I.r.c.

DeletedUser

Si-a incheiat activitatea pe lumea2,au mai ramas cativa cladestini si tradatori:)).
Multe respecte pentru toti jucatorii alaturi de care am simtit febra jocului si am pierdut nopti intregi.
BAFTA circ:D,dar cred ca o sa va faceti si voi retragerea ca se pare ca aici domina aia care mint si care au mai multe fete.Oricum va astept pe l7 sau ce o sa apara mai curand:D
 

DeletedUser

Anghelos,Zenga,Gicabun,Vladex,Beng,Caterinca,Korps,Shifted,astia sunt baietii care au daruit mai mult decat timpul lor acestui joc.
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce il blamati. Mi se pare normal ca omul sa foloseasca numai cuvintele ce le cunoaste, nu poti sa ii ceri mai mult! in alta ordine de idei sigur nu e vegetarian ci "carnivor" :))
 

DeletedUser

Sa inteleg ca au fost mai multi care au primit astfel de mesaje!!!

P.S.: O lamurire: Primul mesaj nu mi-a fost adresat mie ci unui prieten!
 

DeletedUser10991

bine ca ai pus pe forum:)))) ai fost penalizat?



eu am primit mesaj in ultimu hal :))) si nu iau facut nimik:))) nu sa vazut clar jignirea:)))
Am pus pe forum si imediat am luat puncte penalizare

adica acum eu pot fi penalizat ptr asta?
 

DeletedUser

asa sunt regulile mitical,nu ai voie sa pui msj personale din joc pe forum,desi ceea ce zice el e mult mai grav decat asta
 

DeletedUser1195

da,maxxximus,poti fi penalizat pe Forum pentru ca ai postat acel mesaj si chiar cred ca o vei pati:)

As vrea sa va spun ca va inteleg furia si frustrarea cand primiti aceste mesaje si asteptati ca team-ul sa il scoata din joc pe jucatorul respectiv.Ceea ce nu se poate.Nu o facem nici pentru jignirile aduse noua,va asigur in aceiasi termeni.Dar ,e destul de logic ca acest tip de mesaje ,in momentul in care le postati pe forum,incalcati regulamentul ca si cel care le-a trimis.Va rog sa va ganditi la cati pot citi acest topic,la varstele lor si veti intelege de ce nu se permite publicarea lor.
 

DeletedUser

da,maxxximus,poti fi penalizat pe Forum pentru ca ai postat acel mesaj si chiar cred ca o vei pati:)

As vrea sa va spun ca va inteleg furia si frustrarea cand primiti aceste mesaje si asteptati ca team-ul sa il scoata din joc pe jucatorul respectiv.Ceea ce nu se poate.Nu o facem nici pentru jignirile aduse noua,va asigur in aceiasi termeni.Dar ,e destul de logic ca acest tip de mesaje ,in momentul in care le postati pe forum,incalcati regulamentul ca si cel care le-a trimis.Va rog sa va ganditi la cati pot citi acest topic,la varstele lor si veti intelege de ce nu se permite publicarea lor.

Serios? Si cei carora le-a fost adresat mesajul? Aia nu sunt tot oameni? Adik acestui individ i se permite sa isi bata joc de cine doreste? Si eu sa fiu penalizat pentru ca ridic o discutie legata de corectitudine, decenta, moralitate(nu vreau sa specific a cui anume)! Asta ar fi chiar bataie de joc. Nu ca ceea ce s-a intamplat in cazul lui nu este deja!!!
 

DeletedUser1195

Eu penalizat? Pentru ce? In schimb nu inteleg de ce adminii nu iau atitudine contra acestui individ. Nu pot decat sa incep sa cred ca d-lor admini li se pare un limbaj ADECVAT!!!
PS: Ca idee, jocul asta este jucat si de copii care au 11-15 ani. Va multumim ca le permiteti sa invete numai lucruri BUNE!!!!!!!!!!!!!!!

Nu,nu ni se pare un limbaj adecvat si daca ati depus ticket la jigniri,cred ca s-au luat masuri;acele masuri pe care ni le permite regulamentul.Si pana una-alta,facand public mesajul voi ati permis ca niste copii sa invete lucruri bune.
Pedeapsa ,singura adecvata este scoaterea jucatorului in cauza de pe harta de catre voi.
 

DeletedUser

Si in joc acei copii nu sunt? Ai citit profilul acestui individ inainte de a fi editat? Cati copii l-or fi citit? Intereseaza pe cineva acest lucru? Iar regulamentul este aplicat in functie de gravitatea situatiei..Ce anume doresti sa fie mai grav de atat? Este de 10000X mai grav decat daca ar fi atacat de pe 100 conturi in acelasi timp sau ar fi avut mai multe conturi! Ceea ce se intampla acum este strigator la cer! Suntem noi scosi vinovati pentru un "ceva"?
 

DeletedUser

are dreptate !!! nu e corect sa fi injurat, ca la usa cortului si baiatu sa stea linistit ca i se ia 2-3 sate ( asta in caz ca se face ceva;)si eu am depuse destule tichete dar nimik)
 

DeletedUser1195

este clar ca limbajul lui este inadmisibil,dar nici postarea pe un forum public nu e cea mai buna solutie.
 

DeletedUser

oricum omu nu pateste nimik:)))

dor tu 100% o sa primesti penalizare :D
 

DeletedUser

Ar fi fost intr-adevar o tragedie daca ar fi folosit un limbaj academic greu de inteles si usor de interpretat de catre muritorii de rand. Atunci intr-adevar s-ar fi impus penalizari, si nu un sat doua, ci restrictionarea permanenta a ip-ului in joc, ba mai mult, ar fi fost necesara si amprentarea si izolarea specimenului intr-o rezervatie de ciudati.
Dar asa, aranjand frumos in pagina, folosind intreg bagajul de cuvinte asimilat intr-o viata , facandu-se inteles de (aproape) toata lumea , "propovaduind" intelepciunea lui cat mai multor persoane, nu e pacat sa fie penalizat???
Nu trebuie sa invete copiii nostri lucruri bune de la cei mari?
Nu trebuie sa se familiarizeze parintii nostri cu limbajul modern al zilelor noastre?
Propun sa ne unim cu totii pentru strangerea de fonduri in vederea ridicarii unei statui spre a cinsti maretul caracter al insurgentului...si cei care se ocupa de buna desfasurare a jocului sa fie primii care contribuie.
 

DeletedUser

pai atunci ma apuc sa dau mesaju ala la prieteni mei ..............
 

DeletedUser

e lipsa de respect! din partea jucatorului si bataie de joc din partea........... care nu face nimic
 
Sus