idei pentru animarea lumii clasice

DeletedUser

pentru ca lumea clasica este destul de frumoasa, dar inafara de razboaie nu se mai vorbeste despre nimic, m-am gandit sa deschid aceasta tema in care sa veniti cu idei si solutii pentru animarea ei.
ideile o sa le luam in parte si discuta impreuna.
nu o sa iau in considerare ideile impertinente.
nu va deveni tema de spam si nici tema unde se discuta despre alte prostioare.


eu astept sugestiile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

propun incetarea inregistrarii jucatorilor pe lumea clasica ....deoarece unii fac non combat si ataca jucatorii mici imediat ce le expira protectia....astfel s-ar concentra mai mult p razboi...

si ar fi bine sa se introduca bonusu de noapte pentru aparatori ... pentru ca majoritatea sunt lilieci pe clasica......

DACA esti jucator profesionist poti sa iei si ziua satele dushmanilor...
 

DeletedUser20078

1.pentru animarea lumii clasice o chestie tare ar fi -sprijin numai in cadrul tribului sau a unei ,,familii,,daca acest lucru ar putea fi implementat
(suna ciudat schimbarea acestei setarii in timpul jocului)
2.sunt foarte multe sate bine blindate unde chiar si 100atacuri full nu au mare efect de aceea propun ca trupele de atac sa poata fi cercetate pana la nivelul 20 astfel incat atacul sa faca pagube mult mai marii,aceeasi problema cu schimbarea setarilor!
3.o lume clasica 2 la ce ,,prietenii ''sunt pe lumea clasica cred ca ar fi o adevarata nebunie acolo!
s-au deschid si se deschid lumii noi cu biserici,arme ,etc (nemaivorbind aicea de faptul ca serverul merge foarte greu mai ales seara in jurul orei 19.00),dar foarte multi adora jocul simplu,fara bonus de noapte,fara limita la nobilii,fara paladin etc
 

DeletedUser10929

Cea mai buna idee ar fi inchiderea lumii, sa nu se mai poata inregistra nimeni, fara sate mici de luat.

la mine e destula distractie, datorita "prietenilor" care ma viziteaza mereu, iar acum e sarbatoare, 4000 de atacuri:)))))))
 
Sus