~I.PA~ si aliatii versus SMIR si SMIR.

algernon

member
Scor reacție
0
~i.pa~ s-a spart,previziunile emele au fost prea optimiste
cativa jucatori au dezertat la E.D.S
exista si dezertori catre SMIR
altii 3 jucatori au reinfiintat tribul valahi
restul continua lupta sub numele insack alaturi de putinii aliati pe care ii mai au impotriva smir
asa cum estimam demult, nu a fost decat un alt colos cu picioare de lut.
in plus,au aparut si hienele la festin
dddd (538|697) K65 6,568 V-POWER RACING [Insack] craceacristi [Ups!!!] 15th Apr 2010 - 18:19:14
B...$10$...AP (540|703) K75 7,067 LUNGANUSA [Insack] anytaanusk [E.D.S] 16th Apr 2010 - 00:22:14

pina acum, din trei jucatori verificati,niciunul nu a folosit scripturi interzise.cu atat mai buna este,ina ceste conditii,performanta SMIR

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vad ca faci statistici cu reprezentare grafica dar pacat ca sunt total eronate, eds nu a pierdut nici macar un sat in fata ipa dar invers nu pot spune la fel,mai mult spui ,,eds aliati ipa rupt alianta'' si aici gresesti deoarece ipa a fost neutra in razboiul nostru cu valahi si atunci am rupt alianta a ramas doar un pna fortat care atat a mers, deci te rog informeaza corect
 

DeletedUser20561

Ce stiti sa va laudati ... :p
Ce triburi mari v-ati gasit cu care sa luptati si sa va laudati ...


19 SMIR 3.502.898 3.668.399 47 78.051 545 6.731

Vs.

52 ~I.PA~ 1.583.935 1.640.752 46 35.669 344 4.770
&
117 PAAA!2 644.356 644.356 34 18.952 189 3.409

Mereu triburile din Top20 care se lauda cu cate un razboi ... gasesc triburi numai triburi mici care nu pot face fata si niciodata nu veti avea voi cate un razboi adevarat cu un trib puternic ...
Mai degraba inchedti topicul ca e hal de hal ce este aici



1.Razboiul a incetat.
2.Nu e treaba ta cu cine ne razboim noi!
3.toti ziceti de SMIR ca suntem prosti,dar uite ca inca rezistam.
4.Insack in o noapte a castigat 3-4 milioane de p la aparatori,din afara top 20 a ajuns pe locul 9...In dosar o noapte!
5.Intre timp ne luptam si cu NAGAS care tot intr-o noapte au pierdut 33 sate!
6.Tu n-ai vreo legatura cu noi,deci de ce plm comentezi atat?Ca si pe topicul trecut faceai lafel!


INSACK vs SMIR nu mai exista!
SMIR vs NAGAS e acum.
Plus ca noi avem si XYZ pe lista,dar 2 luni le-am dat pna sa se refaca,ca altfel acum nu asr exista!




Si tu care nici nu mai joci pe lumea asta de ce comentezi?


Dezertori catre SMIR sunt cei care miscau ceva prin trib algernon.Numai cei ce meritau au venit.
Plus ca desi nu mai suntem oficial la dusmani nu inseamna ca nu va avem la ochi.Va lasam sa cadeti singuri de acum.
SMIR e mult deasupra multor triburi de top 20,insa va e greu sa recunoasteti,dar intr-un razboi cu orice trib am rezista enorm de mult,poate chiar am castiga!


Respect pentru KENNIANU!!!

VIVAT SMIR!!!!



P.S:Algernon,hienele sunt aliatii nostri care si asa au dreptul sa ia sate de la voi,ca si noi am fost ajutati cu atacuri de curatare cand nu aveam atac de ei.Acum doar te oftici ca pierdeti sate in favoarea tuturor.
S-E zona grea,doar PDT e problema,in rest triburi moarte,sau pe patul de moarte.

VIVAT SMIR!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1. Daca observai postul meu mai are putin si trece o lluna de cand l-am postat ceea ce poate seminifica incetarea rezboiului cu acele 2 triburi pentru ca erau mult prea mici pentru voi si nu v-ar face fata niciodata
2. Acest topic ccred ca a fost facut ca lumea sa isi dea cu parera despre acest razboi asa ca mi-am spus si eu opinia
3.
6.Tu n-ai vreo legatura cu noi,deci de ce plm comentezi atat?Ca si pe topicul trecut faceai lafel!
-> incerca sa modifici
 

algernon

member
Scor reacție
0
raspund tarziu ,dar ma simt obligat

Dezertori catre SMIR sunt cei care miscau ceva prin trib algernon.Numai cei ce meritau au venit.

prietene,noi stim bine cum au miscat si in ce fel
si ei stiu la fel de bine.

Plus ca desi nu mai suntem oficial la dusmani nu inseamna ca nu va avem la ochi.Va lasam sa cadeti singuri de acum.
SMIR e mult deasupra multor triburi de top 20,insa va e greu sa recunoasteti,dar intr-un razboi cu orice trib am rezista enorm de mult,poate chiar am castiga!

nu ne-ati avut niciodata la dusmani pe noi,moncher.


Respect pentru KENNIANU!!!

uite singurul punct asupra caruia sunt de acord cu tine

VIVAT SMIR!!!!



P.S:Algernon,hienele sunt aliatii nostri care si asa au dreptul sa ia sate de la voi,ca si noi am fost ajutati cu atacuri de curatare cand nu aveam atac de ei.Acum doar te oftici ca pierdeti sate in favoarea tuturor.
S-E zona grea,doar PDT e problema,in rest triburi moarte,sau pe patul de moarte.


eu cred ca mai trebuie sa inveti sa citesti.in primul rand am declarat clar ca nu am facut parte din IPA.niciodata.mai mult,familia lor era cotizanta noastra principala de sate.

iti repet si ce am spus pe un alt topic.in atac,smir se comporta excelent.nu am avut inca ocazia sa vad cum se comporta in aparare.si nu va leganati cu iluzia ca toate triburile pe care le veti intalni sunt atat de visatoare precum insack.pentru ca s-ar putea sa aveti surprize.si nu extrem de placute.si nu ma refer la tribul meu actual.nu obisnuiesc sa discut despre tribul din care fac parte,tocmai pentru ca as fi subiectiv.
 
Sus