Ianys-adio prietene

  • Autor subiect DeletedUser18538
  • Data de început

DeletedUser18538

Atuan a spus:
Nu pot sa va raspund tuturor in parte, asa ca am deschis aici tema.
Azi am primit si eu vestea.. acum cateva minute! Momentan plang...si nu vad prea bine tastatura, scuzati daca ceva nu se intelege!
Il cunosc, l-am cunoscut - ce cumplit trecutul asta!!!!!- prin joc de vreo juma an, cam asa....si ne-am imprietenit mult desi personal nu ne-am intalnit, am vorbit (ore) la telefon si pe mess! Un om deosebit sa stiti! Si nu numai pe triburi a fost un mare luptator, ci si in viata reala!!! A luptat cu o boala cumplita, cred ca nici nu stiti asta.. era bolnav de vreo 2 ani dar nu a vrut sa sse afle.. cativa doar stiam (cred ca doar eu cu ando) A avut 25 de ani, SCANTEI CIPRIAN IONUT din Iasi - ADIO PRIETENE!

Dumnezeu sa il odihneasca
 

DeletedUser

in ziua de azi viata nu mai are happy-end...
Dumnezeu sa-l odihneasca!!!
 

DeletedUser

Viata devine tot mai grea.:(. Pierdem prieteni buni(si daca nu lam cunoscut pe SCANTEI CIPRIAN IONUT).Dumnezeu sa-l ierte.
 

DeletedUser

Adio SCANTEI CIPRIAN IONUT fie ca Domnul care te-a luat la El sa aiba grija de tine in continuare. DORMI IN PACE!
 

DeletedUser12196

imi pare rau pentru el.
stiu bine prin ce a trecut .
cunosc multi oameni in astfel de situatii care joaca acest joc si ...altele.
ei trebuie sa stie ca nu sunt singuri,ca nu sunt diferiti de ceilalti dar ca trebuie sa lupte pentru fiecare clipa.Atuan e bine ca i-ai fost aproape fie si cu un gand bun.
 

DeletedUser

Cel mai mult in lumea aceasta, ma tem sa nu pateasca ceva cei dragi mie. Dar dragi imi sunt aproape toate persoanele cu care intru in contact in diverse circumstante.
Dumnezeu sa-l odihneasca!
 

DeletedUser7817

Dumnezeu sa il odihneasca in pace, a fost un om extraordinar, un coleg extraordinar, toate gandurile mele se indreapta catre el.
 

DeletedUser9103

Dumnezeu sa-l odihneasca, pacat ca am pierdut un asemenea coleg. adio ionut :(
 

DeletedUser

Fie binecuvântat! Dumnezeu să-l odihnească şi să-l ierte! Cred şi eu că a fost o persoană deosebită, însă nu aveam de unde să-l cunosc, că l-aş fi apreciat mult ca prieten... Măcar a fost cu gândul împăcat că a găsit prieteni buni... alţii l-ar i părăsit imediat... Prieten e cel care rămâne cu tine, îţi ascultă părerea bună sau rea, alături la nevoie şi nu numai... Şi mie îmi pare rău pentru el... dar a luptat, sper, şi nu s-a resemnat... Atuan, cred că te-a considerat bun prieten şi i-ai fost imporant, sper să rămâi cumsecade în amintirea lui şi să respecţi prietenia lui... poate că asta l-a ajutat mai mult şi i-a lăsat o speranţă în inimă... Prea mulţi dispar... dar puţini rămân...
 
Sus