Hop si eu

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai si nu te-ai prins ca aia e travestit? nu l-ai recunoscut pe dudu? =))
 

DeletedUser

e frig afara, tine de cald blana :D si sunt lupi carora le place sa isi infiga coltii in ceva pufos, macar sa aiba ce sa scuipe :p
sa inteleg ca vrei si tu cu noi in trib? am omis sa spun ca recrutam oieri, fermieri, ne trebuie om care sa se ocupe dimineata si seara de muls... avem destule posturi disponibile si oferim salarii avantajoase (ma rog, plata se face in urda si lapte degresat)
 

DeletedUser

e frig afara, tine de cald blana :D si sunt lupi carora le place sa isi infiga coltii in ceva pufos, macar sa aiba ce sa scuipe :p
sa inteleg ca vrei si tu cu noi in trib? am omis sa spun ca recrutam oieri, fermieri, ne trebuie om care sa se ocupe dimineata si seara de muls... avem destule posturi disponibile si oferim salarii avantajoase (ma rog, plata se face in urda si lapte degresat)

Nu puteti sa va mulgeti intre voi?
Tu mulgi pe X, X pe Y, Y pe tine...E mai usor asa :)
 

DeletedUser

e frig afara, tine de cald blana :D si sunt lupi carora le place sa isi infiga coltii in ceva pufos, macar sa aiba ce sa scuipe :p
sa inteleg ca vrei si tu cu noi in trib? am omis sa spun ca recrutam oieri, fermieri, ne trebuie om care sa se ocupe dimineata si seara de muls... avem destule posturi disponibile si oferim salarii avantajoase (ma rog, plata se face in urda si lapte degresat)

Lapte???bun pentru oase...degresat(dulce) :))nu se poate mai bine:D
 

DeletedUser

bravo bre...da din casa tot :D bine ca m-ai facut doar travestit si nu altfel :p

eu o sa fiu o oaie deghizata in lup :cool:

Esti masculul alfa, da? :)

lup-oi.jpg
 

DeletedUser35749

Deoarece aceasta tema nu a fost creeata cu scopul de a aduna membrii pentru trib ci doar pentru a-si anunta prezenta consider ca poate fi inchisa.


Mesajele offtopic vor fi sterse dupa un anumit timp.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus