Ieftinire Taleri L7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ieftinitii va ruga,

intradevar nobilii au devenit o raritate printre multi dintre noi!Asa k noi va rugam pe voi sefii nostri si asa zisi (dumnezeii nostri)care aveti grija sa ne fie cat mai bienin acest joc va rugam sa luati in considerare rugamintea nostra de a mai ieftini costul unui tale
va multumim!:)
 

DeletedUser

eu sunt deacord cu o ieftinire chiar si temporara a talerilor intrucat si eu sunt intr-o situatie destul de delicata in ceea ce priveste nobilii
 

DeletedUser

Sunt in asentimentul colegilor mei de trib....va rog domnilor admini...acordati-ne aceasta facilitate...PRET SCAZUT AL TALERILOR....pentru a dinamiza putin jocul...a devenit o mare plictiseala
In loc sa facem strategii de atac...umblam prin targuri si incercam sa ne echilibram resursele pentru a bate taleri si a face 2-3 nobili pe zi.
 

DeletedUser32278

ieftinire taleri

doresc sa se ieftineasca taleri pe motivul ca sunt prea scumpi si sunt in imposibilitatea de ami crea taleri pt a cuceri sate
 

DeletedUser14698

Si eu sunt de acord cu ietinirea talerilor si sper sa se intample cat mai curand posibil.
 

DeletedUser

Chestia asta cu ieftinirea talerilor mi se pare ok si o sustin pt ca ar face lumea 7 si mai interesanta motivand atat pe cei "mari" cat si pe cei "mici"...cum spunea big ox mai sus se poate incerca macar un timp si sunt convins ca vor fi multumiti toti playerii...

Tin sa precizez in mod deosebit ca parerea jucatorilor ar trebui sa conteze...ei fiind cei ce sunt implicati, cei ce activeaza conturi premium, cei cuceresc sate, cei ce bat taleri, cei ce creeaza nobili, etc.


Cu mult respect,
 

DeletedUser

Intr-adevar, si pe mine m-a luat pe nepregatite, iar acum plimb cate 2 nobili din cei 12 care ii mai am, in conditiile in care doresc sa iau vreo 20 de sate..

O sugestie foarte buna , zic eu!
 

DeletedUser

din pacate plimbatul aceluiasi nobil de cate 5 sau 6 ori pentru a cuceri un sat la obosit foarte mult pe mosul meu iar acest lucru a dus la decesul lui.cand am vrut sa fac altul nu am avut cum datorita costurilor.va rog,stimati admini ai acestui minunat joc,sa luati in considerare propunerea colegilor mei la care ma aliez si eu.reducerea costurilor la jumatate ar fi o masura mai mult decat benefica
 

DeletedUser32279

Nobili la juma de pret

sunt PENTRUijumatatirea talerilor batuti pt nobilii ........e cam nasol sa plimbi 10 nobili amarati din zi in zi ... :)
 

DeletedUser

Greu domnilor greu...era mai ieftin in partea cealalta :p
Si eu ma alatur acestui demers si sper ca o vor face si colegii mei din trib si nu numai..
 

DeletedUser20873

ar fi o masura care ar duce la cresterea vitezei acestui joc..
de acord cu ieftinirea talerilor.
 

DeletedUser

Cititi aici conditiile ce trebuie indeplinite pentru obtinerea talerilor cu cost redus pe un server.
Deschiderea unui topic pe forum nu se afla printre acele conditii deci acest topic este inchis.


LE:Tema redeschisa.
Nu va abateti de la subiect si veniti cu argumente solide ,nu doar pro si contra.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23541

Vreau sa se reduca costurile talerilor .Motivele sunt:
-Este o lume foarte rapida cu multe cuceriri.
-Jucatori mari nu se pot dezvolta datarita costului mare al talerilor.
-Acum 2-3 saptamani au aparut pe harta 20 000 - 30 000 de sate de barbari, care nu pot fi cucerite datorita lipsei de nobili.
-Lipsa unor razboaie face ca multi jucatori mari sa se lase si sa nu poata fi innobilati datorita lipsei nobililor
-Ar face mult mai interesanta si mai palpitanta L7 si va putea sa fie inchisa mai repede.
-Personal eu nu mai pot cuceri sate din lipsa nobililor.
-Sper sa se ajunga cat mai repede la reducerea talerilor.
 

DeletedUser

rsp

si eu sunt de acord cu ieftinirea talerilor...este in beneficiul tuturor o astfel de masura luata, asa ca PRO!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus