Harti Lumea 9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dap interesanta harta ... se pare ca E~W si MT au destul loc de actiune printre mamuti ... de urmarit cum o sa se inteleaga War0om FB si CK :rolleyes:
 

DeletedUser17308

interesanta batalie intre warom Ck si Fb:)) uite cum stau baietii in linie:)
 

DeletedUser

4.cum am mai zis nu eu am facut o familie inca de pe acum, ma intreb oare ce vei face cand va avea fiecare jucator cate un nobil :>


P.S. Probabil vei face o familie cu toate triburile :D

aici ai mare dreptate,trebuie sa fi o mare valoare incat sa infiintezi o familie inca de pe acum,jucator cu greutate,ce mai:eek:
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Avertisment pentru Black-Zeus, OrlandoFarmec, Shinobi666.
 

DeletedUser11852

au media cat WaRooM si peste n00b ...
uitandu-ma pe lista de membri imi pastrez concluzia: trebuie marcati... :)
 

DeletedUser

au media cat WaRooM si peste n00b ...
uitandu-ma pe lista de membri imi pastrez concluzia: trebuie marcati... :)

si cam aceeasi cu a celor din SPAM dar asta nu conteaza prea mult,nu e nevoie sa apara tribul pe hartile ilustrului necunoscut argeton care se crede prea important cand da astfel de raspunsuri despre triburi si jucatori de care habar nu are
 

DeletedUser

si cam aceeasi cu a celor din SPAM dar asta nu conteaza prea mult,nu e nevoie sa apara tribul pe hartile ilustrului necunoscut argeton care se crede prea important cand da astfel de raspunsuri despre triburi si jucatori de care habar nu are

a zis ca pentru el nu este atit de important tribul, si pina la urma el a facut harta, a pus triburile care EL crede ca merita ;
 

DeletedUser

a zis ca pentru el nu este atit de important tribul, si pina la urma el a facut harta, a pus triburile care EL crede ca merita ;

pai sa zica ca asa vrea el,nu sa dea vina pe punctaj pt ca se face de ras cand invoca asemenea motive
oricum,sa vorbesti de punctajul per jucator ca un criteriu al valorii acum este un noobism
 

DeletedUser

lasa k mai sunt si jucatori in triburi "fantoma" care v`or avea ceva de ciripit ;)
 

DeletedUser11852

Wwizz, 5gon, ...:D

AQUA au cativa oameni buni printre membri :D Is curios care ai cui spioni is :D
 

DeletedUser11852

sigurat stiu eu ceva si TU nu sti. Restul stiu. ;)

Probabil ca tie iti e cam greu sa crezi ca Wwizz si 5gon au playeri buni.
Sau iti e greu sa crezi ca din 1300 membri AQUA nu exista vreun spion.
 

DeletedUser

playeri buni are orice trib..depinde numa de ei ce aleg...spioni sunt si v`or fi..numa la noi in burn pe l8 cred k nu`s =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus