Idei pentru animarea forumului Lumii 3

DeletedUser8343

Pentru ca lumea 3 este plina de membrii care doresc sa se afirme si pentru ca avem nevoie de animarea acestei lumi, dar in afara de 2 teme nu se posteaza, haideti sa facem in felul urmator...veniti aici cu idei, si postati idei pentru a reusi sa facem politica si propaganda pe aceasta lume si sa o facem un loc placut in care sa se poata discuta.

Impreuna vom lua fiecare idee in parte si o vom discuta daca va fi sau nu pusa in aplicare. Am rugamintea insa sa fiti seriosi si sa nu facem o tema de spam ori o tema cu tot felul de prostii.
In acest moment s-a initiat un proiect valabil momentan doar pe lumile 7 si 9 (si care este in perioada de proba) prin care sa se deschida o sectiune de Off -topic ma refer mai exact la Asta . Daca lucrurile merg bine, si colaborarea dintre noi incepe sa fie ok as vrea sa implementez si eu asta aici pe lumea 3..evident daca si voi promiteti sa incercati sa nu mai incalcati regulile si sunt sigura ca asta ar face sa fie o mai buna comunicare intre jucatorii de pe aceasta lume.

Mai am de asemenea o rugaminte la voi..atunci cand sesizati o neregula..folositi triunghiul acela cu REPORT POST pentru a raporta orice incalcare de regula. Va multumesc si haideti sa contribuim impreuna la reactivarea acestei lumi!
 

DeletedUser

ar fi bun un topic de off-topic si pt lumea 3 , poate ne mai destindem si noi ..ca aici pe forumu lumii 3 nu se mai vorbeste decat despre razboaie.. si-s cam plicticoase :) dar de asemenea..va trebui si putin mai mult respect din partea membrilor triburilor rivale.. :)

Doamne Ajuta.
 

DeletedUser8140

pai lumea 3 ma plictiseste, ma tot ataca o plictisita de viata si tot spioneaza. ii rup eu fasul dupa ce beau 10 beri
 

DeletedUser

pai lumea 3 ma plictiseste, ma tot ataca o plictisita de viata si tot spioneaza. ii rup eu fasul dupa ce beau 10 beri

Acum lumea 3 ar fi trebuit sa fie mai frumoasa,acum sunt razboaie adevarate insa eu cred ca deja prea departe a ajuns lumea aceasta cu dusmani chiar si in viata reala..plus cu atacurile la persoana...


Din pacate acesta e crudul adevar, eu cred ca pentru a anima un pic forumul ar trebui ca conducerile triburilor din top 4 sa vina pe forum sa discute si ele si sa incerce sa faca pace intre membri.
 

DeletedUser8140

da si pana si in trib se cearta membri pe ciolan daca intelegeti ce zic. E tiganie, dar razboaire adevarate, acum am 40 atacuri pe mine de la bulicica, candva k50 era 50-50 aqm mai avem cateva sate acolo si noi =((
 

DeletedUser

mda credema stiu cum e cred ca ar fi bine ca oameni sa isi dea cu seama ca pana la urma e daor un joc si nimik mai mult,eu mereu m-am dus pe un pirncipiu mai bine un prieten decat un sat..trebuie gastio o metoda prin care lumea sa se calmeze pacat ca putini de pe l3 isi dai cu seama ca e daor un joc majoritatea cred ca jocul asta e ceva real si se ajunge pana la atacuri la persona..:)
 

DeletedUser

florinel the lord of war's Avatar

Adaugă data: 10.07.2008

Vechi #8 27.06.2009, 18:20:31 Sus Reply With Quote Quick reply to this message
Quote:

Acum lumea 3 ar fi trebuit sa fie mai frumoasa,acum sunt razboaie adevarate insa eu cred ca deja prea departe a ajuns lumea aceasta cu dusmani chiar si in viata reala..plus cu atacurile la persoana...
Din pacate acesta e crudul adevar, eu cred ca pentru a anima un pic forumul ar trebui ca conducerile triburilor din top 4 sa vina pe forum sa discute si ele si sa incerce sa faca pace intre membri.


Florinel draga, cred ca exagerezi cu dusmanii din realitate, personal povestesc si cu membrii DIE normal si omeneste fara sa ne luam de par, harta este harta cu toate satele ei colorate si daca am face pace intre membrii triburilor din top.4 am putea anunta si administratia jocului sa inchida L3.
 

DeletedUser8140

si la topicul de discutii mai libere am luat un warn :) super :D in 2 ore mai iau unul cred
 

DeletedUser8914

reee

eu zic sa facem un topic de matrimoniale , am auzit ca ingerasa ii draguta:eek:
 

DeletedUser8343

Facem topic de matrimoniale in care ma cereti de nevasta sau cum? :)
Cat despre striptis...yettysor inca esti dator!

serios acum... nu v-ati gandit la nicio tema/ topic pe care sa putem aborda vis a vis de lumea 3?
discutii antrenante? ... something?

as vrea sa putem anima cumva forumul asta tinand cont ca singurul topic pe care va ciondaniti e Scitii vs Die ...si un alt topic in care din an in paste se posteaza cate o statistica e LS-AX vs TDK...
 

DeletedUser

Desi exista site-uri de specialitate, poate ar fi interesant o tema legata de locurile vizitate ( in tara si nu numai ), pareri despre oamenii din acele zone, mancaruri specifice, etc ...
 

DeletedUser8343

well e umpic off topic.. dar am putea transforma o chestie din asta in ceva de genul "tribul x a facut o excursie la munte" si au gasit asta ...sau gasca formata din...ori eu am fost la ....
se pot pune eventual poze din mica distractie ... sau locurile unde respectivii au fost si ce recomanda :)

mie ideea mi se pare buna. restul ce parere au?
 

DeletedUser8140

eu si fostul inemeietor axam, mmaty, am fost la off road cu jeep-ul la munte. la intoarcere ne-am hotarat sa facem drifturi cu jeepul (decapotat) si am facut ca in Tokio Drift numai ca ne-am rasturnat :))
 
Sus