HiQ (NOX) vs SKIN

  • Autor subiect exhaustivu
  • Data de început

DeletedUser

Si marmota a invelit satul in ???
015 fabrica de trupe (432|576) K54 4,282 zndragos [alias] PapiChulo [HiQ] 2012-12-27 00:01:50
016 fabrica de trupe (430|580) K54 3,736 zndragos [alias] PapiChulo [HiQ] 2012-12-26 18:22:35

Mai exista o statistic pe tw, se poate observa diferentele de timp , etc.. in fine eu nu iti mananc povestea ..

Dar fie cum zici tu.


Daca nu sti ce sa intamplat mai bine te-ai abtine cu comentarile,aici e o rubrica unde e statistica celor din SKIN contra celor din HiQ nu vreau sa o transform in SPAM....nu aveam cum sa protejez statele nimeni nu ma ajutat cu sprijin ,zim si mie un trib care mar fi acceptat la ei si sa imi trimita sprijin cand eu aveam deja atacuri pe mine,eu am fost dat afara din HiQ imediat dupa pacea de Craciun,am avut 15 atacuri pe mine...jucam si eu linistit un joc de dota si cand intru pe triburi nu am mai stiut ce sa zic am incercat sa ii trimit mesaj dar ma blocat si la mesaje si nu am putut face nimic,asta e dar nam avut ce sa fac chiar nu stiu ce trib mar fi ajutat sa imi protejez satele....pe aceasta cale vreau sa ii multumesc tribului alias ca ei sunt singuri care mau acceptat si mi-au trimis sprijin si am incercat sa tin satul de 7000 de pct dar din pacate nu sa putut ca a venit cu 3 fuluri si nu am avut ce sa ii fac cu armata mea de aparare...nu trebuie sa am crezi tu prietenii mei stiu ce sa intamplat si de ce am fost tradat de individul ala
 

DeletedUser32233

Nu minte zndragos.

xxx ian 10,2013 10:57
asta numesc eu atac organizat...!!!! 8 sate in 4 minute... n-am mai vazut asa ceva...!!!!!!!


Incredibil...!!!

exemplu de colaborare si sincronizare intr-un trib... jos palaria...!


ce se mira lumea :)
 

DeletedUser

xxx ian 10,2013 10:57
asta numesc eu atac organizat...!!!! 8 sate in 4 minute... n-am mai vazut asa ceva...!!!!!!!


Incredibil...!!!

exemplu de colaborare si sincronizare intr-un trib... jos palaria...!


Nici nu stiu daca au fost 4 minute =))
 

DeletedUser

Mai au pe unul in trib, nicolaus. Ala, de cand il stiu, de pe 18, e o parsivenie. Nu ataca niciodata dar ii imburghie pe toti de pe langa tinta sa atace. Apoi isi pune coroana de lauri ca un mare cuceritor. Si cand zic imburghie ma refer la amenintari, promisiuni fara acoperire, rahaturi d-astea...
 

DeletedUser32233

crip1
Member
Data înscrierii:
October 22, 2008
Postări:
129

Postat în original de pHantomitze
ce se mira lumea
asa spuneam si eu, dovada ca lumea asta (l31) nu e prea evoluata


lasa-ne frate
 

DeletedUser32233

or sa recruteze astia si barbare..


ei cu barbarele.. noi cu satele lor :)
 

DeletedUser32233

Da nici unu din gasca nebuna nu mai zice nimic? sau faptele vorbesc?
 

DeletedUser32233

Parte 1:
Triburi: SKIN
Parte 2:
Triburi: HiQ

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 2
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 172,098
Tabăra 2: 14,669
Diferență: 157,429

chart
 

DeletedUser32233

Ieri, 01:20
#53
Daredevil MephistO
Member
Data înscrierii:
March 19, 2008
Postări:
465

Ei nu zic, doar fac. O iau de la voi, dar ii bat pe alias de le suna apa in cap.

intradevar, aia sunt si mai slabi.. bine macar ca am nimerit langa HiQ
 

DeletedUser

Mia placut ce am vazut pe twstats.ro spor la mai multe,sper doar ca individul ala sa nu fuga in alta parte si sa scape :)
 

DeletedUser32233

Descriere
HiQ a fentat apocalipsa.

cum era faza aia aviz descrierii tribului HiQ
HiQ a fentat apocalipsa dar nu pot fenta atacurile Skin :))

astia dupa ce innobilam cateva sate de la un membru al lor in loc sa-l sprijine il dau afara :)) n-ai sa vezi asa ceva..
sa vedeti de atacuri organizate dau oamenii.. noi ne chinuim cu secundele si miimile de secunda si ei dau cu minutele si orele :))

oricum statistica vorbeste de la sine.. tot ce au luat ei de la noi au fost prin recuperari si daca nu ma insel tot ce au recuperat am luat bk..
 
Sus