"Idioţii vor conduce lumea"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Impreună cu câţiva prieteni o să pun bazele unui nou trib, un trib ce nu îşi propune locul 1, un trib ce nu se vrea cel mai bun, ci un trib în care să existe comunicare, un trib în care sprijinul să nu fie o povară ci o dorinţă.
Suntem conştienţi că o să fie foarte greu, dar fără muncă nici un proiect nu poate fi dus la capăt. Organigramă tribului nu este încă definită iar că număr de membri până acum suntem puţini, dar cu destulă ştiinţă a jocului spun eu, pentru mulţi prima lumea pe www.triburile.ro fiind lumea 4.( între timp o mare parte din ei s'au lăsat şi revin pe această lume)

Numele Tribului: Idioţii lui Dostoievski
Prescurtare: Idioţi

Intrarea Miercuri 1.07.2009 oră 15:00 in N-E

...limita de membri nu am stabilit-o, dar cu siguruanta nu vom fi un trib de mamuţi pentru că aş vrea să NU prieze cantitatea ci calitatea.

aaa...să nu uit....emblema tribului:
idiotiiluidostoievski.jpg


dacă sunt doritori printre dvs mă puteţi contacta pe lumea 9 unde mai joc momentan cu nick-ul Bogdanian cu care o să întru şi pe 15.

ps: am jucat pe foarte multe lumi începând cu lumea 4 sub diferite nick-uri : bogdanian1923 , Manager Boy şi Bogdanian....dacă vre'un fost camarad îşi aminteşte de mine şi doreşte să facem din nou echipă îl rog să mă contacteze.
 

DeletedUser

Ce emblema tare=))

Succesc cu tribul!
Imi place ca sunteti realisti,nu vreti ca tata lumea,lucul intai pus pe tava
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus