I Should Not Be Alive

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

°Descriere Generala°

• Nume : I Should Not Be Alive .
• Prescurtare : Alive.
• Cerinte :
- Cunoasterea Limbii Romane la un nivel pe care sa-l intelegem cu totii.
- Cunoasterea diferitelor tipuri de arogante , precum ironia .
- Timp minim acordat zilnic jocului triburile 4 ore , daca stati 1 dimineata 2 dupameaza si una singura noaptea , se poate zice ca au fost indeplinite conditiile.
- Experienta pe acest joc , selectarea nu se face una doua , dupa cum se crede.
- O personalitate acceptabila , un prieten care sa stie sa ajute , atunci cand cineva are nevoie , orice fapta buna este rasplatita.
- ( Spatiu Liber ) .
• Ideal : Formarea unui caracter demn de un membru al comunitatii Europene , UE , NATO si multe alte grupari din care face partea topul mondial .
• Strategie abordata : Recrutarea dupa conditii impuse.
• Timp si Zona de Intrare : 28 Februarie , zona NORD - VEST

Emblema
Alive.jpg
Colaboratori : CopyRight Discovery Channel.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32782

Succes cu tribul!
Vom fi vecini in NV, acolo vom infiinta si noi OOPS!
 

DeletedUser32782

daca doriti, va putem da si interviuri, in exclusivitate, acum cat avem timp disponibil.
vad ca sunteti amatori de mondenitati :)
 

DeletedUser24244

Pai si pe tine te primesc in trib? Una din conditii e cunoasterea limbii romane si u nu stai prea bine: "diferitol", "dupameaza" =))) Mare e gradina ta doamne....
 

DeletedUser

Presupun ca vrei sa ma iau putin de tine?

Bine , daca asta e dorinta ta doamne , crestin? catolic ? Se scrie cu litera mare , Nici eu nu stau bine la acest capitol , dar u?

Pai acum , haide-ti sa analizam , scrisul in grabeala conteaza , sau faptul ca limbajul de messenger afecteaza toti oameni , indiferent de varsta ..

Vezi? Si eu pot sa fiu rau , si o fac cat de des este posibil.
 

DeletedUser20561

Presupun ca vrei sa ma iau putin de tine?

Bine , daca asta e dorinta ta doamne , crestin? catolic ? Se scrie cu litera mare , Nici eu nu stau bine la acest capitol , dar u?

Pai acum , haide-ti sa analizam , scrisul in grabeala conteaza , sau faptul ca limbajul de messenger afecteaza toti oameni , indiferent de varsta ..

Vezi? Si eu pot sa fiu rau , si o fac cat de des este posibil.


Doar asa,ca idee haideti se scrie impreunat.
Si tot ca idee,nu gasesc in dex grabeala...:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus