Ho, Ho, Ho ...

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
79325048.png


Din ciclul "Dar din dar se face rai" si avand in vedere apropierea Sarbatorilor de Iarna si traditia de a face si primi cadouri va propun sa fiti chiar voi Mos Craciun, la randu-va urmand sa primiti un cadou (de orice fel, simbolic sau nu).

Voi incepe eu : daruiesc 200 PP pe .net. Cel care doreste cadoul trebuie sa faca la randul sau un cadou cuiva care va darui si tot asa. Deci, cine doreste sa-si afiseze totodata si ce ofera, iar cand cadoul va fi acceptat de cineva care duce mai departe acest obicei va primi premiul Ce ziceti ?
 
Ultima editare:

DeletedUser

100 metri pătrați pe L15, cartier bun. Cine mai vrea pământ pe L15 să-mi spună.

n00b SPaRT, nu te vreau! Eu îi voi oferi următorului un logo gratuit la cerere.
 

DeletedUser

=)) super

Da-mi nickul pe .net, meriti cadoul :)

Ho ho ho ... sunt Mos Craciun !

bre, il vrei pe n00b SPaRT??? pffff... si eu care vroiam sa licitez pt el :(( acum asta e, ma dau si eu pe craciunite daca mosii se dau la reni :p

ofer o zi fara mine pe forumul extern...
 

DeletedUser15142

cred ca vorbea despre cadoul lui albert001 , aka SAY YES

NUUU fara MINE:(.

Cine ma mai vrea?
 

DeletedUser

Va ofer iubire, bunatate, speranta, intelegere, prietenie si respect si nu doresc nimik.:p

Cei care doresc sa stea la un pahar de vorba, cei care au necazuri, probleme de orice fel sa apeleze la mine. Sunt disponibil pt oricine.

PS: cei care au nevoie de incurajari, pot de asemenea apela la mine :p

Cu stima,:)

Sarbatori fericite tuturor! si va urez o luna cat mai minunata si pline de minuni! :)
 

DeletedUser

dau 200pp pe .ch pentru cine imi da 100pp pe .ro

hai ca deja facem schimburi p'aici xD! :))
 

DeletedUser

alex sti de unde vine ho-ho-ho?
un copil balbait la vazut pe mos intrand pe cos la vezini si a zis :ma-ma-ma-mi ui-ui-ui-te ho-ho-ho-tul;)

aveti grija in cine credeti/va incredeti de sarbatori si cine va colinda prin case cand nu sunteti acasa.....sa nu vina mosu pe la voi cu sacul gol si sa isi faca plinul pentru anul ce vine:D
 

DeletedUser

alex sti de unde vine ho-ho-ho?
un copil balbait la vazut pe mos intrand pe cos la vezini si a zis :ma-ma-ma-mi ui-ui-ui-te ho-ho-ho-tul;)

aveti grija in cine credeti/va incredeti de sarbatori si cine va colinda prin case cand nu sunteti acasa.....sa nu vina mosu pe la voi cu sacul gol si sa isi faca plinul pentru anul ce vine:D

sa intelegem ceva ,nelule !:p:eek:
 

DeletedUser38618

nai specificat:)) mos exista de fapt un mos vezi aproape la fiecare colt de stradA:))
Poate vroiai sa intrebi de mos Craciun:)
 
Sus