Harti pe Familii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

As avea rugamintea daca cel care a facut hartile are bunavointa sa faca pe familii de triburi nu pe triburi separat, exista triburile TOM 3 la numar, exista triburile SH, 4 la numar, exista triburile G3-4-5, tot 3 la numar, si asa mai departe, s-ar vedea mai putine culori si mult mai clar cine domina o animita portiune de harta si cum se dezvolta.

Multumesc Anticipat

PS stiu ca se poate ptr ca pe 14 asa era harta si asa e si acum.
 

DeletedUser4920

Trebuie ca cineva sa se ocupe de asta personal ia legatura cu nicjker el face hartile si le updateaza zilnic , dai mail si te va pune responsabil pt lumea 22 daca doresti .
 

DeletedUser23756

Astept mesajele pe privat pentru a face update pentru Ro22
Sau se poate renumi topicul "Discutii despre harti avansate" si discutam aici.

Eu momentan nu am gasit decat :
TOM,.TOM.,.TOM
Legend,Leg-A
THOR,THOR@,THOR 1,THOR~H
HAITA,A.R.W.
[H],[HA],[HAC]
AoW,~AoW~
SR,SR~A
~ZEII~,*ZEII*,Si Ce?
NMS,Gask
SH,=SH=,-SH-

Familii anuntate pe pagina de profil a triburilor.Pentru a vizualiza ce familii sunt introduse (in cazul in care nu sunt mentionate pe forum) puteti sa intrati pe acest site:Link
ps:
Scuze ca nu am anuntat faptul ca editez hartile pentru Ro22...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai exista si +SH+ pe langa -SH-, SH, =SH=

Si ar mai fi triburile G3-G4-G5

multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In urma fuziunii TOM cu Legend a luat nastere tribul MIT impreuna cu restul de triburi care fac parte din aceeasi familie, rog reactualizarea hartii pentru a urmari statisticile corecte, Multumiri.

MIT
MIT-Ac
MIT-B
VO-MIT
MIT-C
 

DeletedUser39055

Va rog frumos puteti face un update la harta

Toata familia League OF Gentlemen
~LEX~
~LEX~I
-LEX-
 

DeletedUser

As dori un upadata la tribul SH, de ieri mai fac parte din familia SH si fostul trib TDB actualmente denumit .SH.
 

DeletedUser

Sa-ti fie rusine :p Hai, man, mai trebuie adaugat un trib, da-mi fisierul ca il fac eu (sau userul si parola) :p :))
 

DeletedUser39648

Mai exista familia mason cu Mason,masoi1, mason2, mason3, mas@n4, mason5 si mas0n
 

DeletedUser39648

Mai exista familia mason cu Mason,masoi1, mason2, mason3, mas@n4, mason5 si mas0n
Edit: acum am vazut ca e l22, scz. masone pe l23
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus