idei?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cum joc destul de mult timp pe mobil am intampinat o problema. Pe mobil nu imi apar misiunile, asta datorita ecranului banuiesc.
deci, ar fi vreo solutie, ca accesand un link sau ceva de genul sa ajung la misiuni, ca sa nu raman prea in urma fata de restul (cum am patit pana acum)?
mersi. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) am laptop dar sunt plecat o buna parte din timp de acasa si nu pot sa il car cu mine peste tot. alte idei?
 

DeletedUser

hm.. alte idei? :) multumesc de incercari, dar char e destul de urgent fiindca banuiesc ca misiunile astea vor disparea destul de curand si nu o sa mai am nevoie decat in viitorul apropiat... deci mai astept sugestii :D
 

DeletedUser5970

O bila neagra pentru v8, nu s-au gandit si la asta, deh, poate la v9 :p
 

DeletedUser39522

roaga 1 prieten sa ti-le faca...lasa sitter cuiva putin...
 

DeletedUser

pai am facut asta mai devreme dar nu sunt tot timpul on nici ei. :( in fine, daca nu se poate multumesc oricum :)
 

DeletedUser

pai din moment e joc de pe mobil (intru cu opera mini).. Da, banuiesc ca folosesc varianta mobila. Problema e ca nu imi apare tot ecranul, ci doar pana la privire generala in stanga si nu pot sa vad iconitele cu misiuni..
 

DeletedUser

pana ajung atacurile la vitezele astea am timp sa fug la pc sau sa gasesc un sitter :D
 

DeletedUser39961

cand va aparea o arma care sa mareasca si puterea paladinului nu doar a trupelor?:|
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus