HV vs Gods :)) Cearta ceva??:))

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44036

Ai facut cam tarziu topicul asta!

Gods observ ca merg in academia Time, Time.. Oricum au rezistat destul de mult si singuri. Bravo lor!
 

DeletedUser44036

Au avut ceva sprijin strain, dar conturile in sitter au facut mai mult treaba. Oricum parca era vorba sa le vina 2000-3000 de ferme din Time si Run!.

Poate trimite si Styx-ul, poate le mai dam si noi vreo 500 sa nu se mai planga.
 

DeletedUser38225

Un admin sa stearga acest topic daca se poate. E facut fara rost si nu e de actualitate;incarca forumul inutil cu nimic altceva decat spam. Va rog indurati-va si stergeti acest topic :)
 

DeletedUser

Numai probleme ne face cossu asta... Ar trebui sa facem ceva in privinta asta.. :D
 

DeletedUser

Pai eu de 2 saptamani numai langa el fac nobili... poate, poate...
 

DeletedUser13059

Voi intotdeauna sunteti aia informati. corect, dar informati eronat. am fost singuri.

Multumim Taitzel.

Stergeti va rog topicul.

cand mesajele tale trimse la TIME sau RUN ajung si in HV atunci se vede clar ca nu ati fost singuri :| acuma ca time a acceptat sa va "adopte" voi fiind deja declarati ca jucatori orfani din cauza ca tribul vostru a murit ii clar ca aveti nevoie de ajutor din toate partile ...dar si ajutorul asta are un pret care pe viitor se va plati cu varf si indesat
 

DeletedUser40664

Mai citeste inca o data ce ai scris si analizeaza, in special partea cu 'mesajele tale'. 'Adopte', 'orfani', sechele ceva? fara suparare. Afirmatia este adevarata si pot aduce si argumente intotdeauna le-am adus, nu ma bazez pe zvonuri si pe ce zice x sau y dar nu imi mai bat capul. Ce am facut, facem sau vom face este strict treaba noastra, sper sa va rupeti dintii in noi cat mai mult ca si pana acum.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus