Idei de resuscitare a forumului L21

Cum reinviem acest forum?

  • Un interviu cu moderatorul?

    Voturi: 6 15,8%
  • O rubrica de stiri proaspete despre L21?

    Voturi: 6 15,8%
  • O rubrica de barfe despre L21?

    Voturi: 15 39,5%
  • O alta idee

    Voturi: 11 28,9%

  • Total votanți
    38
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vai aici e greseala mea...oricum nu cred ca asteapta nimeni un interviu cu mod lumii 21.
Nici nu tin neaparat sa vi-l acord...de fapt, chiar ma bucur ca e o idee care "nu prinde". Eu nu joc pe L21, deci nu contez in dinamica jocului.


Pai daca mai citesti odata postarile sterse iti dai seama ca au fost sterse total aiurea.Nu am vazut nici o jignire in ele.Probabil a fost "bug".

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Stiu ca visez cu ochii deschisi, dar cine stie.Poate ajungi super moderator si dupa zbori.Asa a facut si precedentul :D:D:D

cine stie?... poate chiar visezi.:rolleyes:
 

DeletedUser

pff... usor aldana, ca ii gonesti si de aici .... si din ce vad eu,... abia, abia au inceput sa spuna cate ceva :)))

i-ai usor, ca sunt timizi :cool:
 

DeletedUser

Pai doar pun in aplicare o idee. Cel mai activ forum e ala in care toata lumea sare in capul moderatorului si se cearta. Nu analizez motivele chiar daca e putin discriminator la adresa mea, dar daca functioneaza... de ce nu? Eu imi fac datoria sa anim forumul...si uite ca functioneaza.:D

Ar fi o idee un topic de Hai sa ne certam cu aldana :)))) Nu va faceti iluzii, nu cred ca o sa fie acceptat mai sus. :(
 

DeletedUser

pai schimbi doar numele... "sa povestim cu adlana"(de ochii lumii), doar destinatia sa fie aceeasi :D... scandal, intriga, mister :D... cine si unde si-a mai infiltrat spioni?... si pe langa asta, se pot certa in voie cu tine :D
 

DeletedUser

Ok, sa zicem ca asta ar fi ok... "discutam cu aldana" si mai dam si o barfa din triburi ca sa avem legatura cu forumul, totusi. Dar cand se ajunge la injurii la adresa mea sau a altora... pot sa dau cu mopul sau cu butoanele? :D sunt sarcastica... normal ca pot :p numai ca or sa zica ca sunt suparacioasa si mi-i ridic in cap. si dupa ce le inchid topicul, vor invada alte topicuri si-mi ridic colegii in cap :(
 

DeletedUser

pai... nu iei totul personal, delimitezi cateva reguli, (nu prea stricte, ca nu tine).... si vezi ce iese ;)...

apelezi un pic la bunul lor simt, ... care o avea ;)
 

DeletedUser

Ok, sa zicem ca asta ar fi ok... "discutam cu aldana" si mai dam si o barfa din triburi ca sa avem legatura cu forumul, totusi. Dar cand se ajunge la injurii la adresa mea sau a altora... pot sa dau cu mopul sau cu butoanele? :D sunt sarcastica... normal ca pot :p numai ca or sa zica ca sunt suparacioasa si mi-i ridic in cap. si dupa ce le inchid topicul, vor invada alte topicuri si-mi ridic colegii in cap :(

ai sprijinul negrilor in demersu tau :D
da-i drumu la topic, ca nu face nimeni scandal
 

DeletedUser

pfff... triburile nu e scoala de maniere... dimpotriva, castiga cel care are cat mai putine, o tona de oportunism si un gram de noroc. Nu pot stabili un nou regulament aplicabil unui singur thread, este deja unul comun:(
 

DeletedUser

pfff... triburile nu e scoala de maniere... dimpotriva, castiga cel care are cat mai putine, o tona de oportunism si un gram de noroc. Nu pot stabili un nou regulament aplicabil unui singur thread, este deja unul comun:(

ba da, poti :))... scrii regulile de bun simt la inceput...

gen, fara injuraturi... si cam atat,.... in rest lasa-i sa se impunga :D... nu trebuie sa stai cu biciul pe ei!

si daca te mai sustin si negrii, ce vrei mai mult :)))?
 

DeletedUser

mmm... la cateva comentarii acide despre ultimele mutari de trupe in PDB ma bag si eu de ex :)))
 

DeletedUser

Ok, sa zicem ca asta ar fi ok... "discutam cu aldana" si mai dam si o barfa din triburi ca sa avem legatura cu forumul, totusi.

Frumos suna, dar mai sus ne prezentam cateva doleante(care poate mai devreme sau mai tarziu se implinesc)...nu dorinta de a face spam cu aldana...

cand se ajunge la injurii la adresa mea sau a altora... pot sa dau cu mopul sau cu butoanele? :D sunt sarcastica... normal ca pot :p

Nu cred ca se ajunge la injurii la adresa ta, fara motiv.Niciodata nu iese fum fara foc :D:D:D

si dupa ce le inchid topicul, vor invada alte topicuri si-mi ridic colegii in cap :(

Cum zicea si Lapusneanu "sa moara o multime de oameni pentru un om???" ...

@clara-ai trecut la a 3 a cafelutza??? :):):)
 

DeletedUser

inca nu, ca nu mai dorm la noapte :)))... nu ma risc!

da' macar mi-a mai venit cheful de lucru, desi de 30 de min frec menta si oficial sunt "peste program"... cum spuneam, facem spam de la servici diseara la 9 :)))
 

DeletedUser35286

d-aia a ajuns romania in halu asta...ca nimeni nu mai munceste :(

toata lumea sta pe triburile sau facebook :eek:
 

DeletedUser

ba da, poti :))... scrii regulile de bun simt la inceput...

gen, fara injuraturi... si cam atat,.... in rest lasa-i sa se impunga :D... nu trebuie sa stai cu biciul pe ei!

si daca te mai sustin si negrii, ce vrei mai mult :)))?

In principiu nu e o idee rea. Dar tinand cont ca nu avem voie decat de o tema de spamm la P&P, va trebui sa renuntam la actualul thread de spamm. Oricum, noul topic va fi tot de spamm, doar ca va functiona sub un nou nume. In momentul cand voi termina de discutat cu superiorii mei, voi propune un concept. Unele articole din regulament vor fi inlaturate. vor ramane active articolele care se refera la reclame, injurii si critica la activitatea moderatorului (doar daca se refera la moderarea pe alte threaduri). Ma mai gandesc si la altele si astept idei.
 

DeletedUser

lasi articolele cu limbaj decent si aia e... scrii mare ca negrii au voie si... e simplu: topicul sa se cheme "O barfa tribala cu aldana"... sau orice alta abureala de genu, ca sa fie permisiv si altor discutii, nu doar tribale. si, atata timp cat or sa se mai arunce cate o statistica, un profil de jucator si alte d-astea, nu au cum sa fie probleme. tu nu faci decat sa incerci sa comprimi topicul de stiri, cu mesaje amuzante, clasamente... asa ca e normal sa fie un topic separat. in cazul asta, topicul de spam poate ramane la locul lui
 

DeletedUser

Nu merge asa :))... ca nu incercam sa pacalim sistemul. Regulile sunt foarte clare... oricum o dam va fi tot un topic de spamm... si daca vin si negrii, e clara treaba. deci renuntam la topicul actual de Spamm si ii schimbam numele. E ok, asa?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus