Harti Lumea 6

DeletedUser

Top10 triburi


hartaoc8.png
 

DeletedUser

GT si *Mda* cel mai prost pozitionate triburi..
BURN si A.K.W cel mai bine pozitionate..
P.S.-Nu joc pe L6!
 

DeletedUser

or fi pozitionate prost, dar daca sunt situate asa sus banuiesc ca au alianta
cat despre A.K.W. si Burn...am auzit k au razboi:p
 

DeletedUser

nu-mi spune ca aveti razboi cu ambele:)

Daca iti raspund cu ceva la intrebare, iti spun ca jucam fara mov si albastru pe harta. E atata de frumos cand te uiti pe harta sa vezi doar galben, albastru inchis...si in rest o mare rosie si visinie. Inseamna posibilitati practic nelimitate.
 

DeletedUser

Vezi ca ai incurcat LIGHT cu WAR :p , noi suntem mai micuti pe harta...inca ;)
 

DeletedUser8266

pe bune?:)))) mam incurcat in culori de asta si eu stiam ca e atacat unu din haita de war si ma gandeam cum draq ca atunci cand ma uitasem eu pe harta era granitza war cu haita :)) imi cer scuze daca nu o mai refac sa stie lumea ca unde e light e war si viceversa

p.s. nu conteaza cat de mare pari pe harta uite la GT e rank 1 dar parca nici nu exista faza e ca in unele locuri satele is mai compacte in altele mai rasfirate deci marimea nu conteaza:))
 

DeletedUser

nu-mi vad tribul, ca este doar pe 18... dar golul ala mare din K54, pata aia neagra... este TOR!
 

DeletedUser8266

da e top ..10 +h@it@ :( ....sa vad o sa fac maine o farta ori cu top 20 (daca sunt culori destule :)) ) ori top 10-20 :D
 

DeletedUser

stiu ca e top10... nu-ti reprosam nimic, doamne fereste. Faceam doar o observatie. Ca noi, 61 de insi, suntem destul de bine asezati in K54. Chiar sunt curios cum arata o harta 1-20 :))))
 

DeletedUser8266

incalcita tare .....nu stiu daca gasesc 20 de culori diferite si aici a fost greu cu astea 3 nuantze de albastru :))
 

DeletedUser

la noi poti sa lasi o pata neagra, dar sa scrii TOR pe ea :))))) si ai scapat de o coloare
 

DeletedUser7708

O hartă se face cu 4 culori. Demonstraţia matematică nu v-o fac :D
Poate vă fac hărţile alea frumoase şi pentru voi, cei din L6. Dar să ştii Ştefane că voi avea doar top15, mai trageţi şi voi să mai săriţi în top.
 
Sus