Harti Lumea 6

DeletedUser8266

:)) sa se mai traga te par in sus:)), da ai dreptate cu cate culori se face o harta dar din pakate harta nu o fac manual o fac pe twstats si acolo are 3 noantze de albastru 4 de gri ...si restu is culorile alea de sus :))) , hartzi din alea mai facea cineva da nu mai tzin minte cine ... oricum si a mea e dragutza sau ce vrei sa spui ca e urata?:)))
 

DeletedUser7708

Vreau să zic că se poate face o hartă cu 4 culori cu top100, dar iese o ciorbă de triburi :D
 

DeletedUser

dfa1 daca ai timp sa produci niste harti ca pe topicurile de pe alte lumi, chiar te rog sa o faci. Daca nu ai timp, te invit sa imi faci instructajul in privat, sa avem o harta "live" si pentru L6
 

DeletedUser

dfa1, noi nu urcam prin recrutari in clasament :))))) daca luam sate bine, daca nu, iarasi bine. dar, daca vrei tu sa-mi faci un cadou de craciun macar, ai putea sa faci macar locurile 1-18 :)):)))
 

DeletedUser8266

nu depinde de el hartile is de asa natura incat numai locurile 1-15 poate face
 

DeletedUser8266

Top 20
hartajt2.jpg


Am pus din greseala la Light si Kings aproape aceasi culoare si nu se prea diferentziaza intre ele , am observat cand eram la final si ...na nu am mai refacuto

p.s. nu am nimik cu light ca si data trecuta am gresit la ei ...asa is eu nu fac complet bine niciodata ceva :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nasol stau GT pe harta pt un trib de locul 1 nui vad bine :D!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si pentru ca sa vedeti cine ce pozitie ocupa:


L6_position.gif


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment. Topicul se refera la harta L6 si nu la clasament.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poate vrea sa se de-a mare ca e in tribul S_N ! eu *** ca TRACIA sta cel mai bine !
 

DeletedUser

si tu te dai mare..ca esti din tracia =)))

si tracia nu stau bine pe harta..cel putin asta e parerea mea..:)
 

DeletedUser13799

Tema este destinata hartilor, on-topic va rog.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu se lauda nimeni aici, si cum sa va demonstrez domnule admin ca imaginea cu pozitiile fiecarui trib reprezinta de fapt legenda hartii? Sau acuma legenda nu apartine de harta? Ca eu nu asa am fost invatat la ora de geografie.

Nu sunt de acord cu aceasta reglementare si pe viitor chiar mai vreau sa adaug aceasta pozitionare chiar daca trebuie sa o fac de pe contul cuiva care nu e in trib 20, pentru a nu face reclama in aceast topic.

Daca imi aratati o regula care demonstreaza ca postul de mai sus a fost offtopic nu am sa mai public pe viitor.

P.S Acesta e un offtopic.
 

DeletedUser

O harta cu triburile ce au sub 100 membri din top 40.:) [de plictiseala]:D


 

DeletedUser

MnK.s sta foarte bine in K52 iar kings in K63.sunt printre cele mai grupate triburi din top20
 
Sus