Help ME

DeletedUser

hmmmm...si toata lumea stie ce a patit sego,nu?
:D

anyway,on topic,cred ca ar fii o idee buna :BAN BAN BAN la toti cheaterii,fara exceptie,cum se face pe net
 

DeletedUser

Cum nu se poate trimite resurse de la targ? si eu de ce mi-am facut cele 400 de conturi? hmmm si eu care credeam ca o sa am rapid 20 de nobili si vreo 30 de nuke-uri... hmmm... nu ma mai joc :)


Ontopic: Danut... daca nu ai inteles... din acel mesaj greu de interpretat, deoarece era in limba romana si nu in limba de pe mess (a se citi Yahoo Messenger) pe moment, functia de transfer resurse este dezactivata... si ca hint... www.dexonline.ro :)
 

DeletedUser6

Cum nu se poate trimite resurse de la targ? si eu de ce mi-am facut cele 400 de conturi? hmmm si eu care credeam ca o sa am rapid 20 de nobili si vreo 30 de nuke-uri... hmmm... nu ma mai joc :)


Ontopic: Danut... daca nu ai inteles... din acel mesaj greu de interpretat, deoarece era in limba romana si nu in limba de pe mess (a se citi Yahoo Messenger) pe moment, functia de transfer resurse este dezactivata... si ca hint... www.dexonline.ro :)

:D :D :D :D :D i like you:cool:
 

algernon

member
Scor reacție
0
heinrich, lasa forumul si treci la treaba.
avem ferme de facut...
:D
putem cere de la persoana cu topicul locatiile satelor de pushing.ca sa vedem dec ce nu merg trimise resursele,evident
:D
 

DeletedUser

@Talibanu: Pe cuvant de pioneeeer (desi mi-au luat cravata pentru defaimare la adresa tovarasului iubit) ca sunt straight... deci daca iti place de mine sper sa fie doar platonic :)

@Algernon: pai chiar de ce sa nu primim si noi niste locatii de sate din astea de push... sa facem un mic transfer de resurse de la ei ... la noi :)

PS: Am zis ca pe lumea asta nu ma mai bag la condus nimic... lasa si pe altii sa devina eroi si faimosi... eu stau linistit :)
 

DeletedUser1275

E foarte greu pentru un lider sa stea deoparte si sa nu se implice in problemele tribului.Eu oricum iti doresc succes in ceea ce ti-ai propus...parere personala ca nu vei reusi.:)
 

DeletedUser

Am zis... pentru ca pe W1 am luat niste decizii nu tocmai bune pt trib, ca pe w3 sa las si pe alti sa se afirme :)

Oricum multam de incurajare :)
 

DeletedUser1275

...oricum dupa cate am citit pe forum calitati ai +experienta de joc,cam greu sa stai deoparte si sa nu iti ajuti tribul(sfaturi,pareri...etc.)
Pe de alta parte e misto sa te loghezi pe triburi si sa nu ai 2 pagini de mesaje de citit(raspuns)...cateva rapoarte de atac ale membrilor tai....sa fi nevoit sa mobilizezi tribul....si apoi daca iti mai ramane timp sa faci si ceva prin sate...:cool:
 

DeletedUser

@ Stellios

de ce zici asa taty? Eu, de ex, sunt liderul celui mai mare trib si nu am asa batai de cap cum spui tu. Cancelarul citeste corespondenta, Comandantul de Castel are grija de treaba din sate, iar rapoartele de lupta se duc direct la Comandantul de Oaste. Pe mine ma deranjeaza numai in caz de extrema urgenta. Diplomatia este pa mana unei femei frumoase si iscusite, care pe langa ca arata traznet si e focoasa rau, mai are si IQ de geniu...Asa ca, sunt un rege fericit si linistit...:p
 

DeletedUser1275

hmmm....ca bine zici:) ,diplomata iscusita am si eu,comandant de osti...acum il inlocuiesc(nu prea mai are timp disponibil)....mai cancelar imi trebuie si voi fi si eu mai rar deranjat.:cool:
 

DeletedUser

Corect...

Numai ai grija sa fie unul priceput, ca dak nu e, iar te scoala la 3 noaptea...: Stapane, o problema urgenta ce necesita divina ta atentie..., Bla..bla. Pff, incompetentu'....
 

DeletedUser

@ Stellios

Razboaie sunt, dar tu nu crede ceea ce am spus in legatura cu faptul ca as fi rege de trib. Era o simpla constatare facuta in gluma, despre ce ai nevoie ca si leader....Cu respect..
 

DeletedUser1275

pai....stiu ca nu esti rege...:) ....apropo ce indatoriri are "membrul de onoare"?
 

DeletedUser

Lool...

Sta prin trib toata ziua si pe la barul din sat. In rest este cinstit de toti mb-rii cu cate un whisky, de preferinta Jack. Cam atat...:p
 

DeletedUser1275

Ai un jack...de la mine,unde il trimit(coord.):confused: ...
Ps:Am o presimtire ca ne inchid moderatorii si topicul acesta(nr. de posturi 20....etc.):(
 

DeletedUser

Pai...

titlul topicului este "HELP ME". Eu te ajut sa intelegi cum e treaba cu sefii de trib si mai ales ce face un mb de onoare al unui trib. Suntem inca on topic...:p

Si pt a fi chiar on: conturile de push, ...blehhh. Rushinikaaa!
 
Sus