Ieftinire Taleri L7 - Caz redeschis

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Adaugă data: 28.01.2008
Infracţiuni: 0/1 (5)

Vechi #1 Astăzi, 18:33:08 Sus Received Infraction
In primu rand stef ... inainte sa inchizi tu o tema te rog frumos sa iei legatura cu adminul in cauza ...am ajuns 100 - 200 de jucatori sa fim plimbati de la admini - la moderatori de forum si de la moderatori de forum - la admini.
Ti am spus clar ...astazi peste 100 de persoane au tichet tichet pentru ieftinirea talerilor. 1 admin ne a raspuns la toata lumea la fel:

Tiket sters

Ti se pare normal ca tu sa iti bati joc de noi ? adica 100 de oameni intra si posteaza si isi da interesul si vi tu si inchizi tema fara nici un drept. De la postarea lui lamine pana in momentul de fata ...au aparut 30 000 de sate de barbari intre timp... cred ca nu esti tu in masura sa intervii in astfel de cazuri. Aici esti moderator pentru intretinerea acestui forum. Atat timp cat un admin (cu drepturi mult mai mari ca ale tale) ne indica cum sa procedam mai departe nu trebuie sa intervii tu ca bagator de seama.
Daca cineva vrea sa inchida acest forum va rog frumos sa o faca unul din adminii care se ocupa de lumea 7 ...jocul nostru depinde de hotararea voastra.

Va rog frumos sa votati in continuare.

Stef nu iti bate joc de 100-200 de oameni ...te am rugat frumos nu esti tu in masura sa iei aceasta decizie.

2.10. Repostarea unui subiect ce a fost deja inchis nu este permisa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25517

Oricine are dreptul la opinie, dupa cum e scris si in constitutia tarii.
Ca urmare nu ne puteti interzice pt a ne da cu parerea despre o chestiune foarte importanta din care acest joc are de castigat de pe urma noastra!

Avem tot dreptul in a ne posta parerile atata timp cat ne dorim ca acest joc sa fie in interesul ambelor tabere, cu balanta inclinata considerabil catre InnoGames!
 

DeletedUser

cu ce drept te bagi tu in deciziile adminilor ? cine esti tu de fapt si de drept ? nu cred ca esti pus aici sa treci peste deciziile adminilor. cu cine trebuie sa vorbesc din moment ce tu treci peste un admin.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus