I.r.c.

DeletedUser10045

Si-a incheiat activitatea pe lumea2,au mai ramas cativa cladestini si tradatori:)).
Multe respecte pentru toti jucatorii alaturi de care am simtit febra jocului si am pierdut nopti intregi.
BAFTA circ:D,dar cred ca o sa va faceti si voi retragerea ca se pare ca aici domina aia care mint si care au mai multe fete.Oricum va astept pe l7 sau ce o sa apara mai curand:D

Aici mie mi se pare ca faci pe victima. Yoggy era colegul tau de munca sau ceva de genul. Ati avut acces la functia de intemeietor in LDT si nu ati reusit sa faceti mare branza.

Nu ati jucat corect nici macar 1 secunda acest joc asa ca nu stiu dc te plangi de faptul ca jocul este dominat de mincinosi si fatarnici. Nu are rost sa iti reamintesc toate "faptele de vitejie" ale voastre, dar pana la urma este un simplu joc .... iar scopul jocului este sa castigi ... nu conteaza felul in care invingi sau esti invins

Cum a zis si Florin mai sus ... noi am luptat corect si pana la urma am invins

Cu Stima
Vlad
 

DeletedUser

nu conteaza felul in care invingi sau esti invins

Aici tin sa te contrazic. Conteaza mult de tot felul in care invingi. Problema lor a fost faptul ca in loc sa incerce sa joace jocul si sa ne contracareze pe "campul de lupta", au recurs la "manevre de culise", reusind un singur lucru: Sa ne inversuneze si mai mult. Iar cu asta as dori sa se inchida acest topic pentru ca deja suntem off-topic si nu isi mai are rostul.
 

DeletedUser

Cine face pe victima prietene?Eu sa fi mai ponderat in ce vb,oricum eu de tine nu am auzit pe l2,asta 1 la mana.
2,dropix ce triburi ma am starnit noi impotriva voastra,sau am incercat sa starnim:)),eu te vad un baiat cu capu pe umeri.
Cobalt,prietene vezi ca puteam sa continuam fara probleme pe l2,dar ce folos,cand noi numai aveam oameni de nadejde pe langa noi?

Cat despre yoggy cand ma uitam pe forumu vostru cand erati la inceput nu stiati unu sa dati un atac.

Ma enervez degeaba,bafta in continuare pe lumea asta.
 

DeletedUser

Cobalt tin sa te contrazic, inca nu am fost invinsi :D

P.S: Nu cred ca daca se discuta despre SOD e off-topic, asa ca nu trebuie inchis acest topic. (asta pentru mitical)
 

DeletedUser10045

Slutare Nadal

Stiu ca incerci sa revigorezi ce a mai ramas din fostul IRC. Eu iti doresc bafta si ne vedem "pe campul de lupta".

Cu Stima
Vlad
 

DeletedUser

Multumesc!
Poate mai tarziu ne vom razboi, ca stiu ca voi acuma va luptati cu cei din CIRC si mai putin cu cei din SOD.
Va urez si voua bafta, dar daca aveti ceva mai mult ghinion nu ma deranjeaza :p
 

DeletedUser

Nimic nu-i secret :p

Side 1: CIRC

Side 2: DBD

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 67
Diferență: 5

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 9
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 679,038
Tabăra 2: 558,253
Diferență: 120,785

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 88,104
Diferență: 88,104

image.php


------------------------------------------------------------------


Death (573|573) K55 10,189 insurgent [CIRC] angelpeace [DBD] 17th Jul 2008 - 12:31:24



Dar eu nu ma refeream ca sunteti in razboi cu circ, numa ca atacati membri SOD care au plecat in CIRC
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e clar o sa va duceti:))) o sa va arda circ;)
nu conteaza membri sod sau nu!!!

CIRC mereu a fost o forta si va ramane mult timp!!
 

DeletedUser6077

ma bag si eu ca rama-n piatra: I.R.C. a murit cand s-a retras Anghelos .parerea mea !Am intrat in **IM** cam de la inceputuri si cred ca vorbesc in cunostiinta de cauza.
 

DeletedUser

e clar o sa va duceti:))) o sa va arda circ;)
nu conteaza membri sod sau nu!!!

CIRC mereu a fost o forta si va ramane mult timp!!

Nu am luat membri SOD ca sa ne punem pe DBD, EW, HPR sau altii. Sunt vecinii nostrii din Sud/Sud-Vest si ne stim de prin iarna de cand ne razboiam (CIRC vs. IRC) si am ramas prieteni.
 

DeletedUser

Nu am luat membri SOD ca sa ne punem pe DBD, EW, HPR sau altii. Sunt vecinii nostrii din Sud/Sud-Vest si ne stim de prin iarna de cand ne razboiam (CIRC vs. IRC) si am ramas prieteni.

Nu e nici un razboi CIRC-DBD sau alte triburi. Ce a fost SOD pentru noi SOD ramane. Cei care sunt departe asta e ...raman in CIRC, care ne sunt pe granita .... imi pare rau
 

DeletedUser

Eu nu am zis ca DBD ar fi in razboi cu CIRC, am zis ca atacati fosti membri SOD. Nu cred ca a plecat nimeni din SOD cu gandul ca ar scapa de voi. :p
 
Sus