti doua trei triburi care oricum dispar in 2-3 luni

hartile, discutiile sunt de moment, fa-ne tu acum harta care va fi peste 2 luni, daca trebuie doar harti cu triburile care vor fi peste 2 luni( nu stiu de unde ai tu info ca peste 2 luni nu vor fi aceste triburi), ma mir cum de nu ai zis acelasi lucru cand aparea si persia pe hartile facute in prima saptamana/luna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

ca de obicei va grabiti sa postati harti si puneti doua trei triburi care oricum dispar in 2-3 luni

dar rezista 2-3 luni lord???? doar stii cum ii la inceput....2000 de triburi care la o saptamana dupa protectia pica 1500 :)))))))))
 

DeletedUser39347

L13G
R.B.L.
OmErTa

Daca se poate o harta cu aceste 3 triburi as fi recunoscator.
 

DeletedUser

Ar fi fost interesante niste harti inainte sa inceapa innobilarile... Sa vedem de unde se pleaca si unde se ajunge...
 

DeletedUser13059

poate daca intri la harti avansate o sa vezi , plus ca inobilarile deja au inceput :|
 

DeletedUser

Ha.. tu te uiti la nivelu' asta pe hartile avansate (care iti arata triburile cu cei mai multi membri de pe fiecare kontinent) ?
Si da.. intr'adevar, innobilarile au inceput, e mult prea tarziu pentru a se mai face vreo harta..
 

DeletedUser13059

pai pe hartile avansate apar triburile interesante , restu sunt triburi de macaronari ce sunt si eu pe acolo sa ocupe loc
 
Sus