Idei pentru animarea forumului L18

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aici puteti veni cu idei si propuneri pentru a infrumuseta forumul lumii 18.
Orice propunere este binevenita!
Rog seriozitate...:)
 

DeletedUser

Pffff
N-am idee ce e de facut.Sunt multe lucruri care ar putea anima forumul extern al lumii 18,dar jucatorii de pe 18 nu sunt prea interesati de forumul extern,asa ca orice "actiune" e sortita esecului...
 

DeletedUser18865

Pffff
N-am idee ce e de facut.=>postezi numai asa sa iti mai faci posturi.(scuza-ma daca intentile tale au fost bune,nu sunt persoana cea mai calificata sa iti judece postarile)

@pleasuv fa si tu un sondaj pe o anumita tema legata de lumea 18,mai lasa de la tine ceva off-topic(poate si o cearta) ca sa prinda discutile viata.
 

DeletedUser

Pffff
N-am idee ce e de facut.Sunt multe lucruri care ar putea anima forumul extern al lumii 18,dar jucatorii de pe 18 nu sunt prea interesati de forumul extern,asa ca orice "actiune" e sortita esecului...

Am vazut ca nu prea sunt interesati, dar, putem schimba asta.:)

@pleasuv fa si tu un sondaj pe o anumita tema legata de lumea 18,mai lasa de la tine ceva off-topic(poate si o cearta) ca sa prinda discutile viata.

O introduc sondaje saptamanale si aici!
Chiar acum o sa-l pun pe primul...;):D

ps: nu o sa ma arat prea exigent, pentru ca am vazut ca activitatea aici este destul de mica, dar, ingaduinta are limite, si voi stiti asta foarte bine! :D;)
 

DeletedUser

Iti zic eu de ce nu sunt interesati,puscky aplica la sange regulamentul,chiar in plus:)) deci cum era o discutie aprinsa pe toti ne vedeai in vacanta:))
 

DeletedUser34375

Iti zic eu de ce nu sunt interesati,puscky aplica la sange regulamentul,chiar in plus:)) deci cum era o discutie aprinsa pe toti ne vedeai in vacanta:))

uite ceva spus asa cum trebuie. normal ca nu-ti mai arde de iesit pe extern cand adminul te vaneaza :(
sa ne lase si pe noi sa ne mai intepam din cand in cand (in limita bunului simt normal) dar era o perioada cand si pentru o virgula stateai pe bara :)
 

DeletedUser

Iti zic eu de ce nu sunt interesati,puscky aplica la sange regulamentul,chiar in plus:)) deci cum era o discutie aprinsa pe toti ne vedeai in vacanta:))

Gresit! Puschea pe limba nu aplica regulamentul (nici macar nu-l cunostea!) ci abuza de el in functie de simpatiile lui. Daca ii cantai in struna asa cum faceau unii slugoi, erai omul lui.
Pentru simplul fapt ca i-am recomandat sa-si schimbe avatarul m-a banat pentru 2 saptamani. Pentru un citat din DEX la fel, inca 2 saptamani. Trebuie sa ai probleme la mansarda sa banezi pe cineva pentru motive inchipuite. :)
 

DeletedUser

Nu vreau sa fiu pe postul de judecator intre el si voi. Voi aveti parerea voastra, mai mult sau mai putin corecta, si vi-o respect; iar pe el il respect la fel de mult, atat ca fost coleg, cat si ca persoana! :)
 

DeletedUser

the patriot-acum nu stiu sigur pentru ce te-a blocat pe tine exact dar daca vei citi tot regulamentul vei vedea ca pana si aceste 2 infractiuni pe care le zici tu sunt trecute acolo intr-un mod sau altul,dupa ce am fost eu banat 1 saptamana m-am pus si am citit 60% din el,credema..e lungggg si cu multe aberatii,daca te iei dupa ce scrie acolo abea mai poti conversa pe extern cu prietenii,mai nimic nu ai voie sa faci,dictatura pe fata,fa-ti timp si citeste-l odata sa vezi ca are acoperire regulamentara pentru toate banurile.
 

DeletedUser

Regulamentul este cum este, cred ca cine la citit si-a dat seama de asta (deci da, l-am citit si eu). Mai mult decat atat, e si interpretabil, un moderator oricand te poate bana pentru simplul fapt ca tu ai postat un respectuos salut de "Buna dimineata!". :)
Cred ca acesta a si fost scopul, alta explicatie nu gasesc. Probabil TT si-a inchipuit ca o sa vina lumea pe forum ca la urs, efectul insa a fost invers, multi s-au scarbit si nu mai intra.
Cand mai dai si de un moderator ca puschea pe limba care ar fi capabil sa te baneze si cand respiri, atunci tacamul e complet.

Nu cred ca avea motiv sa ma baneze 7 zile pentru o definitie din DEX. Hai sa fim seriosi. :)
I-am scris in privat si l-am rugat sa nu-mi mai trimita biletele, iar el mi-a raspuns intr-un mod academic conform functiei avute: Shhhhh!
Si acesta este un motiv pentru care l-am numit un neica nimeni. Normal, strict legat de joc, de forum, nu ma leg de RL.
Unii se "bat" sa ajunga moderatori/admini pentru pomana de 200 puncte premium. Asta e pretul lui puschea pe limba, 9,99 euro! Sa-ti mananci omenia pentru o hartie de 10 euro..... e degradant.
 

DeletedUser

Bine..acum gandestete ca nu numai pe extern se dau ban-uri de genul acesta,pe joc am fost banat pentru numele unui sat de genul acesta,defapt chiar asta era numele:dezleaga rebusul:Oegus :))).Am primit mesaj de la admin in genul acesta: Buna ziua Iadul13,am dezlegat rebusul.
HAaaaaaaaa
 

DeletedUser

vechea meteahna....:))) e bine ca nu sunt singurul care a vazut asta. regulamentul ar trebui reformat ca si stafful. nu mai zic altceva ca iar imi iau ban pentru ca spun incorectitudinile de pe forum.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus