idei pentru animarea lumii 8

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pentru ca lumea 8 este destul de frumoasa, dar inafara de razboaie nu se mai vorbeste despre nimic, m-am gandit sa deschid aceasta tema in care sa veniti cu idei si solutii pentru animarea ei.
ideile o sa le luam in parte si discuta.
nu o sa iau in considerare ideile impertinente.
nu va deveni tema de spam si nici tema unde se discuta despre alte prostioare.


eu astept sugestiile
 

DeletedUser

cred ca ai asteptat destul, lumea asta nu se va mai anima niciodata :mad:
 

DeletedUser

Poate daca va colorati si voi semnaturile.. sau macar va puneti una
 

DeletedUser22388

Lumea e trista poate in nord.Cititi forumurile cu razboaiele din sud..si va animati imediat:))
 

DeletedUser4533

adevarul e ca forumul extern la aceasta lume e cam plictisitor..
 

DeletedUser25671

mie nu mi se pare plictisitor in raport cu alte lumi gen L2 sau altele
 

DeletedUser

sircristy a spus:
Lumea e trista poate in nord.Cititi forumurile cu razboaiele din sud..si va animati imediat)

razboaiele din sud de cine e scrisa ???....detaliati aici poate faceti si o ecranizare
 

DeletedUser25671

Fratilor sa lasam spamul deoparte dupa ce ca suntem si cativa pe forumul acesta extern al lumi 8 mai si postam aiurea(uni dintre noi)

Si ca sa fiu ontopic:

Propun crearea unui post de radio la care sa se anunte la anumite ore stiri si intamplari,fuziuni,jucatori eliminati,precum si replici ale conducatorilor de triburi de pe L8...Insa acest post radio sa fie creat daca e de un admin sau moderator care sa fie la informat la ora de situatia de pe L8.Ar putea fi creat si de jucatori dar am marea rugamintea sa nu isi favorizeze sau sa faca exces de stiri privind informatile tribului din care face parte la stirile de la ora 19 sau alta ora :D.In rest postul de radio sa contina muzica dance si la anumite ore sa se faca si dedicatii :D(a se evita atacurile la persoana si misto-urile)

Alte pareri?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

foarte tare =))....radio...asta ii mai lipsea unui moderator sa nu mai spun unui admin:D:D
 

DeletedUser

Eu as dori sa se faca o lista in care sunt trecuti jucatorii care primesc ban, motivul pentru care a primit acel ban, cat dureaza banarea si cate sate ii vor fii retrase.....
Pentru ca uni pot abuza de acest drept dau si un mic exemplu:
x_ ulescu are in jur de 3000 de atacurii full ofensive fara nobili, bineinteles ca in jur de 100 -200 de sate pe putin ii vor fii curatate, el vazand ca are numarul asta impresionant de atacurii fuge la primul internet cafe si incepe sa ii injure pe toti jucatorii din jur si cred ca se va gasi unu care sa depuna ticket la admini pt injuraturi sau un alt exemplu imediat ii ofer sitter unui bun prieten deal lui care la randul sau mai are sub sitter alti jucatorii si ii cere prietenului sau sa trimita sprijin de la un jucator sub sitter catre el.....si atunci imediat o sa primesca ban pt transfer de trupe ilegale si din cate stiu pedeapsa este foarte mica si ii se vor lua din sate in functie de cate comenzi a efectuat....
 

DeletedUser29146

In majoritatea cazurilor unde ai postat tu se da ban pe atacabil prietene...
 

DeletedUser

O idee simpla, Inchiderea lumii 8 si un razboi general intre nord si sud. Razboi general cei care vor sa joace sa ramana cei care nu adio.
 

DeletedUser17105

Inchiderea lumi 8?
Voi va auziti ce ziceti?
Ce nu s-a intamplat pe vreo lume,vrei sa faceti voi repede aici?
Atunci care mai e scopul,daca se inchid asa repede lumile si se bat doar 2 tabere?
Nu zic ca e rau,e binisor,e curios,dar imposibil.
 

DeletedUser4533

trebuie sa fie neaparat inchiderea lumii?
crezi ca cei care isi fac acum coont mai conteaza chiar asa de mult macar un timp?
declarati razboaie ca sa aveti razboi general si gata:rolleyes:
 

DeletedUser24690

cred ca era ametit cand a spus asta ! :p

alta idee
sa se faca un test psihologic la inregistrarea pe forum
am scapa de multi senili:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus