idei pentru animarea lumii 5

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 5' creată de sexy-sadik, 25. Mai 2009.

Distribuie această pagină

1. Interesant cum rarele tale intrari coincid cu postarile de pe forum... mai ales cele in care sari repede sa fii avocatul lui pavone. Al dracului coincidenta :D

Interesante si mesajele bolduite. Vad ca obsesia ta pentru pavone este asa de mare incat nu te rezumi doar la a-i sari repede in ajutor auto-angajandu-te ca avocat, acum o si plagiezi :D :D :D

2. rugayah

rugayah member

ia nu te mai lua de profu'...nu ti-e mila de el, ca e si asa batut de soarta cu pavone pe cap:D:D:D...acum il mai pisezi si tu??? ce rea esti:D:D:D

3. mrmayster

mrmayster member

mi se pare un topic fara sens :confused:
    daca placerea de a ataca nu e destul ca jucatorii sa fie activ(atat pe joc cat si pe extern) atunci acea lume nu se mai poate salva.

4. ce liniste

5. dinozaurus rex

dinozaurus rex member

e moarta ma lumea 5...

e gata...
    asteptam inchiderea :)

6. inchiderea ? =))
    cand ramane 1 singur trib si 0 jucatori inafara tribului poate se va inchide :))

7. irbaboon

irbaboon member

Ai vorbit si tu hope ca sa te afli in treaba...conditiile actuale pe o lume veche sunt ca un trib sa detina minim 75% din efectivul total de sate de pe o lume.

8. visezi ...

9. plictiseala mare pe L5.am inceput pe L28 si e foarte misto pt ca limita de membrii intr-un trib e de 60 si nu se pot sprijini decit juc din acelasi trib.asa ca distractia acolo e mai mare,aici e frectie la picior de lemn :)

10. dinozaurus rex

dinozaurus rex member

acolo nu mai exista sprijin de la aliati, sau de la inamici... :D

ala-i un lucru bun... :)

viteza lumii care este? biserica este? :))

11. mrmayster

mrmayster member

iti lua mai putin timp daca te uitai decat sa scrii :))))

12. dinozaurus rex

dinozaurus rex member

ei na... si daca am vrut sa trag un pic de timp?! :D

13. ghici cine ne viziteaza..credeam ca te-ai lasat de tot de joc..nici nu stiu de ce te-ai mai apucat, eu abia astept sa termin, sa nu mai aud de el ;)

14. A intrat lumea in vacanta )))

15. numai joc ca inainte dar daca acum merg bine afacerile,netu il am mereu cu mine,am zis sa mai ma distrez putin.mi-au placut setarile de pe 28 si cred ca o sa fie o fericire pe unii,mai ales noaptea :)).
    Exista biserica pe L28

16. e naspa cu taleri ... +nici biserica nu cred ca este un lucru ff bun

17. e ok pe L28 ca nu se pot sprijini triburile intre ele si limita e de 60 de jucatori.lucruri care sunt super ok,nu e ca pe L5 unde e o lume moarta,se fac tot felul de aliante si degeaba ataci ca dusmanii erau sprijiniti de aliatii tai :).
    nu e chiar asa rau cu biserica.