HATE! ; =NG= ; kill v.s. Zig?!?

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Statistici de război
Detalii
Alianţă ZiG ZaG
ZigZag.
ZigZag
Inamic Noua Generatie
HIGH AGGRESIVE TEAMPLAY ELITE
Noua Generatie B
Noua Generatie C
Noua Generatie A
HATE ROYAL!
KILL ACADEMI
Noua Generatie D
KILL
KILL ACADEMY
Noua Generatie F (dizolvat)
Noua Generatie E (dizolvat)
HATE-MANIAKS!
Titlu Respect
Start în data de 16.09. la ora 18:29:23
Sfârşit ---
Durată 12 zile 21:51:23
Subiect de discuţii forum
Explicaţie Lipsa voastra de respect fata de noi a ajuns la capat, e cazul sa punem punct si sa va aratam de ce suntem in stare .


Succes :)
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Prima realizare a tribului ZIG ZERO: l-au facut pe Tupeu dinamovist adevarat, un ***** care alearga pe harta si striga ********** demolat KILL tot satul !
V-ati lasat conducatorul fara aparare!!!!
Rusinica ! Rusinica! Rusinicaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

:):):):):):):):):):):):)

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
dar ca tu te-ai spart in el nu spui nimic? si ca ai 300 topoare si 200 cai? asta este nivelul tau?
eu lam relocat, ca sa nu tin defensiva tribului stagnata acolo, am gandit la binele tribului, ceva ce tu nu ai invatat pe jocul asta. ( sunt 13 triburi acolo si eu calculez trupele corespunzator nu fac exces unde nu trebuie, este o strategie colectiva de a strange cureaua.
o sa inveti multe pe lumea asta, sau o sa te invete alin, cum se vinde tribul pentru cateva pp :)
cum am spus succes
p.s. zig nu sta intr-un jucator, o sa vezi ca suntem mai multi de 1 :)
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Pai dfaca e asa de ***** ca nu a facut fata in prima zi dupa protectie la 300 topoare si 200 cai ce sunt eu vinovat?
Vinovat esti TU ca nu ai putut sa il aperi de catapultele mele mai noobule ;)

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
ai noroc ca ai adunat toate ***** dupa harta sa va ajute, dar nu este stres, cand muncesti mereu ai rezultate, cand te uiti la triburile din razboi si vezi toata gloata acolo 13 triburi, si tu te etalezi la un singur trib cu toate :) sa te vedem de ce esti in stare

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Spartacus

member
Scor reacție
0
ai noroc ca ai adunat toate vitele dupa harta sa va ajute, dar nu este stres, cand muncesti mereu ai rezultate, cand te uiti la triburile din razboi si vezi toata gloata acolo 13 triburi, si tu te etalezi la un singur trib cu toate :) sa te vedem de ce esti in stare

Si bine ca nu am acceptat alianta cu tine ca ma intalneam cu cea mai mare ***** de pe triburi :))))))
Auzi motivare de om ***** pe deasupra si ******: l-ai relocat pe Tupeu ca sa tii deful . Au mama mea. Care deff ma? Ca am tocat doar eu singur numai resturi de 100-200, iar tupeu ala de o ****** fantastica, a primit si el 600,800 da a uitat sa creasca zidul, i-am dat dauna totala si gata. Pfoai ce ***** de jucator :):):):):):):):):)

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
eu ma retrag, limbajul tau este de departe de ghetou,
ne auzim cu acelasi entuziasm peste 2 saptamani,
sa va pregatiti cu aliante multe sa va asigurati spatele contra unui singur trib,
succes
 

marakesh

member
Scor reacție
0
@Varufashion respect pentru familia Zig! aveti cativa jucatori buni acolo.
Am o intrebare: De ce unii conducatori de la voi vor sa isi ia catrafusele si vor sa plece in alte triburi? Am auzit ca sunteti impartiti in mai multe gasti care nu prea se inghit.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
@Varufashion respect pentru familia Zig! aveti cativa jucatori buni acolo.
Am o intrebare: De ce unii conducatori de la voi vor sa isi ia catrafusele si vor sa plece in alte triburi? Am auzit ca sunteti impartiti in mai multe gasti care nu prea se inghit.
aste foarte neadevarat, nu pleaca nimeni,nici nu sunt gasti, sebastian era ironic cu sparta, isi dadea prea mult exces de zel si a vrut sa vada pana unde poate drege conversatia, nimic mai mult, stim toti de aici de conversatiile lui, dar oricum nu ai cu cine, observi si tu limbajul omului de aici,
 

marakesh

member
Scor reacție
0
@Varufashion sincer ma cam indoiesc de chestia asta. nu am fost singurul trib contactat de el. in fine.
legat de limbaj nici al tau nu e tocmai stralucit daca ne faci pe toti vite.
 

DeletedUser49372

Succes Zig! (cu jumatate de inima dupa ce l-ati alungat pe Angel)
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
@Varufashion sincer ma cam indoiesc de chestia asta. nu am fost singurul trib contactat de el. in fine.
legat de limbaj nici al tau nu e tocmai stralucit daca ne faci pe toti vite.
daca joci cu astfel de oameni si vezi jignirile aduse noua ai intelege ca nu este usor sa vorbesti frumos cand se arunca cu atata noroi, pana una alta, noi ne vedem de treaba, spartacus este cel care se da in stambe si el nare trupe nici sa treaca strada, mai si spune ca ajunge la 4gl cand el nu are trupe nici sa treaca de noi. din 13 triburi in razboi contra noastra zig rezista admirabil, si eu cred ca prin munca multa o sa reuseasca sa razbata pe acel continent.
pana una alta ng a avut organizat pe zig si zig a luat 4 sate de la ei astazi,
succes mai departe domunle spartacus, sper sa ne scoateti repede ( totusi eu cred ca ai mai multi dusmani decat avem noi, si noi suntem plini de razboaie ;) )

Parte 1:
Triburi: Zig, Zig!?!, Zig?!?
Parte 2:
Triburi: =NG=, HATE!, =NG B=, =NG C=, =NG A=, HT-RL!, kill-B, =NG D=, kill, kill-A, HT-MK!

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 3
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,343
Tabăra 2: 4,477
Diferență: 866

chart



Parte 1:
Triburi: Zig, Zig!?!, Zig?!?
Parte 2:
Triburi: =NG=, HATE!, =NG B=, =NG C=, =NG A=, HT-RL!, kill-B, =NG D=, kill, kill-A, HT-MK!

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2


pacat ca au iesit din trib si nu au ramas in statistica, sa vedem cum scoate domnul sparta zigul

sep 29 14:37
green.png
robert f a înnobilat End Game din chiscan
Triburile.ro Profil Jucător: chiscan (tribe changes)
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni =NG B= 14th September 2019 - 01:05:16 255
=NG B= =NG= 18th September 2019 - 04:07:20 592
=NG= Nimeni 29th September 2019 - 15:05:24 73
 
Ultima editare:

Spartacus

member
Scor reacție
0
Multumesc pentru urari. AM succes si fara sa imi urezi tu!
Iar daca esti turc iti mai spun odata; vino cu statistici cand o sa iei sat/e de la noi din trib sau pana cand terorizezi vreun conducator sa fuga pe harta ca ***** de Tupeu si cei 4 magifici din jurul lui.
Pana atunci noi luam sate de la tine, asa ca ciocul mic!!!!!!!!!!!!


EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Multumesc pentru urari. AM succes si fara sa imi urezi tu!
Iar daca esti turc iti mai spun odata; vino cu statistici cand o sa iei sat/e de la noi din trib sau pana cand terorizezi vreun conducator sa fuga pe harta ca sobolanul de Tupeu si cei 4 magifici din jurul lui.
Pana atunci noi luam sate de la tine, asa ca ciocul mic!!!!!!!!!!!!
se pune? este conducerea,
p.s. veziti de interne acolo,
ca iti vine randul
cine de cine se milogeste? ca eu vad altceva
 

Atașamente

  • probleme in paradis.png
    probleme in paradis.png
    61,6 KB · Vizualizări: 127

DeletedUser32965

Eu nu stiu pe cine sa innobilez acuma din NG sau kill. Imi stau trenurile degeaba in sat.
Sugestii ?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus