HL Force Me vs Tna Family

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22388

De fapt stiam ca ati facut coalitie cu ROAR impotriva noastra asa ca nu e nimic nou.Macar voi ati inceput sa atacati direct.Aia au zis ca la o anumita ora vom termina relatiile diplomatice,dar de unde.Au atacat mai devreme:))

Oricum ideea se pune altfel.Si voi si ei vati blindat granitele mult inainte sa inceapa razboiul.Dar recuperam,cum am facut si cu voi:))
 

DeletedUser4533

ce recuperati?:D
va vedem acum, cand nu sunteti 4 triburi vs 1 singur, adica 400 jucatori contra 60.
deja academia se duce la pascut, ca doar iarba e verde si frumoasa.
E bine ca voi conducatorii din tna-uri sunteti mandrii de voi :)) dar e pacat ca nu stiti sa jucati niciunul, in special maretul marius1984, care cerseste sprijin pe orice sat.
la revedere tna-a, si asa o tineati pentru innobilari interne si ca sa va bateti joc de ei :rolleyes:
 

DeletedUser22388

Helldrake..
sa stii in primul rand ca eu nu's conducator
apoi nu neam batut niciodata de academia tna-ului..innobilari interne au facut numai ei..
marius a cerut putin sprijin pentru satele de anga granita..ma bucur totusi ca spionii isi fac bine treaba:))


Am tot citit si eu ce sa postat pe aici dea lungul discutiei.Si daca tu crezi ca este o mare realizare ca ai realizat in mijlocul hartii de la inceput,te anunt ca nu este mare lucru.Poti foarte bine sa fii langa dusmani si sa innobilezi de la e,dar totodata poti fi in mijlocul tribului si sa iei sate de barbari.Nu stiu ce jucator ai fost tu,dar iti repet nu e o mare realizare:D
 

DeletedUser4533

nu a zis nimeni ca a realizat ceva maret :)
eu joc pentru trib , nu joc pentru mine.
nu conteaza de unde a-ti luat satele, e problema fiecaruia.
P.s se vede acum ca acaemiile is tinute doar pentru atacuri, ei ataca saracii voi innobilati satele, apoi ii lasati balta.

cum am mai spus, la atac sunteti bunisori pentru ca atacati masiv,dar cand vine vorba de aparare sunteti mai lenti
 

DeletedUser22388

Poate ca ai dreptate.Dar eu spun ca 1 trib ofensiv are mai multe sanse sa castige.Uitate la Volk de la voi are cateva sate in mijlocul K67(avea mai multe)toate blindate cu 120k de fiecare.Cand a inceput sa pice zidu,au picat si satele.

Cum ai zis si tu,razboiul abia a inceput.


ps. despre academii...nu neaparat.Poate academia noastra,dar tna-a a avut granitele deschise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mare realizare ati luat 5 sate din mijlocul vostru, si sate de la jucatori care se lasau, TNA-A a avut pna cu roar pana acum si in rest granita cu voi si cu marginea harti, noi tot timpul am avut razboi la granite, spre deosebire de voi care ati avut tot timpul granitele albastre in cea mai mare parte si cea mai mare granita o aveti cu marginea, uinde sigur nu va ataca nimeni, sau poate satele de barbari de acolo s-au coalizat impotriva voastra:)
 

DeletedUser4533

se referea ca nu are cine sa va atace decat pe vest si nord.pe cand noi ne putem trezi cu razboi din orice parte.
 

DeletedUser

helldraq asta e... voi ati vrut trib in mijlocul hartii.. dar sa fim seriosi acum.. cine var ataca in spate??? BW?? SpH ??? triburile acestea sunt ocupate cu alte treburi decat razboiul nostru activ... care chiar e activ de cand BURN sa desfiintat...
 

DeletedUser4533

nu despre asta era vorba.
in fine,sa revenim la razboi,ceva statistici pune cineva?
nu doar ca sate luate, ci sunt mai multe tipuri.
 

DeletedUser4533

e pacat ca nu prea mai luati sate acum ca am scapat si noi cat de cat de inactivi :)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TNA =TNA=
Players:

Side 2:
Tribes: MForcE
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 7
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 117,131
Tabăra 2: 66,109
Diferență: 51,022

image.php
 

DeletedUser

helldraq ... daca tu zici ca 8600 sau korpo erau inactivi... :confused: atunci ma voi inobila singur

stai asa ca vorbesti in necunostinta de cauza.

1. eu nu "eram" ci "sunt inca", si ai dreptate, inactiv nu am fost niciodata. daca te referi la cele 22 sate luate de voi acum 2 sau 3 saptamani, inainte de a trage concluzii, confrunta spionajele tale de duminica la ora 12, si primele rapoarte de atac din jurul orei 8 seara. ai sa constati cu surprindere ca satele au fost golite in proportie de 80%, chiar de catre mine. ai sa intrebi de ce, probabil, si eu am sa-ti raspund:
- nu erau blindate de mine ci de colegi si am stat sa ma gandesc daca merita sa rup atata aparare pe niste sate, aflate toate in mare rosie, pe care oricum, le-as fi pierdut, poate nu toate odata, dar pe rand, cu siguranta.
- blindajul nu era unul senzational, era gandit sa reziste la 10 curatari cel mult, cat sa incropesc un plan de aparare
- m-am intors pe cont mult prea tarziu pentru a pune la punct un plan eficient.
in consecinta, ati stat si ati crosetat la satele alea 2 zile mari si late, ati tot spionat, ati trimit zeci de curatari, fake-uri, spionaje iar. acum va intreb, chiar nu ati vazut ca erau goale si cu zidul jos?
rezultatul: eu am pierdut 22 sate pe care le-am luat din alte parti pana azi, colegii mei au ramas cu peste 100 de sate de aparare neatinse.

cat despre korpo, ca va tot roade atat problema: korpo a fost concediat pentru ca si-a lasat contul in aer. din momentul in care ati inceput sa-l atacati si pana acum, ca inca mai are cateva sate, korpo nu cred ca a stat 3 zile pe cont. l-am tinut cat l-am tinut in sitting, ba eu, ba alti colegi, pana ne-am saturat.
korpo ca individ a fost inactiv, korpo ca jucator insa, a luptat pentru satele alea cum a putut, fara cine stie ce suport din alte parti. s-a facut la dodge pe contul ala cat pentru 10 jucatori.

sper ca ti-am raspuns la nelamuriri. helldrake are foarte mare dreptate. din nefericire, multi jucatori mari din k66 si-au lasat conturile in aer si de aceea zona arata asa cum arata acum. dar eu sunt activ iudule care vrei sa dai foc la sate :))). nu asa ii spuneai tu lui korpo? ;)
 

DeletedUser22388

Ati innebunit cu concediatul.Si noi pierdem sate,dar nu dam afara.Corect,arata urat in statistici.Altuia iati dat kick:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus