Ieftinire Taleri L7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna ziua,

Scriu aceasta poveste in special adminilor in vederea ieftinirii costurilor unui taler. Din cate stiu acestea sunt posibile dupa ce se indeplinesc anumite critirii si pe unele lumi aceasta optiune deja a fost inclusa.
Va rog sa luati in calcul faptul ca ne confruntam cu o situatie destul de delicata ... tribul Tsl si a dat delete acum 2-3 saptamani, au aparut pe harta in jur de 20 000 - 30 000 sate de barbari iar cea mai mare granita a avut-o cu noi ( tribul H.K. )
In momentul de fata peste 60-70 % din satele de barbari au fost cucerite doar ca am ajuns la o situatie foarte penibila ...jucatori care cu adevarat se implica ...avem milioane de puncte si am ajuns sa plimbam cate 1 nobil sa cucerim 1 sat.
Va rog frumos sa va ganditi si la noi (jucatorii de pe lumea 7 respectiv tribul H.K.) ca ne impiedica modul de a dezvolta propriul cont si propriul trib.

Va multumesc si sper ca vom primii un raspuns afirmativ.
 

DeletedUser25517

Personal, datorita avansarii rapide in acest joc, am ajuns in imposibilitatea de a mai recruta nobili in vederea extinderii continue si a continuarii jocului pe aceasta lume in acelasi ritm.
Cu respect, solicit reducerea costului unui taler la jumatate din resursele necesare pe aceasta lume care sa duca la o dezvoltare a contului.
Va multumesc anticipat!
 

DeletedUser14436

Avand in vedere faptul ca s-au creat extrem de multe sate de barbari in granita tribului nostru, precum si datorita politicii de dezvoltare, este nevoie, pe langa trupe, de nobili.
Ma alatur si eu rugamintii colegilor mei, de a se ieftinii costul talerilor necesari creeri nobilor, pe aceasta lume, pentru a putea continua jocul, asa cum am facut-o pana acum.
Va multumim anticipat.
 

DeletedUser32261

In ce situatie penibila am ajuns... jucatori de milioane de puncte fara nobili... nu cred ca este problema de trupe atat de mare pe langa cea a nobililor...ieftinirea talerilor ar fi binevenita
 

CRISTIAN1969

member
Scor reacție
0
Si eu sunt de acord cu colegii mei si de aceea si eu solicit reducerea costului unui taler la jumatate din resursele necesare.Va multumesc pt intelegere
 

DeletedUser

Rugam admini sa demareze procedura de ieftinire taleri.suntem jucatori de milioane puncte ,activi ,facem 2-3 nobili pe zi din cauza costului,ne-au obosit nobilii cat ii plimbam
multumesc
 

DeletedUser31890

intr-adevar ar fi nevoie maxima pt a reduce costul talerilor, deoarece nu numai cei care scriem aici pe forum santem cu aceste probleme si majoritatea jucatorilor din zona satelor...deja si cei care au venit de pe alta parte a hartii se plang ca nu sant nobili...va rog domnilor/doamnelor admini sa gasiti solutia cea mai buna pt aceasta problema

O zi frumoasa tuturor
 

DeletedUser22868

Ma alatur si eu deoarece un sat de atac este compus din trupe de atac si din nobili. Trupele iti epuizeaza resursele iar pentru nobili nu prea raman , mai ales ca trebuie batuti o multime de taleri.
 

DeletedUser

da, aveti dreptate
nu mai are jocul asta nici un farmec in situatia asta
am o gramada de puncte si fac 3 nobili pe zi, iau 3 sate de barbari intr-o zi
in ritmul asta luam satele de barbari in 3-4 luni, apoi incepem sa jucam intr-adevar
rog adminii sa ne ajute, ieftiniti talerii, va rog!!!!
 

DeletedUser

sall

Este adevarat ca nu mai avem nobili si as dori sa luati in considerare cererea noastra de a ieftini talerii la jumatate doarece nu mai putem avansa din cauza lipsei nobililor.
 

DeletedUser23541

Vreau sa se reduca costurile talerilor .Motivele sunt:
-Este o lume foarte rapida cu multe cuceriri.
-Jucatori mari nu se pot dezvolta datarita costului mare al talerilor.
-Acum 2-3 saptamani au aparut pe harta 20 000 - 30 000 de sate de barbari, care nu pot fi cucerite datorita lipsei de nobili.
-Lipsa unor razboaie face ca multi jucatori mari sa se lase si sa nu poata fi innobilati datorita lipsei nobililor
-Ar face mult mai interesanta si mai palpitanta L7 si va putea sa fie inchisa mai repede.
-Personal eu nu mai pot cuceri sate din lipsa nobililor.
-Sper sa se ajunga cat mai repede la reducerea talerilor.
 

DeletedUser

-Buna ziua/seara...cum doriti dvs!

-Sustin si eu pozitiv propunerea colegilor mei !!!Sunt de acord si chiar doresc ieftinirea talerilor pe Lumea 7!
 

DeletedUser14603

Ieftinire Taleri

Si eu sunt de acord cu colegii mei si de aceea si eu solicit reducerea costului unui taler la jumatate din resursele necesare.
Va multumesc pt intelegere
 

DeletedUser32264

va rog

Buna vreau si eu sa se ieftineasca taleri sa putem cuceri satele de barbari deoarece am auzit ca se pot ieftini daca o sa fie voturile necesare va multumesc:D
 

DeletedUser

Rugam admini sa demareze procedura de ieftinire taleri.
suntem activi si facem 2-3 nobili pe zi din cauza costului
multumesc anticipat
 

DeletedUser26132

si eu sunt de acord cu ieftinirea talerilor intrucat resursele nu ne sunt de ajuns.
 

DeletedUser

Ieftinire taleri

Joc de peste un an pe aceasta lume si am ajuns acum sa fie un plictis mare asteptand sa fac cate un nobil sa mai iau un sat de barbari. Se pierde farmecul luptei si adrenalinei ...:sad: ......
Cred ca ar fi mai frumos sa putem sa face taleri si nobili mai repede sa terminam culoarea asta anosta "GRI" ... sa revenim la scopul jocului, Lupta intre Cavaleri.
RUGAMINTE catre ADMINI ... Ieftiniti talerii ... ca si BNR-ul mai ieftineste euro in piata :"
Multumesc!!!
 

DeletedUser

si eu sunt alaturi de colegii mei si solisit reducerea de cost pentru un taler la jumatate.
 

DeletedUser

din cauze lipsei de nobili nu putem avansa nu putem avansa din cauza costului talerilor....rugam adminii sa injumatatzeasca costul talerilor...poate nu toti dar majoritatea jucatorilor investesc o gramada de bani pe puncte premium si o gramada de timp...
va rugam sa luati in considerare cererea noastra
cu respect!
 

DeletedUser30694

Buna ziua,

Scriu aceasta poveste in special adminilor in vederea ieftinirii costurilor unui taler. Din cate stiu acestea sunt posibile dupa ce se indeplinesc anumite critirii si pe unele lumi aceasta optiune deja a fost inclusa.
Va rog sa luati in calcul faptul ca ne confruntam cu o situatie destul de delicata ... tribul Tsl si a dat delete acum 2-3 saptamani, au aparut pe harta in jur de 20 000 - 30 000 sate de barbari iar cea mai mare granita a avut-o cu noi ( tribul H.K. )
In momentul de fata peste 60-70 % din satele de barbari au fost cucerite doar ca am ajuns la o situatie foarte penibila ...jucatori care cu adevarat se implica ...avem milioane de puncte si am ajuns sa plimbam cate 1 nobil sa cucerim 1 sat.
Va rog frumos sa va ganditi si la noi (jucatorii de pe lumea 7 respectiv tribul H.K.) ca ne impiedica modul de a dezvolta propriul cont si propriul trib.

Va multumesc si sper ca vom primii un raspuns afirmativ.

sunt cu totul de acord cu cele scrise mai sus de aceea am si pus o intrebare adminilor in acest sens, degeaba intru pe joc daca nu am ce face din cauza lipsei de nobili
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus