Ibidem pe "Beta"

quz0r

member
Scor reacție
144
user_image.php


Ca să treacă timpul mai repede, caut o echipă de 9 interesaţi pentru restartul serverului 1 pe beta.Aşa cum am obişnuit pe serverul portughez şi italian, postăm aici toată activitatea. Până ne iau alţii mai buni de ciuf.. :D
Direcţia Centru, peste 2 zile. Intrăm cu preînregistrare.
Ofer invitaţii selective

Depunerea de c.v.'uri aici..
 

DeletedUser5168

Ma bag si eu:) sa vedem cat de 'selectiv' esti:D
// c.v-ul mult cerut : 15 - 23:D
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
Programul de joacă, restul chestiilor sunt evidente. :D

Acolo e bonus de noapte destul de mult, pentru moşnegei.
Nu vă găsesc pe hartă pe acolo, v-aţi răzgândit?
 

DeletedUser43170

Pe mine ma primesti Q ? sa stiu daca fac cont sau nu :D

Uite **-ul meu .

Jucator de triburile care e online in majoritatea timpului . experienta mea e una vasta dar abea pe 36 am invatat jocul . Pt mai multe detali cauta pe la procurori ca poate am dosar penal :D
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Staţi bre, da' aţi văzut ce setări miştoace au? :D Bonus de noapte de la 8 la 8, biserică, 2 zile protecţie începtători..10 membri în trib. Trupe 0.25..
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Intră acolo şi vedem cum începi jocul..eu presimt că Ibidem pică din prima zi de protecţie, mai ales că am anunţat oficial participarea. Să vezi atacuri.. mai ceva ca la italieni :D
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Cât de masculin a sunat fraza asta :))

Intră acolo, că te iau şi dacă nu-mi place de tine..

Portughezii pe speciala lor, doar ăia ştiau să joace cu triburi de 10. Când am intrat noi pe finalul lumii,s-au înfiinţat rapid 3,4 academii. :D

LE: Rămân selectiv, îmi aduc echipa pe Beta. Ne-am luat-o urât la italieni, nu vreau să se repete istoria. :D
 

DeletedUser

**, ma man, ma ofer voluntar pentru a servi pe fronturile patriei stramosesti!
 
Sus