idei pentru animarea lumii 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pentru ca lumea 10 este destul de frumoasa, dar inafara de razboaie nu se mai vorbeste despre nimic, m-am gandit sa deschid aceasta tema in care sa veniti cu idei si solutii pentru animarea ei.
ideile o sa le luam in parte si discuta impreuna.
nu o sa iau in considerare ideile impertinente.
nu va deveni tema de spam si nici tema unde se discuta despre alte prostioare.


eu astept sugestiile
 

DeletedUser2821

Facem un topic cu top 20 playeri si comentarii .
Si in rest asteaptam :) .
 

DeletedUser

pentru ca lumea 10 este destul de frumoasa, dar inafara de razboaie nu se mai vorbeste despre nimic, m-am gandit sa deschid aceasta tema in care sa veniti cu idei si solutii pentru animarea ei.
ideile o sa le luam in parte si discuta impreuna.
nu o sa iau in considerare ideile impertinente.
nu va deveni tema de spam si nici tema unde se discuta despre alte prostioare.


eu astept sugestiile


Propunerea mea : Sa nu mai moderezi tu acest topic.

Multumesc!
 

DeletedUser

acum dam in cearta degeaba.... aduceti mah cateva propuneri k aia vrem... eu unu nu am idei dar astept de la voi cate ceva si nu sa va certati
 

DeletedUser10256

:Dun topic cu istoria triburilor... unde vom pune poze si un comentariu despre tribul respectiv... Am mai vazut pe o lume tema asta dar numai stiu pe care si mi se pare interesanta


Nici idea lui michelle nu e rea;)
 

DeletedUser15358

sincer nici ideea lui fragzor nu ii rea. Cred ca ii cea mai buna de pana acuma
 

DeletedUser

sustin in procent de 100% ideea lui fragzor .
ar trebui sa ne uitam si pe foumurile celorlalte lumi unde numarul topicurilor si implicit al postarilor sunt de ~3 ori mai numeroase decat pe aceasta lume..... tinand cont ca ~ 80 din playeri joaca si pe alte lumi exista o singura explicatie pentru " sublima tacere" de pe aceasta lume ............ si bineinteles imediat ca voi lua ban
 

DeletedUser

Eu intotdeuna am mers pe premiza : Nu esti dorit undeva,pleci.

In fine,probabil avem mentalitati diferite.
 

DeletedUser

cum nu suntei interesati si nu ati venit cu nici o idee, tema am sa o inchid si vom continua in ritmul de pana acum
@fragzor daca ai problema personala cu mine iti recomand sa o discuti pe privat cu mine
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus