Idei de resuscitare a forumului L21

Cum reinviem acest forum?

  • Un interviu cu moderatorul?

    Voturi: 6 15,8%
  • O rubrica de stiri proaspete despre L21?

    Voturi: 6 15,8%
  • O rubrica de barfe despre L21?

    Voturi: 15 39,5%
  • O alta idee

    Voturi: 11 28,9%

  • Total votanți
    38
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pizzele? stai, bre, sa se dea drumu la topic, nerabdator mai esti :D stiu ca ti-e foame de spam... da' nici chiar asa
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Eu consider ca putem resuscita forumul facandu-i respiratie gura la gura, si daca nici asa nu merge, punem in functiune defibrilatorul :cool::eek:
 

DeletedUser

Scuzati lipsa de pe forum! Am eu o idee , cum sa resuscitam forumul macar pentru 12 ore! Sa facem pomana forumului , e in stadiu terminal de plictiseala! E in ultimele sale momente , si asa va fi timp de 6 7 luni pana vor fi atacurile la persoane si etc! pana incep magariile pe joc in forta! Dovada forumul l3 , mort pana au inceput sa se sape reciproc prin tehnici murdade cele 2 tabere!
 

DeletedUser26020

lasă-l să se simtă bine şi el ..

forumul lumii 21 nu depinde de ce teme se vor deschide, ţine doar de "pasiunea" ( să zic aşa ) jucătorilor de a ieşi pe extern.
 

DeletedUser

vad ca dintre cele 3 variante oferite la alegere, varianta cu barfe ia avans in clasament. Super!!... intrebare intrebatoare: Cine furnizeaza barfele? Ar trebui sa aiba fiecare trib cativa agenti infiltrati. Oare vor ciripi? :D
 

DeletedUser26020

Aşa nu ne mai jucăm .. :))
Nu cred că ar vrea să dea nimeni din trib :D
 

DeletedUser

pai promite aldana confidentialitate :D... vorba aia, daca nu sunt anonime, parca nici nu-s barfe :))))

aldana, apuca-te de recrutat "informatori" :D
 

DeletedUser35286

eu m-am oferit sa-i dau informatii...da m-a trimis la plimbare. cica are treaba :(
 

DeletedUser

pai promite aldana confidentialitate :D... vorba aia, daca nu sunt anonime, parca nici nu-s barfe :))))

aldana, apuca-te de recrutat "informatori" :D

Normal ca asigur confidentialitatea. Imi inchipui ca in fiecare jucator are cate un "dinte" impotriva vreunui cioleg sau dusman...si vrea sa-l parasca fara sa i se afle identitatea :D. Atata timp cat nu sunt atacuri la persoana, public tot ce primesc :D


Deci ramane atunci un topic de barfe presarat cu spamm din belsug?
 

DeletedUser

Nu merge asa :))... ca nu incercam sa pacalim sistemul. Regulile sunt foarte clare... oricum o dam va fi tot un topic de spamm... si daca vin si negrii, e clara treaba. deci renuntam la topicul actual de Spamm si ii schimbam numele. E ok, asa?

Negrii: Populatia aborigena inchisa la culoare si cu ten masliniu .Buni gospodari, sufletisti si comunisti. Acesti oameni fara pipota ,sunt urmasii lu' Nelson Mandela. Neinfricati viteji si neintrecuti maestri in arta razboiului de orice forma. Victima cade din prima. De-asta Myke Tyson este simbolul nostru national
 

DeletedUser

Atentie L21... am fost detectatii si ne-au inconjurat :D:D:D:D:D

Stai linistita ca in campul nostru vizual nu am vazut VISATORI .Recunoaste ca cu mine presedinte si un guvern majoritar de negrii viitorul va fi luminos. Ai inteles pana aici indianco? NOI am incercat sa le luminam mintea pentru ca in creierul lor a fost stinsa lumina.
 

DeletedUser

da, stai linistita dar vigilenta :)
crimaorganizata.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus