HL Force Me vs Tna Family

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26868

Din pacate nu imi pot da eu seama care este mai frustrat aici.....dar totusi cine face numai interne nu are timp sa atace satele dusmane cred.....


Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Numele tribului Cucerit
1 ~BIG WOLVES~ 644,34 Mio.
2 Seraphims 557,11 Mio.
3 SKDron 496,17 Mio.
4 =The New Armada= 450,57 Mio.
5 Yakuza Elfilor 420,38 Mio.
6 Honour and Loyalty 379,59 Mio.
7 THE NEW ARMADA 337,93 Mio.
8 UnbroKeN ForcE 275,36 Mio.
9 Paladinii 260,90 Mio.
10 BIG WOLVES 246,43 Mio.
11 ~SKDron~ 236,74 Mio.
12 TRIBAL ROAR 234,27 Mio.
13 -=Yakuza=- 231,09 Mio.
14 Seraphims1 191,30 Mio.
15 Malefic Elves 188,59 Mio.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26868

quote BIMB0 tema inobilare interna in tribul =TNA=



Jucatorul ****** este inactiv de mai mult de o saptamana ( sau doua catonase galbene) si drept urmare se pot inobila satele lui de catre colegii din trib:

3 sate fiecare jucator,
Rezervate aici dar si la toate forumurile de rezervari in k-ul respectiv.
Au prioritate jucatorii din zona respectiva.
48 ore rezervarea.
Satele vor fi inobilate numai de jucatorii care le rezerva,
Nu se pot ceda sau rezerva sate pentru alti colegi.

PRELUCRAREA REZERVARII LA MAI MULT DE 5 MINUTE DUPA CE A FOST FACUTA ESTE INTERZISA. DACA ATI REZERVAT SI INOBILAT CELE 3 SATE, NUMAI ATUNCI PUTETI REZERVA ALTE 3
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26868

Exceptii exista doar in cazul in care un jucator doreste sa lase satele unui coleg/amic etc... atunci pot fi inobilate de catre acel coleg doar.

Daca cineva lasa sitter mai mult de 30 de zile si nu revine in joc atunci sitterul ia 50% din sate iar restul de sate le imparte conducerea jucatorilor activi si care participa la actiunile tribului din acea zona.

Imi pare rau ca afirmatiile si argumentele voastre nu au nici o baza concreta solida.

Pana la urma si eu sunt de parere ca este doar un joc, trebuie luat ca atare, ne mai distram si noi putin....adevarul e ca multi se cam plictiseau la caldurica si intrau cam rar...asta si la voi si la noi....oricum la urmatoarele iesiri o sa ne intalnim cu totii la o terasa mai mult ca sigur, o sa radem si o sa glumim pe tema asta.....asa ca nu are rost sa ne intepam unii pe altii ca tot acolo ajungem.....:D


Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17105

referitor la inamici invinsi
Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Numele tribului Cucerit
1 ~BIG WOLVES~ 644,34 Mio.
2 Seraphims 557,11 Mio.
3 SKDron 496,17 Mio.
4 =The New Armada= 450,57 Mio.
5 Yakuza Elfilor 420,38 Mio.
6 Honour and Loyalty 379,59 Mio.
7 THE NEW ARMADA 337,93 Mio.
8 UnbroKeN ForcE 275,36 Mio.

1.ForcE e de cateva luni intemeiata
2.Sunteti ditamai tribul
 

DeletedUser

topul ''Triburi inamice învinse'' se calculeaza, sper sa nu ma insel, adunand punctajul tuturor membrilor ce alcatuiesc tribul la ''Inamici învinşi''

Concluzii:
propozitia ForcE e de cateva luni intemeiata e irelevanta... tribul de pe primul loc la ''Triburi inamice învinse'' poate sa fie intemeiat de o ora daca membrii sai au punctaje bune la ''Inamici învinşi''

Sunteti ditamai tribul, nebunule ai plecat din ForcE si acum te pui bine cu dusmanu' :cool:
 

DeletedUser26868

Side 1:
Tribes: =TNA= TNA
Players:

Side 2:
Tribes: ForcE ME
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 159
Tabăra 2: 30
Diferență: 129

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 1
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,428,106
Tabăra 2: 321,912
Diferență: 1,106,194

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 346,057
Tabăra 2: 9,674
Diferență: 336,383

image.php
 

DeletedUser17105

Sunteti ditamai tribul, nebunule ai plecat din ForcE si acum te pui bine cu dusmanu'


nebunule,ce treaba am eu cu dusmanul
cum sa ma pun bine cu el
am cerut eu sa intru in tna?
nu vedeti ca sunteti ditamai familia si v-ati aliat cu mai multe triburi ca sa ne scoateti
,ca voi probabil nu sunteti in stare sa va bateti cu ForcE si ME,,2 triburi micute
noi ne batem dreaq cu 6 triburi si voi cu vreo 3 si nu ne mai vaitam asa
 

DeletedUser

Nu prea conteaza de ce a plecat San din Force...deviezi de la subiect deja....
 

DeletedUser19690

Dupa un inceput mai greu se pare ca statisticile revin in favoarea TNA-urilor !Cu toate astea razboiul ramane unul interesant si de urmarit .


Si inca ceva ... HL ar trebui scos de la titlul temei ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vaz k deja au inceput sa plece din Force unii...si au trecut 2 saptamani...a fost bun inceputu...cu un gest misel din partea lor...crek nu mai puteau ....

Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19690

Unde sunt mai marii razboinici din Force si din ME ?
Si-au facut aparitia doar cand erau in avantaj?
Oare "fermierii" astia din TNA i-au redus la tacere?:confused:

multe intrebari dom`le ,si toate au acelasi raspuns :TNA a inceput sa isi arate valoarea :D
 

DeletedUser17105

la cat sunt ei saracii tna-isti si doar 2 razboaie ME si ForcE ce sa mai zicem
ForcE se bate dreaq cu 6 triburi mari cat sunt ei de mici
nu stiu care sunt mai bengosi si valorosi
 

DeletedUser17105

probabil unii din TNA au uitat cand si-au gasit adapost in TNA de frica ForcE-ului


Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Unde sunt mai marii razboinici din Force si din ME ?
Si-au facut aparitia doar cand erau in avantaj?
Oare "fermierii" astia din TNA i-au redus la tacere?:confused:

multe intrebari dom`le ,si toate au acelasi raspuns :TNA a inceput sa isi arate valoarea :D

Verzi ca poate ma reintorc si te caut pe harta sa vad atunci cat esti tu de razboinic :cool:

Sau poate trebuie sa iti aduc aminte ca, cand am ajuns cu primul sat langa voi mi-ati cerut alianta , sau poate ai uitat cat noi ne bateam cu WAR si academiile (noi eram 30) voi faceati PNA cu ei si innobilati intern si asa cu multe razboie.

Cred ca vorbesti in nestiinta de cauza de undeva din mijlocul tribului .

Aaaaaa si inca ceva ...tribul ME nu a avut nici macar o luna de pace de cand a luat nastere pe cand TNA era inconjurata de aliati mai mult de 70% din timpul in care a "prestat" pe harta.
Nu va bucurati inca...tribul ME a mai fost in situatii de genu' si totusi a ramas pe harta.
 

DeletedUser

San Pary..sa fiu in locul tau nu a si deschide gura...BUNULE...daca erai..ramaneai in FORCE nu te carai din el...TNA(fermierii) a bagat frica in tine???


PS:am jucat si eu odata..nu ma intrebati cine sunt.:D
 

DeletedUser

Verzi ca poate ma reintorc si te caut pe harta sa vad atunci cat esti tu de razboinic :cool:

Sau poate trebuie sa iti aduc aminte ca, cand am ajuns cu primul sat langa voi mi-ati cerut alianta , sau poate ai uitat cat noi ne bateam cu WAR si academiile (noi eram 30) voi faceati PNA cu ei si innobilati intern si asa cu multe razboie.

Cred ca vorbesti in nestiinta de cauza de undeva din mijlocul tribului .

Aaaaaa si inca ceva ...tribul ME nu a avut nici macar o luna de pace de cand a luat nastere pe cand TNA era inconjurata de aliati mai mult de 70% din timpul in care a "prestat" pe harta.
Nu va bucurati inca...tribul ME a mai fost in situatii de genu' si totusi a ramas pe harta.



asa cum spui tu ca noi am avut aliante si voi sunteti mari razboinici asa de mari ca atunci cand unul de la voi pierde 3 sate il dati afara in asta sta valoarea ??

sau sa nu va strice la statistica vai :)))
o sa va rupem in cet si sigur sa simtiti tot :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus