idei pentru animarea lumii 5

DeletedUser

cu mine vorbeai , sau cu renzor ? instument de postat prostii pe forum, ce esti tu :))
 

DeletedUser24788

mai e oricum pana sa ajunga lumea 5 la 3000 de membrii , sa fie inchisa..oho,moralul sa se scoata,ca de taleri avem noi grija :D

lumea trebuie sa aiba MAXIM 3000 jucatori pt a indeplini 1 CONDITIE ca sa fie inchisa ... cea care nu o avem este nr de sate ... parca trebuia 350 k sa fie ... nus sigur in privinta asta
 

DeletedUser

haidiii măi , prin regula 1.7 înţeleg că am voie să îmi provoc duşmanul :D dar cred că o să îţi ascult sfatul , încerc de 1 lună cu provocarile acestea , şi văd că nu dă roade , nu mi-a trimis nici măcar un fake până acum , să nu mai zic de atac real .. cred că trebuie să trec la nivelul 2 , să îi iau un sat, poate poate aşa o să beneficiez de onoarea de a fi atacat de ea , pardon , el.
gata cu provocările :cool:
 

DeletedUser

raspuns la intrebarea catre suport: "cind se poate inchide o lume?":

Pentru inchiderea unei lumi sunt necesare 3 etape:

Prima etapa consta in inchiderea lumii de la noi inregistrari (peste 80% grad de ocupare al hartii)
A doua etapa consta in inchiderea posibilitatii de Inceput nou/Restart.
A treia etapa cand raman foarte putini useri activi pe respectiva lume, nu as sti sa dau un numar, nu decidem noi aceste aspecte.

De mentionat ca decizia de inchidere a unei lumi se ia de catre proprietarii jocului respectiv INNOgames, echipa de admini neavand acces la criteriile stabilite de producatori.

Ps:am intrebat si daca se poate taxa juc care folosesc proxi si nu am primit raspuns.Deci se vrea in continuare folosirea lui ca sa bage lumea CP si sa-si scoata ei bani :D
 

DeletedUser14300

propun ca forumul magic sa se mute pe extern...sunt tare amuzanti:D:D:D
in special pavone care cam pierde controlul asupra jucatorilor...sa fie de la faza cu ulciorul???


Styrix a spus:
si revin spunand si o s-o tot spun, in spiritul IDEII SFINTE A DIPLOMATIEI, fundamentul oricarui sistem de aliante, create pe acest joc. Un trib aliat si desfiintat precum UNIQUE, nu a fost nicicand parte a MAGIC. de multa vreme MAGIC s-a despartit de UNIQUE, iar UNIQUE ramasese o pur si simpla iluzie de trib, iar satele si conturile tinute in acel trib, erau in afara oricarei diplomatii, a retrocedarilor. sa le ceri, fara se le bagi sub umbrela magic, a fost cel putin un artificiu diplomatic, condamnabil, irina. eu voi merge mereu pe premisa, ca daca exista aliante ele trebuiesc respectate pe ARGUMENTE, nu pe afinitati si interese de conturi. Prefer sa se spuna aici pe acest forum de discutii, ca ALIAT trebuie sa dispara cu tot tribul sau, si as crede incrancenarea scopului, dar nu ca ala a luat 10 sate si celalalt a luat 20, nu ne intrecem in grobianismul, prin care a fost incalcat de ambele triburi sistemul rezervarilor. Eu ma declar profund conservator, am inceput o treaba cu magnatu si newage(rugayah) consideram ca trebuie continuat cu aceeasi dorinta pe latura aceasta, wanted ramane un scop accesoriu si distant cat si neinteresant ca si zona de conflict, se va da o lupta pentru o mana de sate, dupa care se va desumfla si initiativa asta, ca multe altele pe care le-as putea argumenta oricand. iar am ajuns sa fac analize de fond la ore tarzii :)) o dimineata placuta, va doresc! dragilor.


Styrix a spus:
de asemenea stiu ca o sa va si fie dor de analizele mele, cand n-oi mai fi pe acest joc, sa le si sa il impartasesc cu voi :)).
avem nevoie de democratie, poate ca in 20 de ani, nu ne-a adus mereu ceva bun, dar macar nu am ramas la roata carutei cu totul.

pavone a spus:
styrix, nimeni nu doreste razboi cu wanted sau expansiune in zona lor. magic nu are interes in acea zona, avem alte prioritati, avem de terminat ceea ce am inceput in sud.

cat despre aliat, eu una il las sa latre cat vrea la luna, la stele, la mine, la cine vrea el, nu bag in seama ce zice el ci doar va aduc si voua la cunostiinta din ce mai bate el campii.

respectul si aprecierea mea fata de aliat s-au dus de mult, de cand am vazut ca doar gura este de el si nimic mai mult si de aceea imi place sa-l enervez si sa fac misto de el, si-o merita.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

propun sa forumul magic sa se mute pe extern...sunt tare amuzanti:D:D:D
in special pavone care cam pierde controlul asupra jucatorilor...sa fie de la faza cu ulciorul???

propun sa te duci la scoala =))


1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

eu v-am zis ca se anima forumul...desi astea mergeau la fel de bine si la mesaje amuzante:D:D:D


Important: sf.irina

dica dica a spus:
la multi ani blondino....fie ca toate dorintele tale sa se transforme in realitate astazi...

micutit a spus:
nu am calendar.nu ma pot pronunta :)

pavone a spus:
merci mult...astept cadourile :)))

profaMaria a spus:
Author a spus:
5 J Sf.Mare Mucenita Irina; Sf.Mucenici: Neofit, Gaie si Gaian
..
..asa e, are dreptate dica
..
La multi ani, irina, ..tot ce iti doresti sa ti se implineasca!

Draven a spus:
La multi ani Irina !

mariusmishu a spus:
La multi ani !!!

Lost Angell a spus:
Sfanta nu esti tu chiar :D dar sa ne traiesti si sa ne stresezi mai des :)))))

La multi ani!!!

adrian10 a spus:
La multi ani !

cinos a spus:

M.C.I. a spus:

dreadlord2oo7 a spus:
La multi ani irina de ziua barbatului =))

J0j0lino a spus:
La multi ani!!!!

Lordu-elf a spus:
La multi ani !!!

x2whk.jpg

micutit a spus:
La multi ani mucenito :) !....trebuie sa dai mucenici

setzel a spus:
ooo bautura moca hop si eu faceti loc va rog

Lost Angell a spus:
wa sUFLetzel stai la coada :D

JIMENA 79 a spus:
La multi ani !!!

Phoenix XxX a spus:
La multi ani!
sa fi fericita:)

eu ZEeUs a spus:
cand faci cinste??????????

robo32000 a spus:
Iti daruiesc doar soare
In suflet si in gand
Mereu doar fericire
In cugetul tau bland
Tristete si durere ...
Sa uiti, sa nu le stii
Noianuri de iubire
A viselor tarzii
Aceasta e urarea
Poetului nebun
Ce merge pe cararea...
Amorului...zeu bun!

La multi ani!

kiranomis3 a spus:
La Multi Ani Irina!

Si de baut dau baietii, ca doar e ziua lor azi :)...La Multi Ani si colegiilor baieti/barbati din trib!

ady93c a spus:

gaby76 a spus:

Styrix a spus:
:)) chiar n-as fi stiut de mucenica Irina, cineva urmareste ff atent calendarul bisericesc :p

La multi ani Mucenico! si tot ce-ti doresti tu mai mult si bun!

PS. lucrurile bune, vin si daca te lasi de fumat !:p asta ca sa inchei urarea intr-o nota optimista :)

adysk4you a spus:
kiranomis3 a spus:
La Multi Ani Irina!

Si de baut dau baietii, ca doar e ziua lor azi :)...La Multi Ani si colegiilor baieti/barbati din trib!

are dreptate , la multi ani !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

jackass...da te pricepi la sters mesaje;)..atat stii atat faci..corect..;)
 

DeletedUser5809

Ai prefera sa te sanctionez? Mie imi place cand iesiti pe forum si mai postati, chiar dac e spam, mai citesc si eu ceva pe aici. Acum cat ramaneti pe forum depinde de voi, daca nu puteti sa faceti distinctie intre jucator si persoanele reale care au o viata separata si care nu trebuie mentionata pe forum....luam o pauza si incercam din nou peste vro luna, doua.
 

DeletedUser

fati datoria pe care o ai de facut si nu se leaga nimeni de tine..;)..pana cand o faci doar partial si atunci doar pentru anumite motive.....o sa fii luat la intrebari..;)..
 

DeletedUser5809

Si de unde stii tu ca mi-o fac partial? Ai facut un comentariu mai sus, legat de mine si rugayah, ai reusit sa citesti postul ei inainte sa il sterg eu, sa vezi cat de partial am fost cu ea?
 

DeletedUser14300

pot sa-l mai postez o data daca n-a citit:))) si pot fi si mai intepatoare:D:D:D
 

DeletedUser

citesc si eu forumul extern dupa foarte mult timp, si vad acelasi lucru ca atunci cand l-am parasit..bazaconiile lui rugayah despre pavone, aceeasi obsesie veche de ani de zile..dar nu ma mai mira nimic (exceptand faptul ca nu e si megara sa ii tina isonul) :))))
..
..mai intru si mai postez peste cateva luni, sunt sigur ca voi vedea acelasi lucru si atunci
 

DeletedUser

rugaya iti cam place sa dai cu matura nu :(?

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus