Harti Lumea 8

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

rog pe cineva sa imi trimita un pm cu familiile triburilor din TOP20 pentru a modifica corespunzator hartile avansate
 

DeletedUser

hartacutriburi.jpg




Este o harta cu cele mai importante familii de pe lumea aceasta... o sa mai fac o harta cu familiile dupa ce se stabilizeaza situatia cu noul trib SKDron si cu academiile sale
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15860

gasestemi o culoare si la urm harta til pun :D si nu e doar RtoD acolo ci si ce a mai ramas din TW

poti sa folosesti aceiasi culoare pt doua triburi atata timp cat nu sunt unu langa altu..cum ai facut cu BURN si XXXL...pt RtoD mergea blue la fel ca SKDron
 

DeletedUser

SKDron este fostul S.L.K. doar au schimbat numele tribului si au mai facut cateva recrutari :)
 

DeletedUser

Tocmai ce ma uitam la harta...si am vrut sa spun: Noi cu galben si asa de multi? Am facut recrutari zona NE ? :)) Multumim panzerule

@ Helldrake: Cum naiba sa noteze RtoD pe harta cand voi doi v-ati dusmanit asa de mult:)) ( glumesc/ nu vreau comentarii rautacioase)

@baxxutz : harta asta o gaseai si la harti avansate. ;)
 

DeletedUser

Tocmai ce ma uitam la harta...si am vrut sa spun: Noi cu galben si asa de multi? Am facut recrutari zona NE ? :)) Multumim panzerule

@ Helldrake: Cum naiba sa noteze RtoD pe harta cand voi doi v-ati dusmanit asa de mult:)) ( glumesc/ nu vreau comentarii rautacioase)

@baxxutz : harta asta o gaseai si la harti avansate. ;)

1.nuantele de galben dintre familia Burn si familia XXXL difera f putin pentru ca am editat imaginea in paint si sau inchis amandoua

2.nusht daca putin spam si atac la persoana se poate numi dusmanit dar ma rog treaca de la mine

3.harta asta nu o gasesti la harti avansate pentru ca sau schimbat cateva denumiri pe acolo... wingurile SpH ... nu exista familia LGF, doar tribul ,plus ca SKDron abia ieri a aparut si nu figureaza cu toate wingurile..(sau triburile infratite cum le zice)
 

DeletedUser

multumim pt harta! criticile nu conteaza!vbesc si ei ca sa nu se plictiseasca!

Traiasca serafimii:)))
 

DeletedUser25671

Am luat codul de pe http://map.k-io.com, folosit ptr a genera hartile de pe serverele tribalwars.net, si l-am modificat in asa fel incat sa functioneze la zi pentru serverele romanesti. Orice player poate sa genereze harti pentru lumile sau lumea pe care joaca.

Aveti mai jos link-ul cu pricina, download, dezarhivare si cititi fisierul README.txt. Este un utilitar foarte simplu de utilizat.

Cu respect.

LINK

De ce e special? pentru ca la topicul http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=9681 hartile se actualizeaza automat.Utilitarul acesta va permite ca atunci cand generati harta/hartile sa aveti datele la ora respectiva
 

DeletedUser25671

cine cunoaste stie...nu le-am mai introdus tag-urile iesea mai urata harta si nu se vedeau in anumite zone granitele...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus