Idei de resuscitare a forumului L21

Cum reinviem acest forum?

  • Un interviu cu moderatorul?

    Voturi: 6 15,8%
  • O rubrica de stiri proaspete despre L21?

    Voturi: 6 15,8%
  • O rubrica de barfe despre L21?

    Voturi: 15 39,5%
  • O alta idee

    Voturi: 11 28,9%

  • Total votanți
    38
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mi s-a atras atentia ca acest forum este intr-un somn prea adanc si e imperios necesara o cafea tare.

Cum sa fie? Amara? Cu frisca multa si zahar si servita langa ... :) Astept votul!

Bineinteles, daca aveti o alta idee, astept sa o postati aici si incercam, pe cat posibil, sa o implementam :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35286

hmmm,vot multiplu vad ca nu se poate. oricum,e greu de trezit la viata forumul l21,dupa ce a trecut gabi23 pe aici. s-a asigurat el ca moare.
 

DeletedUser

Nu fi rau. Incercam salvarea acestui forum. Acuzele la adresa fostilor mei colegi, nu ajuta cu nimic.
 
Ultima editare de un moderator:

Gyy0

member
Scor reacție
0
1-interviu cu moderatoru:nu ma intereseaza
2-rubrica de stiri avem dar nu se mai ocupa nimeni de ea
3-posibil niste barfe sa mai atate ceva spirite(dar atat-va muri si tema aceea)
4-nu am nici una
 

DeletedUser38145

e mort forum cand nu erau admini se putea injura calumea omul care la usa cortului acuma nimic cea mai mica ironie si PAC penalizare plecati mah si lasati-ne sa ne injuram ca pe maidan :D
 

DeletedUser

scandal.... de asta ar fi atrasi toti forumistii... intriga, mister, barfe cu si despre jucatori ...

ah, si neaparat un interviu cu unguru... :D
 

DeletedUser

Un interviu cu moderatorul?-Nu cred ca intereseaza pe nimeni asa ceva, plus ca s-a facut un topic cu interviuri dar a ramas doar numele, interviurile le asteptam de la TVR.
O rubrica de stiri proaspete despre L21? Mai este una, degeaba.
O rubrica de barfe despre L21?- Degeaba se deschide daca se sterg postarile,un asemenea topic ar duce toti juc in vacanta.
O alta idee-schimbarea moderatorului, se pare ca 21 are bafta numai de mozi (...)
 

DeletedUser

buna si ideea asta cu schimbarea moderatorului :))... o sustin :D

... si astept interviul cu unguru... :cool:
 

DeletedUser

Un interviu cu moderatorul?-Nu cred ca intereseaza pe nimeni asa ceva, plus ca s-a facut un topic cu interviuri dar a ramas doar numele, interviurile le asteptam de la TVR.

Mi-ar placea sa cred ca inainte sa scrii, te asiguri ca ai dreptate...interviuri

O rubrica de stiri proaspete despre L21? Mai este una, degeaba.

Intr-adevar e tot vina moderatorului... scuza-ma ca nu mi-am trimis corespondentii BBC pe L21 sau CIA-ul sa adune informatii, desi cred ca ar fi fost mult mai OK sa apelez la Mama Omida... am auzit ca ea se pricepe la ghicit in ghioc. Eu na... ca toanta, nu joc pe L21 deci habar n-am ce se intampla.

O rubrica de barfe despre L21?- Degeaba se deschide daca se sterg postarile,un asemenea topic ar duce toti juc in vacanta.

Ce jucatori i-ar duce in vacanta? Aia care jignesc si vorbesc urat? Cool!:D


O alta idee-schimbarea moderatorului, se pare ca 21 are bafta numai de mozi (...)

Ohhh! Cruel life! :D
 

DeletedUser

hmm... oare "bati saua ca sa priceapa iapa" :confused:???... era o vorba....
 

DeletedUser26020

Majoritatea vă luaţi de moderatorul forumul lumii 21, în acest caz aldana din câte observ. Nu ştiu moderatorul încurcă cu ceva mobilizarea jucătorilor să scrie pe forum sau ceva de genu. Au şi ei nişte reguli de respectat şi indiferent cine va fi moderator, aceleaşi reguli le are de respectat :)

Cred că bine ar prinde ceva nou, indiferent ce.
Eu am votat ştirile proaspete de lumea 21 ca să mai avem ce comenta, bârfe orişicum se scot la tot pasul.
Dar ştiri noi nu gen " Cent declară război tribului dau la buci pe coji de nuci " ( Nu vă luaţi de mine, chiar este trib :D )..

Ştiu eu , ceva care chiar interesează unele persoane, lucruri mărunte care poate ar fi interesante, orice nou e bine venit :)). Lucrurile ce se discută deja pe forum sunt plictisitoare de acuma ..
 

DeletedUser

Mi-ar placea sa cred ca inainte sa scrii, te asiguri ca ai dreptate...interviuri

Vai aici e greseala mea...oricum nu cred ca asteapta nimeni un interviu cu mod lumii 21.

Intr-adevar e tot vina moderatorului... scuza-ma ca nu mi-am trimis corespondentii BBC pe L21 sau CIA-ul sa adune informatii, desi cred ca ar fi fost mult mai OK sa apelez la Mama Omida... am auzit ca ea se pricepe la ghicit in ghioc. Eu na... ca toanta, nu joc pe L21 deci habar n-am ce se intampla.

Tipic oamenilor din team.(Pentru raspunsuri apeleaza sistemul de tikete)


Ce jucatori i-ar duce in vacanta? Aia care jignesc si vorbesc urat? Cool!:D

Pai daca mai citesti odata postarile sterse iti dai seama ca au fost sterse total aiurea.Nu am vazut nici o jignire in ele.Probabil a fost "bug".




Ohhh! Cruel life! :D

Stiu ca visez cu ochii deschisi, dar cine stie.Poate ajungi super moderator si dupa zbori.Asa a facut si precedentul :D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus