HLGNS - Lumea 14

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dupa cum vad pe multi cu triburi care vor aparea pe Lumea 14, asa as vrea si eu sami propun tribu pentru lumea 14 si astept jucatori doritori ;):

Triburile.jpg


HOoLiGaNS


Acest trib a fost infiintat de o gasca de prieteni pentru prima data pe Lumea 13 si Lumea 14. Orice alta aparitie a acestui trib pe alte lumi sunt doar o gasca de plagiatori, care nu au ce face.


ஜ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪۞₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ஜ

DIPLOMATIE: ON/OFF
RECRUTARI: ON/OFF

Persoane de contact:
.PunkasS.

Relatiile diplomatice si recrutarile se fac doar pe K-ul pe care picam ( Sud-Vest ), unde dorim dezvoltarea noastra. Alte relatii/recrutari nu vor fi luate in considerare.

Nu ne deranjati in legatura cu diplomatia, va deranjam noi daca este nevoie.

ஜ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪۞₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ஜ

Motto-ul nostru:
No Fear, No Mercy

Principiile calauzitoare sunt dezvoltarea prin munca si disciplina, protejarea reciproca intre membrii fata de agresiuni din exteriorul tribului.
Luptam impreuna, sangeram impreuna, invingem impreuna. Victoria noastra se bazeaza pe succesul fiecarui membru.
Suntem prieteni si suntem puternici prin unitate si prin puterea fiecarui membru.


ஜ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪۞₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ஜ

© HLGNS Lumea 13
 

DeletedUser

Fara suparare,nu cred ca rezistati mai mult de o luna.Vreau sa vad daca ma insel si cand spun ,,a rezista'' ma refer sa aveti o pozitie buna in clasament,jucatori cu experienta cat de cat,etc.
 

DeletedUser

Hmm .. as intra si eu [ daca ma primesti ], dar vroiam sa`mi fac trib eu. :p
 

DeletedUser

Eu mai am 30 de membrii de pe Lumea 13, te primesc si pe tine daca vrei ;)
 

DeletedUser

tribul va rezista ..gandeste ca pe fiecare lume sunt foarte multe triburi care rezista mult ....doar ca acest mod de recurtare ...prin nimereala si invitatiii tuturor ,si o diplomatia foarte dezvoltata prin formarea famiilor ....nu au dea face cu topurile si alte obiective marete ..e un trib mamut ...ai caror jucator sunt doar niste vacute care se infunda cu trupe defensive si doar atat.
 

DeletedUser

Man daca nu ai vazut ce am scris eu mai sus, fix prima oara despre trib, nu vorbi dea lela..
 

DeletedUser

Poti da citat ,nu am gasit nici un subiect care sa imi contrazica opinia.
 

DeletedUser

Poti da citat ,pt ca nu am gasit nimic care sa imi contrazica opinia ,si daca am intrat bine sa ma uit pe L13 ,este daor 313 ,ce realizari vrei tu sa ai ? in comparatia unui trib cu membrii stransi de prin nbz ,infern ,os unique sau mai stiu eu ? pt info contacteaza-l pe maverickro
 

DeletedUser

Relatiile diplomatice si recrutarile se fac doar pe K-ul pe care picam ( Sud-Vest ), unde dorim dezvoltarea noastra. Alte relatii/recrutari nu vor fi luate in considerare.

iar tu ai zis:

doar ca acest mod de recurtare ...prin nimereala si invitatiii tuturor ,si o diplomatia foarte dezvoltata prin formarea famiilor ....nu au dea face cu topurile si alte obiective marete ..e un trib mamut ...ai caror jucator sunt doar niste vacute care se infunda cu trupe defensive si doar atat.

Astai faza ;) .. Nu facem cum zici tu mai sus...
 

DeletedUser

Inca un trib care se anunta , eu astept pana cand se va anunta cand lumea se va descide , nu ma grabesc , bafta si mult noroc ...
 

DeletedUser

Profilul tribului HLGNS de pe lumea 13:

Însuşiri
Numele tribului: HOoLiGaNS
Prescurtare: HLGNS
Număr de membri: 32
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 20.299
Punctaj total: 20.299
Punctaj mediu: 634
Rang: 300

no comment,m-am lamurit cum sunteti,uita-te de exemplu la asta:

Însuşiri
Numele tribului: Happy Tree Friends
Prescurtare: PALS
Număr de membri: 20
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 498.482
Punctaj total: 498.482
Punctaj mediu: 24.924
Rang: 18

sunt si mai putini ca voi,si mult mai puternici
 

DeletedUser

Man...eu am facut tribu asta de la 0 dupa mult timp de cand so deschis lumea 13, cand altii aveau peste 10.000 de puncte, ce trib crezi ca poti face atunci cand altii sunt in alte triburi tari...
 

DeletedUser

Pai si pt mine e prima oara cand fac un trib serios ,doar ca debutul este pe net si nu pe serverul romanesc.

Stiu ca recrutati in aria voastra de actiune ,dar totusi mi se pare putin absurd ,sa nu numesti o recrutare la nimereala ,invitati membri din jur dar care nu stiti ce le poate capul ,asa ca vreau sa vad fapte si sa va vad in top dragi membrii mai ales ca acum nu mai ai scuze ca ai inceput cand altii aveau 10 000 pcte.
 

DeletedUser

as vrea sa ma bag si eu
cel cu 30 de jucatori vreau sa ma bag cu tine daca imi spui ce trib sunteti pe lumea 13
sa vad deci, sa ma lu-ati in considerare
 

DeletedUser

hm
am vazut nu prea sunteti cine stie ce astept un raspuns de la alti jucatori cu experienta care sunt dispusi sa adauge in tribul lor un jukator ca mine



in legatura cu lumea 14 as vrea sa se afiseze aici pe forum ce triburi se vor face pe aceasta lume sa vedem si ce K..? unde vor ateriza majoritatea. asta bineinteles ca o sa se ocupe adminii daca pot si vor ei
 

DeletedUser

8-|...Noi ne bagam in Sud Vest, cine vrea in trib sa ma contacteze ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus