Idei de resuscitare a forumului L21

Cum reinviem acest forum?

  • Un interviu cu moderatorul?

    Voturi: 6 15,8%
  • O rubrica de stiri proaspete despre L21?

    Voturi: 6 15,8%
  • O rubrica de barfe despre L21?

    Voturi: 15 39,5%
  • O alta idee

    Voturi: 11 28,9%

  • Total votanți
    38
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35286

Am dat dex, am dat google... n-am gasit vreo definitie despre stegozaur, in afara de aia cu dinozaurii. Intreb si eu ca tot incultu', ce crezi tu ca inseamna stegozaur? Asta asa, sa nu mor proasta:(

pfff...nu stii ce-i ala stegozaur? da ce doamne iarta-ma ii inveti tu pe copii la orele de romana?! :eek:
 

DeletedUser

Bine ,iti explic, dar sa nu faci si tu ca adex ,atunci cu diploma. A vrut sa vada diploma si a promis ca nu ma trimite in vacanta. Cand colo ma trezesc si fara diploma si fara nadragi pe mine in Bora Bora . Imi promiti?
 

DeletedUser

ai grija bre ca e parsiva :D

Pai ce crezi bre? Ca mai fac ca atunci cu adex? Vreau act oficial. Promisiuni fac si eu dar n-am drept de stampila :D Sa ma bata dumnezeu daca i spun definitia stegozaurului ,pana nu imi da iscalitura ca nu primesc tiket spre Bora .
 

DeletedUser

imi dai mesaj privat cu definitia ...si promit ca sterg mesajul cum l-am primit si nu merg mai departe :D

da vezi ca vreau definitia completa, inclusiv cu determinantii morfologici :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

imi dai mesaj privat cu definitia ...si promit ca sterg mesajul cum l-am primit si nu merg mai departe :D

da vezi ca vreau definitia completa, inclusiv cu determinantii morfologici :p

Dar de ce in privat darling? Crezi ca toata lumea stie exact ce este ala STEGOZAUR? O SINCERA PROMISIUNE DIN PARTEA TA CA NU PATESC NIMIC DACA OFER DEFINITIA STIINTIFICA A STEGOZAURULUI SI AFLA TOATA LUMEA . Promiti?
Ungure? Facem o expozitie foto cu stegozaurii nentule? Sa vedem si NOI care stegozaur are pedigree :D
 

DeletedUser

Facem altfel... imi spui mie prima in privat ce e... si daca formularea e ok, spunem si la altii! ;)
 

DeletedUser

Sa moara mama de batranete multa daca iti zic numai tie . Vrei sa creada lumea ca facem diferentieri? Cavalere? Cucu ala se mai numeste si CIRIPITOZAUR. Negrii sunt propietari legali de Stegozauri. Mai exista o categorie: PASARICOZAUR dar Stegozaurul este mai impunator. Sta drept si nemiscat ca steagul , de aici vine si expresia : Ce stegozaur teapan ai . Pasaricosaurul este noul animal de companie a lu' Paris Hilton. De cand i-au chelit patrupedele in poseta ,se afiseaza mai nou cu pasaricozaurul ,la evenimentele mondene . In statiunea Bora Bora sunt cei mai multi stegozauri pe metru patrat . Pot sa va adresez o intrebare? Stimata domnita .
 

DeletedUser

Reveniti ON TOPIC spammerilor! :p
Neatza', ingeras! :D

Ca o completare la definitia stegozaurului, am putea mentiona ca toti stegozaurii au oua.
Nu e ca in cazul mamiferelor - pisicutele de exemplu nasc pui vii; stegozaurii obligatoriu cate doua oua. Unii nu au decat un ou, altii n-au deloc. Sunt si exemple rare, cand au cate trei oua.. :D


Propun sa resuscitam forumul vorbind despre modelul Naomi.
Naomi are pasaricozaur? sau vorbim despre un caz de stegozauriicid, adica lipsa totala a stegozaurului, asa numitul sindrom popozaurian?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

nu prea cred ca se mai poate resuscita nimic
mai mult odata cu aparitia lumii 25 cu setari comparabile inclin sa cred ca e gata lumea 21

eu unu am de gand sa ma joc pe acolo asa ca daca sunt doritori dispusi sa joace cu mine ii rog sa ma caute
 

DeletedUser

aoleo ma tati, cum ai aparut tu, a murit de tot forumu', noi ne chinuiam sa-l resuscitam aici si tu ai scos padelele din priza, acuma trebe' bani de inmormantare, de parastas..
oooof.... :mad:
 

DeletedUser19202

nu stii ca asa sunt eu?

eee si facem rost de ban ca scumpim pp-urile vedem noi:)))
 

DeletedUser

concluzia mea e ca daca ne lasa aldana si ingerasa sa facem spam cat vrem, s-ar putea revigora forumul lumii 21. :D
Cat vrem insemnand fara penalizari si avertismente..
Se poate inventa cu ocazia asta si o noua vorba intre forumisti "hai pe 21 sa vorbim acolo, ca aici e naspa".
Asta e concluzia mea, se poate bineinteles sa ma insel.. :D
 

DeletedUser

total de acord cu tine de aia s-a cam dus spamul de pe extern din cauza penalizarilor
 

DeletedUser

Am dat dex, am dat google... n-am gasit vreo definitie despre stegozaur, in afara de aia cu dinozaurii. Intreb si eu ca tot incultu', ce crezi tu ca inseamna stegozaur? Asta asa, sa nu mor proasta:(

deci cu stegozaurul treaba sta asa: cate un spammer din cauza agitatiei stegozaurului care vrea in vacanta ajunge sa isi piarda capul; acum intervine o moderatoare generoasa care il trimite pe spammer la plaja in Bora Bora cu stegozaurul la soare, imaginea spune mai bine decat vorbele mele :D
stegozaurcopy.jpg
 

DeletedUser

asta e buna de semnatura pentru Gicu.. :D
Facem crop fix la partea cu stegozauru' si capu' alaturat, si avem grija sa nu taiem prea mult din mana cu ceasu'.. :D

Faci tu blondo? :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus