HiQ (NOX) vs SKIN

  • Autor subiect exhaustivu
  • Data de început

DeletedUser

Asa a facut? :)) Ce pokemon.
Nu-i mai atacati pe HiQ. Toti sunt cu ochii beliti la web, sa vada sanii Ioanei (rey scorpion) :)).


Sper sa nu afle papi ca se uita la sanii Ioanei poate ii innobileaza,doar e sotia lui :)) jocul a devenit un fel de "matrimoniale" pentru uni ex : papi :)
 

DeletedUser

Trebuie sa dai drepturi de conducator macar, daca nu chiar de intemeietor. De sate nu stiu. Si sa fii cuminte, sa asculti toate poruncile Principesei. Altfel vine dupa tine :)).

Nu dau, nu-i fata mea.

Bacalaureatilor, spuneti din ce roman pe care l-ati studiat in liceu e citatul asta si aveti 100 pp. Personajul ce-l citez e neaparat.
 

DeletedUser

Ie si film. Personajul respectiv ii zice lui Dinica "nu dau, nu-i fata mea".
 

DeletedUser34161

nu trebuie sa caut,costache o zis , dar nu e corect , am dat bacu acum 2 ani, am mintea mai proaspata.
 

DeletedUser

fabricadetopoare pe lume iti da 100 pp. Da tata, Costache, trai-i-ar puicutele.:) Pacat de Dinica. Mare om.
 

DeletedUser

CE faci tata, ti-ai tradat discipolul?
Parca era omul tau de incredere , ai fost un diplomat excelent pentru el.
Sau este vrun joc extern aplicat de voi?


Eu am fost cel tradat,ma dat afara din trib ca sa imi ia satele vreau sa raman pe lumea asta pana cand ii dispar cele 4 conturi ale lui care le mai are :)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: SKIN
Parte 2:
Triburi: HiQ

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 1
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 118,256
Tabăra 2: 7,406
Diferență: 110,850

chart
 

DeletedUser4863

Eu am fost cel tradat,ma dat afara din trib ca sa imi ia satele vreau sa raman pe lumea asta pana cand ii dispar cele 4 conturi ale lui care le mai are :)


Si marmota a invelit satul in ???
015 fabrica de trupe (432|576) K54 4,282 zndragos [alias] PapiChulo [HiQ] 2012-12-27 00:01:50
016 fabrica de trupe (430|580) K54 3,736 zndragos [alias] PapiChulo [HiQ] 2012-12-26 18:22:35

Mai exista o statistic pe tw, se poate observa diferentele de timp , etc.. in fine eu nu iti mananc povestea ..

Dar fie cum zici tu.
 
Sus