Ieftinire Taleri L7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32298

Parerea mea este unanima cu a tuturor colegilor de joc si de forum...Eu ma vad oprindu-ma din inaintare doar din motivul ca plimb nobilii de colo colo sau cateodata bat taleri de 2-3 ori pe zi(bineinteles ca foarte putini) in speranta ca-mi va mai iesi taleri de un nobil... E penibil.. Multumesc initiatorului acestui topic si sper ca administratorii acestui joc vor lua decizia inteleapta de a ne oferi sansa de a juca si de acum inainte un joc placut si motivant...normal ca mi-ar placea sa nu consum de exemplu argila 700x30 000= 21 000 000 (21 milioane???) PFFFFFF enorm
 

DeletedUser18527

coco gandestete la yeti saracul 1200 x 40000 argila :D = 48 milioane de resurse ptr un nobil... :)

Eu chiar ma gandeam sa mi dau la innobilat jumate din satele sudice sa pot sa fac rost de nobili..dar cine sa le innobileze ca cei activi carora merita sa le cedez sunt in aceeasi situatie cu mine :eek:
Si nu nu ionutplj nu ti le cedez tie :p foamea...
 

DeletedUser3986

Din verificările făcute nu îndepliniți decât o condiție hai să fiu indulgent două.

Dar:
Numărul de jucători activi - 4990
Lumea nu este încă închisă la înregistrări.


Acesta este regulamentul și ne supunem lui.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

Si cum ajungem la numarul propus... incepem vantoarea de conturi de 116 pct pe care nu le putem ataca din cauza altei prostii cu 20:1 diferenta?? Sau innobilam conturile din sittere? Cu ce domnule administrator..daca ne ia 2 saptamani sa facem 10 nobili?
 

DeletedUser

Din verificările făcute nu îndepliniți decât o condiție hai să fiu indulgent două.

Dar:
Numărul de jucători activi - 4990
Lumea nu este încă închiă la înregistrări.


Acesta este regulamentul și ne supunem lui.

Stil sunt foarte multe conturi mici ...de 116 puncte ...sunt foarte multe conturi in toate triburile care nu pot fi innobilate din cauza lipsei de nobili ...si mai mult mai nou avem peste 5 000 - 10 000 sate de barbari care nu pot fi cucerite iar singurii care sunt in dezavantaj sunt aceia care au castigat acel razboi adica tribul h.k.
Pentru o victorie de ce trebuie sa pierdem teren si sa nu ne permitem sa cucerim satele de barbari care normal sunt pe munca si meritul nostru.

Lumea nu este încă închiă la înregistrări.

Aici ai perfecta dreptate doar ca daca vei da inceput nou de 2-3 luni incoace nu te mai da la marginea hartii ci in diferite continente prin mijlocul triburilor ...deci clar asta poate fi trecuta ca si o conditie indeplinita.
 

DeletedUser

sslider

e cam adevarat ce spune neddhu
eu sunt cu iefinirea talerilor!!!!!
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
nu are hashcau nobili pentru barbarii nostrii.....voi d-abia luati satele asa gri si mai ziceati ca ne scoateti in 2 luni.Oricum ma astept sa se solutioneze favorabil cererea de ieftinire a talerilor doar o cere hashcau,chiar daca nu sunt conditii,se poate sari peste unele,doar de asta suntem si traim in romania,legile se pot discuta in functie de cererea "pietei" . Stil nu incerca sa zici nu ,tot cum vrea strainu iasa :)
 

DeletedUser27380

Ar fi o idee foarte buna ieftinirea talerilor, mai ales ca majoritatea jucatorilor au ramas fara nobili.

Avem nevoie de o scadere a pretului.

SUNT TOTAL DE ACORD!
 

DeletedUser18527

nu are hashcau nobili pentru barbarii nostrii.....voi d-abia luati satele asa gri si mai ziceati ca ne scoateti in 2 luni.Oricum ma astept sa se solutioneze favorabil cererea de ieftinire a talerilor doar o cere hashcau,chiar daca nu sunt conditii,se poate sari peste unele,doar de asta suntem si traim in romania,legile se pot discuta in functie de cererea "pietei" . Stil nu incerca sa zici nu ,tot cum vrea strainu iasa :)


Ce vrajeala ai pe tine... Nu e vorba prea mult de barbari mai, dar sunt conturi ..cum le tineati si voi... si nu le putem innobila... Va apucase-ti de luciansb sa il innobilati si frecati menta ca nu aveati nobili.. si acum ne e coleg omul :D
 

DeletedUser3986

Din căte văd ați început sa o luați pe lângă acest subiect. Ori reveniti la el ori inchid tema.
 

DeletedUser

Hkk se milogeste :), ce amintiri :).
Big Ox , tu ai jucat contra TSL ? Ca noi nu ne amintim
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus